Treść opublikowana przez Marc!n
- n75
-
Klekotanie .
Może manometr źle pokazuje.. Jaki przebieg? Napinacz z łańcuchem był wymieniany?
-
Silnik 1.8T zgasł pomocy
Jak otworzysz maskę to zobaczysz oznaczenie, we wnęce na koło zapasowe i w książce serwisowej powinny byc naklejki - tam też jest oznaczenie silnika. Ściąg głowicę to zobaczysz na czym stoisz. Głowy pasują też od wolnossaków 5v.
-
Dlaczego nie warto zakładać gazu - zanim skusisz się opiniami tanio - przeczytaj !
Wszystko się zgadza ale: 1 od kiedy mam lpg nie miałem ponad połowę zbiornika pb (bo po co?) 2-5 przecież nawet nie mając lpg, a katując auto bez płynów efekt będzie taki sam. Najgorsze to nasłuchać się bredni ludzi którzy z lpg nie mieli do czynienia lub mieli ale z instalką nie z tej epoki w równie "nowoczesnym" aucie, lub czytać taki wątek czy inny podobny artykuł których zresztą nie brakuje. Sam śmigam na lpg 1.8T z Q po sofcie na 190kM, lubię przycisnąć czy to na trasie czy w mieście i przy spalaniu w przedziale 11-15l/100km nie wyobrażam sobie jazdy na pb. Nie mówię już o tym, że pb 95 do auta po mocnym sofcie to słaby pomysł a na lpg zawsze 0 stuków! Na gazie oszczędza się po montażu a nie w trakcie! Dobrze dobrane, markowe części, ogarnięty gazownik + odpowiednie strojenie i zapominamy, że mamy lpg na pokładzie! Każdy kto potrafi liczyć w podstawowym zakresie wie, że lpg to czysta oszczędność i na nic tu argumenty, że przegląd droższy, że regulacje itd Również jestem za zamknięciem tego tematu, szkoda by niektórzy się zrazili i trwonili kasę na pb.
-
Chip box 1.9 tdi pd
Ja bym jednak wolał zrobić normalny program Ale podepnij, zrób logi. Może nie jest aż tak źle
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
Co tu dużo pisać.. świetny wynik Dużo błyskało jak wracałeś?
-
[B5 AWT]1.8T by Łukasz13
Pierwszy! Czemu jakiś zamiennik a nie zwykły DP? Fajnie dłubnięty motor, do tego na najlepszym paliwku
-
świece aeb 1.8t plus gaz
chyba, że będzie robiony virus to lepiej pfr7q
-
Check Engine - 16795
ściąg vcds 1.2 lite jest za darmo, pełna wersja bez rejestracji i śmiga na win7. Wygląd i funkcjonalność jak vaga
-
Jakie wtryski do ANB 1.8t
bex to rzadki okaz..
-
Dobry chiptuner z podkarpacia co zrobi korekcje programu
gregor10 (sprawdzony) i toffic.. nic innego mi do głowy nie przychodzi.
-
[B5 AFN] Czwórka by Ziomuś | S4 Body | Hydrografika | Hybryda
Fis w jakim stanie? Szukaj dokładnie to znajdziesz temat REDa i tutaj
-
Tip Ip pytania
nie ajl to aeb z innym sterownikiem czyli sonda jest 1 i nie ma sai same +
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Skąd wiesz, że dobra? Robiłeś logi? Odp na pytania Adriana.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
qwa 9 nie wiem czy wstanę Pewnie wpadnę, na pw rzucam nr tel jak coś to się zdzwonimy.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
f5 Jak sprzęgło ślizga to kpower będzie cyganił?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
jutro postaram się to ogarnąć, wcześniej zaliczę ważenie Wystarczy log 5? Chyba przestanę wozić zapas i tylne fotele A... zapomniałem, że sprzęgło mi popuszcza, nie wiem czy kpower ma sens MrTea widzim się w sobotę?
-
Check Engine - 16795
Dobrze, że w b5 checka nie wyświetla z takiego błahego powodu SAI pewnie kaput. Jak pojedziesz na chipa to poproś o usunięcie tego badziewia jak i drugą sondę będzie spokój 4ever Jak chcesz sprawdzić sai to można to zrobić vagiem w silniku/grupa 77 silnik musi być rozgrzany (temp cieczy 90*) test można wykonać jednorazowo po odpaleniu. Wykonujemy go przechodząc w ustawienia początkowe [04] i utrzymując obroty na ok 1800-2000obr/min. Ale jak sieje błędami to już pewnie po nim. Sprawdź jeszcze czy węże do i od pompy sai są podłączone bo lubią spękać i się posypać ze starości.
-
prosze o ocene błedów
ponoć tylko w maizlu można się pokusić o czyszczenie przepływki.. jak zabrałeś się za swoją to mogłeś ją od razu do kosza wyrzucić To jedna z ważniejszych części osprzętu i musi być 100% sprawna, lepiej kup nówkę bo używka to straszna loteria.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Nie ma to jak studia zaoczne.. płacisz to dyplom masz, wiedzę niekoniecznie Ja na wadze się przeraziłem jak zobaczyłem 1550 a gazu i pb miałem mniej niż Ty Ktoś kiedyś gdzieś zbierał info o m.in. wadze auta czy to q czy fwd, b5, b6 czy b7... miało być faq chyba, że mi się przywidziało Coraz ciężej w tych 167 stronach znaleźć cenne info.
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
fakt, trochę dziwne że wcześniej elektryka nie przerywała tylko teraz po zmianie turba.. ale przepływka też z dnia na dzień nie mogła paść, aż taki zbieg okoliczności? może soft kulawy
-
[B5 AEB] Avant 1.8Tq by Postman1.8T
dobra nie będę ściemniał... ile chcesz za suszarkę? Tylne amorki jeszcze żyją? wiem, że o gwint ciężko:kwasny:
-
Dolot w 1.8 T
miałem kiedyś stożek w fordzie 1.6... ale wtedy szedł usunąłem szybciej niż założyłem +4g/s prawie tyle co jadąc pod wiatr
-
Tip Ip pytania
Tip przy wyższych mocach, czyli po wymianie turbiny, wtrysków.. przy pierdawce pokroju k03 jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Sam miałem to ustrojstwo zakładać ale jak widać wynik bez tego nie jest zły. Nawet jak wrzucę wtryski i FMIC to tipa nie założę DP to podstawa, turbo lepiej wstaje, temp będzie niższa i wynik po zmianie softu będzie lepszy. Kat jak by nie było zamula nawet serię..
-
[B5 AEB] Avant 1.8Tq by Postman1.8T
Rób logi przepływki, zobaczymy co tam siedzi K04 założyłeś i nie stroiłeś? cóż za marnotrawstwo Zmieniaj poliftowe lampy i będzie ładne sreberko.