Treść opublikowana przez przemik
-
[B5 AFM] Dymi powyżej 2000 obr/min
Pewnie masz nieszczelny dolot ....mechanika pozegnaj serdecznie... logi dynamiczne wyjasnilyby sprawe....
-
[B5 1Z] nie PALI zimny, WINA MECHANIKA???
Na dzien dobry sprawdz ustawienie statycznego kąta wtrysku....
-
[ALL B7] Czy można sprawdzić stan licznika ?
.... i EDC15 w sterowniku silnika....
-
[B5 AFN] Prośba o analizę Logów AFN
Ladnie luftu dowala..... logi OK
-
[B5 AFN] Daje gazu i szarpie i troszke kopci na niebiesko
gratuluje szybkiego pozbycia sie problemu...
-
[B5 1Z] Silnik się dusi na biegu (na jałowym nie) - logi
http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html
-
[B5 1Z] Silnik się dusi na biegu (na jałowym nie) - logi
Zrob komplet bo niewiele z tego mozna wyczytac... oprocz tego ze cos nie halo jest wlasnie z cisnieniem doladowania...
-
[B5 1Z] Szarpie (przerywa) na zimnym silniku
Podlacz VAG : - odczytaj błedy - zaloguj 000 stat, 001 stat, 000 Basic Settings, 007 stat oraz 013 stat i zaprezentuj w odpowiednim dziale... Pozdrawiam i powodzenia
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Ja bym zrobil ... dobry program... czyli dowaliłbym tlenu i tak zmodyfikował wyznaczenie dawki paliwa zeby auta nie dymiło.... @darrp Pogadaj z Rogalem....
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Termostat - OK Statyczny kąt wtrysku - do minimalnej korekty - przyda sie w zimie Dawka paliwa - OK EGR - pracuje prawidlowo Mechanizm wyznaczania dynamicznego kąta wtrysku - OK Sprezarka - leciutko przycinajace sie zaluzje LMM - slabawa - wymienic filtr powietrza/przeczyscic/wymienic na nową Uklad wtryskowy - OK Silnik jest po tuningu - musisz zostawiac za sobą niezlego Batmana.. . ograniczenie momentu ustawione na sztywno.. Pozdr
-
[B5 AKN] Proszę o analizę logów
Turbo dosc ospałe.... spory lag.... rozepnij wydech zaraz za sprezarką i zaloguj 011. LMM - wyglada OK Zamiesc 004 stat i 004 BS oraz 007 stat. Pozdr
-
[B5 AFN] Proszę o analize logów
Zaprezentuj te logi jakos znosnie.... w oczach sie mieni....
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Jaki masz przebieg na szafie ?
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
IMHO - oprocz fiksujacego termostatu.... nie ma sie do czego przyczepic w tych logach.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów AFN
Milo ze zajrzales Spanky... EOT
-
[B5 AFB] Prośba o analize logówstatycznych i dynamicznych
Przeplywomierz to nie jest... a przynajmniej nie mozna tego stwierdzic teraz. Jest silne niedoladowanie. Do sprawdzenia: - szczelnosc dolotu - sprawnosc/szczelnosc wezykow ukladu podcisnienia - najlepiej przedmuchac sprezonym powietrzem - N75 Dodatkowo - kąt wtrysku delikatnie do poprawy - przy przelaczeniu na "Late" i wysterowaniu 100 % - powinno byc 2* na ATDC. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Słabe palenie na rozgrzanym silniku + LOGI
00575 jest zwiazany z cisnieniem doladowania....zakladajac ze turbina jest wyczyszczona czyli lopatki VTG pracuja lekko i w pelnym zakresie... blad ten moze byc zwiazany z zaworem N75. Podmien zawór z dobrego auta i sprawdz. Poki nie zrobisz porzadku z cisnieniem w turbinie nic nie rob z LMM.
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów AFN
IMHO - In My Home Opinion - moim skromnym zdaniem Logi daja przyblizony obraz stanu silnika.... nie da sie na podstawie logów okreslic jaki przebieg ma auto. Sławetna juz 013 - ktora jest wypadkową stanu ukladu wtryskowego i stanu silnika - ale wierz mi nawet nagar na gniazdach zaworowych ma wpływ na korekcje. Znam pewnego wlasiciela AFN a (notabene mod tego forum) ktory ma ponad 300 tysie na szafie, a korekcje bliskie ideału. Pozdr
-
[B6 AKE] 2.5tdi Problem z silnikiem jezdzi jak 'traktor'
Jesli nie AKE to jakie V6 masz pod maska ???
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów
Termostat do wymiany i kąt wtrysku do minimalnej poprawy....uklad wtryskowy w stanie bardzo dobrym...
-
[INNE] Prośba o analizę logów
Moze nie bedzie tak zle Turbo z auta, rozebrac wyczyscic. Co do sztangi - regulacji powinny dokonywac tylko serwisy turbin. Pozdr
-
[ALL B6] Błąd 16618 P0234 Turbocharger Overboost Condition Control limit exceeded
Ice Masz za***iste przeladowanie... przeplywka wyglada OK... problem tkiw w sterowaniu cisnieniem doladowania. Do sprawdzenia: - poprawnosc pracy kierownic VTG - zawór N75 Pozdr
-
[B5 AFN] Słabe palenie na rozgrzanym silniku + LOGI
Moze czujnik temp. zielony cos swiruje. Odepnij i zobacz co sie bedzie dzialo. Pozdr
-
[B5 AHU] Prosba o analize kodow
Poczytaj ten watek: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_co_to_za_zawor-t39515.0.html
-
[B5 AFN] Proszę o analizę logów AFN
Powodem moze byc zuzycie.... IMHO - nie powinno sie okreslac przebiegu po korekcjach - ale wyniki wskazują na min. 100 tysi wiecej Pozdr