Treść opublikowana przez przem8
-
Pomoc w logach dynamicznych
Logi zrób na benzynie, to raz i brakuje grupy 33 więc zrób 2+33. Póki co sprawdź dv, szczelność dolotu. Na gazie masz duże spalanie stukowe więc jak tam świece i cewki?
-
Audi 2.0tfsi brak mocy
Check nie świeci? Podłącz pod kompa, z fusów nikt nie wywróży
-
PROBLEM Z ODPALENIEN Z RANA
Czujnik g62 zmieniałeś?
-
Audi a4 b6 2.0 ALT Niski poziom oleju
Może winny jest czujnik poziomu oleju w misce, odma do tego komunikatu nic nie ma. Poziom oleju oczywiście w normie ?
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
To może nie zakładaj gazu póki nie zbadasz ile bierze oleju na 1000 km, bo jeszcze się rozmyślisz i sprzedasz
-
Spalanie stukowe BEX.
-3/+6 to jest dobrze i tu chodzi o ustawienie rozrządu (zarówno na pasku jak i łańcuszku) i do stukowego to nic nie ma w tym momencie. Jak na lpg jest dobrze to trzeba szukać przyczyn w układzie paliwowym/osprzęcie. Jakby cewki były lipne to na gazie powinny się raczej nasilić objawy. Takie moje rozmyślenia na szybko Wstaw logi to będzie więcej widać.
-
Spalanie stukowe BEX.
Mieści się w normie
-
Spór z Kupującym z OLX
Za same kołpaki, przy zwrocie kupujący pokrywa koszt przesyłki. Przesłali Ci zdjęcia jak to wygląda? Mogli otworzyć paczkę przy odbiorze i jeśli została uszkodzona to mogli nie przyjmować i sporządzić odpowiedni protokół. Poza tym mogłeś je wsadzić jeszcze w jakieś pudełko Sprawa sporna ale co zrobisz to już od Ciebie zależy
-
Przepływomierz
Boscha o takich samych numerach jak stary oryginalny.
-
Nie grają tylne głośniki audi a4 b5
Są adaptery i są tematy o zmianie na niefabryczne radio.
-
Wymiana oleju w Audi A4 B9 1.4 TFSI
Motul, millers, LM, Amsoil. Wszystko zależy od portfela Generalnie castrol uważany jest za shit i to nie tylko na tym forum Może któryś z użytkowników takiego silnika podzieli się swoją opinią
-
Wymiana oleju w Audi A4 B9 1.4 TFSI
To właśnie z tej racji nie powinno się wymieniać go rzadziej niż raz do roku lub max 15 tys, chociaż ja jestem zwolennikiem wymian oleju maksymalnie co 10tys w silnikach uturbionych. Ten cały serwisy LL to jest jakieś nieporozumienie. Co do oleju to lej taki jaki zaleca producent ale castrola niekoniecznie. Na Twoim miejscu wymieniłbym ten olej.
- 18TFSI
-
[B6 ALT] Dziwny dzwiek po odpaleniu na zimnym silniku
Nie panikujesz zbytnio? Może nagraj i wrzuć filmik jak to słychać
-
Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?
Spróbuj, może pójdzie bez demontażu. U mnie się odkręciły w całości.
-
Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?
Można masą uszczelniającą taką jak do miski olejowej np. z reinz'a. Jak się boisz, że przy odkręcaniu się pokruszą to najlepiej zdemontować kolektor.
-
Wtryski, regulator 4 bar.
Daj większe wtryski.
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Jeśli dobrze zrozumiałem to do poddasza masz około 10 cm styropianu, potem 15 i tworzy się taki schodek? Jeśli tak to nic dziwnego, że Ci ucieka ciepło jak łączenie wypada na mostku cieplnym i jeszcze nie ma jednakowej ciągłości w ociepleniu.
-
Polecane opony letnie
Uniroyal RS3, Fulda ecocontrol, falken ze914, toyo proxes cf2
-
Coś rzęzi po wymianie rozrządu
Coś podobnego?
-
kontrolka esp,asr
Możliwe, że przez czujnik stopu przy pedale hamulca. Jak świecą przy tym ciągle światła stopu to na 100% jego wina. Diagnostyka kompem byłaby pomocna
-
Nierówna praca na niskich obrotach LPG
Winy należy szukać w lpg jak na benzynie wszystko ok. Pewnie do regulacji na wolnych obrotach.
-
1.8T AMB logi
Zmierz ciśnienie paliwa na listwie pod obciążeniem, a wymiana filtra nie zaszkodzi jak nie był dawno zmieniany, może jeszcze ori od nowości siedzi
-
1.8T AMB logi
Może delikatnie pompa paliwa niedomaga i stąd tak się dzieje, bo wtryski to chyba takie same jak w bfb i takie starczą spokojnie pod 190 kuni.
-
1.8T AMB logi
Logi w normie, turbo w pełni ładuje od 2,4 tys. więc ok.