Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. przem8 odpowiedział(a) na Alaszek temat w 1.8T
    Logi zrób na benzynie, to raz i brakuje grupy 33 więc zrób 2+33. Póki co sprawdź dv, szczelność dolotu. Na gazie masz duże spalanie stukowe więc jak tam świece i cewki?
  2. przem8 odpowiedział(a) na seba23pl temat w 2.0T
    Check nie świeci? Podłącz pod kompa, z fusów nikt nie wywróży
  3. Czujnik g62 zmieniałeś?
  4. Może winny jest czujnik poziomu oleju w misce, odma do tego komunikatu nic nie ma. Poziom oleju oczywiście w normie ?
  5. To może nie zakładaj gazu póki nie zbadasz ile bierze oleju na 1000 km, bo jeszcze się rozmyślisz i sprzedasz
  6. -3/+6 to jest dobrze i tu chodzi o ustawienie rozrządu (zarówno na pasku jak i łańcuszku) i do stukowego to nic nie ma w tym momencie. Jak na lpg jest dobrze to trzeba szukać przyczyn w układzie paliwowym/osprzęcie. Jakby cewki były lipne to na gazie powinny się raczej nasilić objawy. Takie moje rozmyślenia na szybko Wstaw logi to będzie więcej widać.
  7. Mieści się w normie
  8. Za same kołpaki, przy zwrocie kupujący pokrywa koszt przesyłki. Przesłali Ci zdjęcia jak to wygląda? Mogli otworzyć paczkę przy odbiorze i jeśli została uszkodzona to mogli nie przyjmować i sporządzić odpowiedni protokół. Poza tym mogłeś je wsadzić jeszcze w jakieś pudełko Sprawa sporna ale co zrobisz to już od Ciebie zależy
  9. przem8 odpowiedział(a) na bibu temat w 2.0TDI
    Boscha o takich samych numerach jak stary oryginalny.
  10. Są adaptery i są tematy o zmianie na niefabryczne radio.
  11. Motul, millers, LM, Amsoil. Wszystko zależy od portfela Generalnie castrol uważany jest za shit i to nie tylko na tym forum Może któryś z użytkowników takiego silnika podzieli się swoją opinią
  12. To właśnie z tej racji nie powinno się wymieniać go rzadziej niż raz do roku lub max 15 tys, chociaż ja jestem zwolennikiem wymian oleju maksymalnie co 10tys w silnikach uturbionych. Ten cały serwisy LL to jest jakieś nieporozumienie. Co do oleju to lej taki jaki zaleca producent ale castrola niekoniecznie. Na Twoim miejscu wymieniłbym ten olej.
  13. przem8 odpowiedział(a) na Poiuy temat w 1.8TFSI
    Co do pierwszego błędu to należałoby sprawdzić szczelność dolotu i odmę. Proponuję wpisać kod błędu z dopiskiem wiki ross w googlach i znajdziesz podpowiedzi.
  14. Nie panikujesz zbytnio? Może nagraj i wrzuć filmik jak to słychać
  15. Spróbuj, może pójdzie bez demontażu. U mnie się odkręciły w całości.
  16. Można masą uszczelniającą taką jak do miski olejowej np. z reinz'a. Jak się boisz, że przy odkręcaniu się pokruszą to najlepiej zdemontować kolektor.
  17. przem8 odpowiedział(a) na jakimamtakimam temat w 1.8T
    Daj większe wtryski.
  18. Jeśli dobrze zrozumiałem to do poddasza masz około 10 cm styropianu, potem 15 i tworzy się taki schodek? Jeśli tak to nic dziwnego, że Ci ucieka ciepło jak łączenie wypada na mostku cieplnym i jeszcze nie ma jednakowej ciągłości w ociepleniu.
  19. Uniroyal RS3, Fulda ecocontrol, falken ze914, toyo proxes cf2
  20. Coś podobnego?
  21. przem8 odpowiedział(a) na Piotrek1892 temat w Audi A4 B6/B7
    Możliwe, że przez czujnik stopu przy pedale hamulca. Jak świecą przy tym ciągle światła stopu to na 100% jego wina. Diagnostyka kompem byłaby pomocna
  22. Winy należy szukać w lpg jak na benzynie wszystko ok. Pewnie do regulacji na wolnych obrotach.
  23. Zmierz ciśnienie paliwa na listwie pod obciążeniem, a wymiana filtra nie zaszkodzi jak nie był dawno zmieniany, może jeszcze ori od nowości siedzi
  24. Może delikatnie pompa paliwa niedomaga i stąd tak się dzieje, bo wtryski to chyba takie same jak w bfb i takie starczą spokojnie pod 190 kuni.
  25. Logi w normie, turbo w pełni ładuje od 2,4 tys. więc ok.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.