Treść opublikowana przez Bartollo
-
AFN po awaryjnym hamowaniu nie pali
Nic mu nie będzie. Plak spala sie łagodniej niżeli samostart. Testowane na wielu dieslach.
-
AFN po awaryjnym hamowaniu nie pali
Na plaku chodzi ?
-
el szyby i lusterka nie działają oraz inne zagadki
Po prawej stronie bagażnika pod boczkiem. Naprawa polega na przeleceniu lutownicą wszystkich dziwnie wyglądających lutów.
-
Problem z Bagażnikiem
Guzik jest miękki ? Tzn nie stawia żadnego oporu ? Pompka Ci chodzi ?
-
a4 b5 1999r 1.9 TDI AHH lekkie szarpanie
Odpina sie kostkę od impulsatora. A jakie masz napięcie RSW na nastawniku ?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Czyli dobrze ze tego nie wziąłem A jakie drążki polecacie bo mam jeden do wymiany,brać lema czy jest cos Jeszcze godnego polecenia ? Bo o ile wahacze MS są dobrej jakości to drążki juz nie bardzo
-
Muzyka w naszych autkach
U mnie w aucie slucham głównie rapu a te kawałki latają ze mną bardzo czesto wieczorową porą https://m.youtube.com/watch?v=f90UUMAcTSw https://m.youtube.com/watch?v=9nJt9TlYVUY https://m.youtube.com/watch?v=tLKhK6SwCbk
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A o wahaczach fortune line ktos słyszał ? Ostatnio w sklepie mi to proponowali lecz nie wziąłem.
-
Gaśnie podczas jazdy TDI - PROBLEM ROZWIAZANY ;)
Kumpel miał AHU w galaxy I i zjarało przekaźnik pompy brak zasilania na pompie a vag milczał przeczyść styki popsikaj jakimś kontaktem do styków i zobaczysz co sie urodzi z tego
-
"Tyrkotanie"/Cykanie podczas przyspieszania AFN (Video)
Poszarpywanie zazwyczaj wynika z syfu w nastawniku.
-
Dziwny odgłos z silnika
Toszto VP a nie PD jak dla mnie to własnie wibruje osłona Mi podobnie wibrowała osłana na silniku jak była niedokręcona przy lekkim podniesieniu obrotów dzwięk zanikał Wiec na zimnym nie słychac bo ma minimalnie wyższe obroty,
-
Gaśnie podczas jazdy TDI - PROBLEM ROZWIAZANY ;)
Pociąg przewód do kabiny z żaróweczką w obwodzie z n109 i zobacz czy przy tej prędkości odcina paliwo (żarówka gasnie )
-
trzęsie budą pow. 120 km/h
Od okolo 100km/h zaczyna a czym wyższą prędkość wzmaga sie po czym drgania osiągają apogeum po czym dalej ze wzrostem prędkości zanikają ? Czy cały czas są takie same ?
-
Kolejny raz zjedzony wirnik turbiny AFN
A wirnik zjadło przed czy po zaślepieniu odmy?
-
Wymiana pompy AFN
Ja mam pompę 115A i kumpel w pasku takze wiec sądzę ze mozesz ten pierwszy nr to chyba nr boscha a drugi to nr VW.
-
Kolejny raz zjedzony wirnik turbiny AFN
Ja latam na filtronie i jest git. A czym kolega zaślepił odme ?
-
Vag i kontrolki na desce
A do ilu spada napięcie na nim ?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Zalezy jaki masz licznik z fisem w przedliftowych fisach nie bylo raczej kontroli klocków.
-
Vag i kontrolki na desce
Ado ilu spada napięcie podczas rozruchu ? Jakie ładowanie ? U mnie walil bledami abs itp jak stary aku wychodził a napięcie na nim spadało do 7.8V
-
Oszukanie czujnika temp. zewnetrznej TDI
Czujnik temp ma tylko za zadanie tak jak kolega Magicbattle napisał. Na prace silnika ma wpływ czujnik 4ro pinowy cieczy.
-
Strefa motocyklistów
Najlepszy na poczatek jest gs,cb,er5. Dobrze sie prowadzą wybaczają dużo błędów i mozna idealnie opanować przeciwskret a tak btw nie ma motocykli nie odpowiednich na początek są tylko nieodpowiedni rider'si którzy odkrecają na max zanim nauczą sie dobrze jeździć i panować nad maszyną.
-
Nawiew a tryb Auto?
A masz możliwość podmiany klimatronica ?
-
Migająca kontrolka od immobilizera przy odpalaniu
Na forum jest gdzies temat jak pozbyć sie problemu ze stykiem na pętli raz na zawsze
-
Nawiew a tryb Auto?
U mnie jest tak jak u kolegi powyżej wiec u Ciebie jest cos nie bardzo
-
Migająca kontrolka od immobilizera przy odpalaniu
Kostka przy pętli immo. Rozbierz podegnij piny i będzie ok