Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Jakoś nie pasuje ta felga do B6
  2. Poziek - pogromca śląskich bobków w gnojowozach Dobre na tytuł filmu
  3. U mnie śnieżek wczoraj już padał Trochę rano i potem wieczorem, ale to szczątkowe ilości narazie
  4. Dibo odpowiedział(a) na d darek temat w Nadwozie i Wnętrze
    Trwałość
  5. To fakt bo ori były z ET29, ET48 i ET52 Daj znać jak z jakością bo to jest jedna z opcji do mojej B5.
  6. Świetny zakup Kolejna fajna felga się pojawi w Resie Pochwal się jeszcze czy ori i ile dałeś, no i parametry felunku.
  7. Gdzie taką oponę na 17" Jak chcesz mieć wąsko to załóż 215/45/17 (wysokość profilu 96,75mm) albo 205/50/17 (wysokość profilu 102,5mm).
  8. Tu się zgadza Jeżeli ktoś decyduje się na czarne to powinien wszystkie tak zrobić: przód + tył + kierunki boczne. Wtedy to się fajnie zgrywa
  9. Musicie się z tym pogodzić. Każda firma robi oszczędności, także i Audi. Na początku fabryki niektórych elementów były przenoszone do "wschodnich" krajów Europy umożliwiających tańszą produkcję, teraz taniej jest w Azji dlatego tam powstają linie produkcyjne. Takie są prawa rynku i jeżeli dana firma się nie dostosuje to może dużo stracić. Odnośnie felg to jakiś czas temu pisałem na forum że widziałem felgi ze znaczkiem OOOO z Chin, to kilka osób mi nie dowierzało i wątpiło w to. Teraz macie odpowiedź Dlatego najważniejsze żeby na feldze był wspomniany znaczek Audi i numer katalogowy. Oczywiście numer warto sprawdzić chociażby w ETCE Co do jakości to nawet wśród chińskich podrób zdarzają się sztuki wytrzymałe jak oryginały, także tutaj nie powinno być tak źle Może ktoś ma dobre dojścia, z fabryk mogą też jakieś ilości "wyciekać". Różne cuda się zdarzają, w każdym razie to nie temat o wahaczach i nie ma sensu robić OT.
  10. Tyle jest o tym tematów na forum, wystarczy tylko
  11. Dibo odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Za 200PLN to bierz Ta blaszka od kierunkowskazu to jest właśnie to co się tnie
  12. Spokojnie podejdzie A co do opon to tak 225-235/40/18.
  13. Kwestia gustu, jest taki styl że ludzie naciągają wąskie opony. Nawet na naszym "konserwatywnym" forum są zwolennicy takich zabiegów. Ja bym na Twoim miejscu naciągnął, zwłaszcza że to fajnie wygląda na felgach z rantem. Tym bardziej że te felgi są od znanego tunera Oettinger'a - czyli masz dobre jakościowo felgi będące rzadkością na rynku
  14. Ale odgrzałeś kotleta, zobacz na datę ostatniego posta. Tym bardziej że autor tematu miał pytania odnośnie zimy, a ta już się prawie skończyła
  15. Są modele felg które ładnie wyglądają TYLKO w dużych rozmiarach i ta felga do nich należy. Już tyle było na forum o tym Dodatkowo jakość felgi i producent to niewiadoma.
  16. No i gleba, duże koło... ogólnie auto zrobione na grubo do takiego malowania
  17. Do Twojego koloru czarne lampy będą wręcz idealne
  18. Dibo odpowiedział(a) na d darek temat w Nadwozie i Wnętrze
    Powiem Ci że założyłem obudowy In Pro i porównując je z oryginałami są dużo solidniejsze. A co do wyglądu to jak ktoś ma granat to bym się nawet nie zastanawiał
  19. aju za ile poszły te BBSy o ile można wiedzieć ?
  20. Nowak czemu się nie chwalisz że masz na handel takie fajne kółka ? Do tego 10.5J z tyłu pasuje wyrezać body RS4
  21. Nic nie będzie wadzić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.