Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. audia4s4, Niezła wróżka z ciebie audia4s4, szkoda słow, to forum na wysokim poziomie, wypraszam sobie.
  2. Chyba kupię BMW Quattro a BTW niezła ta bmka.
  3. Wg mnie po zmianach lepiej wygląda, ale lampy z tym paskiem zrobionym w VT, mi się nie podobają , lepsze będą te po 2 lifcie.
  4. Do transportera się takie zakłada, moje by sie obraziło jak by takie kółka miało
  5. marcin j odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Iceman, twoje auto tak jeździ jak wygląda. Piękne kile. Brawo
  6. Zadbana seria,miłej jazdy.
  7. Dodaje sie jeszcze do lakieru zmiękczacz lub utwardzacz, nie pamiętam, ale na logikę dodałbym zmiękczacz.
  8. Troche wiochą zajeżdża.
  9. To udogodnienie dla złodzieja, Ja taki kod zapisuje w tel jako nr GG kogośtam i po sprawie.
  10. Zdjęcie moich , które dodałem ,mają ten sam wzór tylko u mnie były śruby widoczne, dziwne.
  11. No tak , bo tam to chyba za rozmowe z klientem też liczą Ale nie zaszkodzi sprawdzić .
  12. Ja miałem identyczne wzór w fordzie mondeo w wersji ghia, ale były bez dekielków. Możesz podjechać do dealera forda. [ Dodano: 19-03-2007, 07:44 ]
  13. Oj, musze to sprawdzić.
  14. Srebrny sedan, ładne autko, fele 17" nie pogorszą zbytnio komfortu,a wygląd zdecydownie się polepszy.
  15. Ładna ta twoja B6
  16. Jeszcze nie robiłem z tym, bo nie miałem czasu. [ Dodano: 18-03-2007, 15:11 ] Trzeba grzać mocno suszarką do włosów. Schodzi szybciej.
  17. Kupiłem taką mate od tego samego sprzedawcy co podajesz w linku, nawet mi zamontował bo towar odbierałem osobiście. I mata nie działa, podejrzewam, że musze sprawdzić przewody, ale nie mam narazie czasu. Kolejna kwestia to jeżeli nie masz ogrzewania w prawym lusterku to najprawdopodobniej nie ma podciągniętej instalacji do tego lusterka, u mnie tak było.
  18. Piękny wypasik, silnik , napęd. Gratki
  19. Aha , czyli BAS to pomoc w nagłym hamowaniu, a nie anty blokujący system. Ps. Dałem wtopę.
  20. W takim samochodzie jakby nie było ABS-u to byłaby to paranoja.
  21. Ze zdjęć wynika , że autko naprawde ładnie utrzymane. Lekka gleba by się przydała.
  22. Dokładnie, najprawdopodobniej za szeroka felga do szerokości opony, sorki za OT.
  23. marcin j napisał, to dlaczego Audi i inni producenci nie wypuszczają seryjnie samochodów z gazem. [ Dodano: 17-03-2007, 08:32 ] I tak broni się swojego wyboru
  24. Ładnna i bez zbednych udziwnień.
  25. Że co???? :biggrin: :biggrin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.