Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

benyA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez benyA4

  1. To przy rozruchu to 100% wariator ale pozniej ciezko sie wsłuchać bo ruszasz kamerka i ta wylapuje rozne dzwieki. Jak silnik sie nagrzeje to tez jest ten dzwiek ??
  2. benyA4 odpowiedział(a) na clonik temat w 2.0
    Tak jak pisze mati95115 plus do tego bloki pomiarowe 13,14,15 nam masz zaplon na cylindrach i mozesz odrazu podgladac jak wypada zaplon. Z tego co pamietam blok 15 to wszystkie cylindry. Jesli zamiast 0 pojawiac sie bedzie cyfra 1,2,3,4... to zliczane sa nieprawidlowe zaplony na tym cylindrze.
  3. Wyglada na to ze zaworek caly czas jest otwarty. Albo on jest uszkodzony albo dostaje jakis sygnal z komputera. Najlepiej odlaczyc wtyczke i sprawdzic.
  4. Skąd wiesz ze pompa dobrze dziala ??? Jesli nie ma ogrzewania to nawet maly uklad nie dziala ??? uklad nie jest zapowietrzony ??? czy ktores weże robia sie ciepłe ??? sprawdzales vagiem bledy ???
  5. nie montowales jakiś urzadzen dodatkowych ??? ja po zalozeniu hidów tak mialem ze gdy wlaczalem swiatlo resetowalo klimatronika. Wynikalo to z zaklucen ktore powodowaly przetwornice.
  6. To moze napisz jaki masz problem z silnikiem?? , duży czy mały obieg obieg Cie interesuje ???
  7. kolego bo kierunek jest oczywisty , wynika z budowy i dzialania ukladu.
  8. wszystkie schematy znajdziesz w Etce http://ifinterface.com/prog/car/prog2/inprog.php
  9. to normalne bo gesty olej zostaje w wariatorze.
  10. Jesli to tylko pocenie to nie ma zadnego wplywu. Skoro masz wszystko nowe i nadal ci tyrkocze to mozliwe ze któraś z nowych czesci jest wadliwa. Miałem klienta ktory kupił nowy wariator i okazalo sie ze byl zle skrecony. Trzpien nie blokowal go przez co tyrkotal. Oddal na reklamacje i ASO uwzglednilo.
  11. benyA4 odpowiedział(a) na Mat3oMax temat w 2.0
    od Passata z silnikiem ALT . Niestety nie mozna dopasowac z innego silnika, musisz szukac ALT ktory montowany byl w A4 B6, w passacie B5, oraz audi A6 C5.
  12. Siemka, szukam dobrego fachowca do podmiany licznika. Kupilem kolorowy i szukam kogos kto kopjuje IMO i zakoduje licznik. Jesli znacie kogos dobrego podeslijcie dane. Z gory dzieki.
  13. Sprawdź czy masz wszystko dobrze poskladane http://workshop-manuals.com/audi/a4_cabriolet_mk2/power_unit/4-cylinder_engine_%282.0_ltr._5-valve%29_mechanics/engine_cylinder_head_valve_gear/servicing_valve_gear/removing_and_installing_camshafts_and_hydraulic_chain_tensioner/
  14. Napisz co dokladnie juz wymieniles ?? i kto ci to zdiagnozowal ???
  15. powinno pasowac, tu masz fajnie opisane co oznaczaja cyferki i literki w numerze czesci http://modyfikacje-vw.blogspot.com/2011/06/numery-czesci-w-vag-jak-dojsc-co-i-jak.html
  16. benyA4 odpowiedział(a) na sawiczek7 temat w 2.0
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/15479-wymiana-przelacznika-wycieraczek-i-odblokowanie-pelnego-fis/
  17. Sprawdz bledy , skoro zapala sie EPC to napewno cos bedzie.
  18. benyA4 odpowiedział(a) na Respect15 temat w 2.0
    Tak to ten czujnik, ale ja poszukal bym czegos z mlodszego rocznika.
  19. benyA4 odpowiedział(a) na bartek2838 temat w 2.0
    U mnie tez nie zauważyłem żeby był głośniejszy gdy jest zimny. Moze masz kiepski olej lub poprostu masz go za malo.
  20. benyA4 odpowiedział(a) na qewqeqw temat w 2.0
    tak czujnik walka jest z przodu silnika na walku ssacym, czujnik polozenia wału jest przy kole zamachowym , tak jak pisze Dajmon.
  21. benyA4 odpowiedział(a) na Respect15 temat w 2.0
    Po pierwsze szybko zmien mechanika. Wypadanie zaplonu moze byc zwiazane z uszkodzona swieca, cewka lub instalacja. Sprawdz vagiem na ktorym cylindrze wypada zaplon i wszystko dokladnie posprawdzaj. Czujnik polozenia walka znajduje sie z przodu glowicy na walku ssacym. Jak cos to ma dwa takie sprawne i moge ci podeslac. Za falowanie obrotow moze odpowiadac bardzo wiele rzeczy , przepustnica, lewe powietrze uszkodzony czujnik itd. A co do wariatora to ja ci moge go zregenerowac za 1/4 ceny z ASO.
  22. benyA4 odpowiedział(a) na kiko79 temat w 2.0
    jaknajbardziej w przepustnicy jest dosc sporo elektroniki. Od czujnika polozenia przepustnicy po silniczek sterujacy jej otwarciem. No i sterowanie ssaniem.
  23. Falowaniem obrotów
  24. benyA4 odpowiedział(a) na martikawka temat w 2.0
    a sprawdziles napinacz paska. U mnie tez ostatnio cos chrobotało wymienilem sprzegielko za 200zl i ciagle to samo, wiec popatrzylem na napinacz okazalo sie ze lozysko ma lekki luz, nowe koszt 12zl.
  25. a ile to bedzie kosztowalo ?? dajesz caly zestaw do przeróbki ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.