Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Fakt, różnica jest. Dodam, że jak kupowałem sam łańcuszek febi to był bardzo zbliżony do oryginału, a na pewno nie wyglądał tak jak Twój.
  2. To za co tyle płacić? Od tych marek można by już wymagać jakiejś lepszej jakości, a wychodzi, że to są tylko pakowacze?
  3. Te z allegro to typowe chińczyki więc o żadnym oryginale nie ma mowy. Szukaj swaga, febi lub autologa to w 1000-1200 się powinieneś zamknąć. Ja kiedyś zakładałem maxgear za 420zł i odpukać działa. http://www.wszystkodlawarsztatu.pl/#/produkty/3218191921181-FE37119-napinacz-lancucha-rozrzadu.html
  4. Zapewne krociec z tyłu głowicy
  5. Sprawdziles z tym sprzeglem? Moze juz wtryski klepia albo walek rozrzadu sie konczy. Trudno tak wrozyc wiec wrzuc chociaz jakies nagranie tych stukow
  6. Jak wciśniesz sprzęgło to stuki ustają? Jeśli tak to dwumas. Nie wiem co chcesz regulować ale generalnie te silniki miały problemy z głowicami, wtryskami i pompą oleju, a dokładniej z wycierającym się imbusem.
  7. Motul od pewnego czasu to tez jest technologia syntetyczna...
  8. Z tych testów to najbardziej wiarygodne jest pokazanie płynności przy niskich temperaturach. Reszta to już wedle uznania ale te testy nijak się mają do warunków panujących w silniku i osobiście nie sugerowałbym się tymi wynikami przy ocenie wyższości jednego oleju od drugiego.
  9. Masz na myśli te testy tarcia z youtuba? Nalej oleju z biedronki też nieźle wypadł
  10. A sprawdzałeś klapkę WG w turbinie?
  11. Zacząłbym od zdjęcia michy i sprawdzenia jak smok oraz zdjąc dekiel i zobaczyć czy napinacz się nie posypał. Jeśli zapchany smok to masz przyczynę. W innym wypadku trzeba drzeć silnik. Może uda się ogarnąc bez żadnych remontów.
  12. Już chyba sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie
  13. Jakby to było takie proste to co poniektórzy fachowcy nie wołali by za to nawet 300zł
  14. Zamiast kata najlepiej wstawić dp, ale przy tych zabiegach wyłączenie sondy Cie nie ominie, a emulatory na dłuższą metę nie zdają egzaminu.
  15. Ja też byłem na badaniu technicznym i sprawność amorów przód ponad 80%. Cały czas coś stukało z lewej strony, a niby wszystko ok i pojechałem do firmy zajmującej się zawieszeniami i tam sprawność lewego amora 32%, a prawy ponad 80. Pracownik powiedział mi, że ten ich sprzęt jakiś inny parametr sprawdza niż na stacjach diagnostycznych ale już nie pamiętam o co dokładnie chodziło. Przy okazji 4 wahacze do wymiany. Poza tym dobrą sprawność fabrycznych amorów w ponad 20-letnim aucie można w między bajki wsadzić.
  16. przem8 odpowiedział(a) na zioleks temat w 1.8T
    Wymienia się sam wkład. Pompa pierburga kosztuje w granicach 250 zł. Co się dzieje, że ostatnio tak dużo osób narzeka na te filtry paliwa?
  17. Dodatkowo możesz sprawdzić luzy wirnika po zdjęciu przewodu z turbiny. Na forum był przypadek, że powodem brania oleju w tym silniku były zapieczone pierścienie od nagaru.
  18. Odepnij wtyczkę od suszarki i ewentualnie zaślep wlot ale wtedy wywali Ci checka. Jak nie masz kata to najlepiej wyrzucić fizycznie ustrojstwo i wyłączyć sai w ecu u tunera, żeby błąd nie drażnił. Jak wrzuciłeś DP to pewnie będziesz wyłączać drugą sondę więc przy okazji SAI też mozesz dezaktywować.
  19. przem8 odpowiedział(a) na unreal159 temat w Audi A4 B6/B7
    Tyle kosztuje komplet ale do B5, a do B6 za 1900 można już znaleźć...
  20. Zastosuj po tym castrolu płukankę z liqui moly i będzie komplet.
  21. Ten typ tak ma. Jeśli trwa to do 2 sekund to nie ma się czym przejmować. Ktoś gdzieś pisał tu na forum, że nawet producent dopuszcza chwilowe terkotanie przy porannym rozruchu. Jeśli ciśnienie oleju masz ok i czyściłeś smok olejowy (jeśli nie to lepiej to zrobić dla świętego spokoju) oraz nie ma innych niepokojących dzwięków od napinacza to daj sobie spokój. Ludzie wymieniali na ori i też hałasuje
  22. przem8 odpowiedział(a) na andrzej104513 temat w Audi A4 B8
    Tak
  23. Chrobotanie w zakresie 1200-1800 obrotów na zimnym i cieplym silniku. Po zdemontowaniu napinacza miałem ladne slady na glowicy od łańcuszka. Twój napinacz domaga się o wymianę:p
  24. Jeśli chodzi o indeks to 91V w zupełności wystarczy.
  25. Powiem Ci, że od 1,5 roku w A4 użytkuję napinacz maxgear za niewiele ponad 400zł i odpukać jest wszystko ok. Wtedy jeszcze nie miałem takiego rozeznania z napinaczami i w sklepach motoryzacyjnych nic lepszego nie mieli, a bałem się podrób z allegro, szukałem też używek ale były w gorszym stanie niż dotychczasowy. Swag czy febi powinny być ok, polecają też autologa.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.