Treść opublikowana przez Dibo
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Jakoś nie pasuje ta felga do B6
-
[ALL B5] Parówa
Poziek - pogromca śląskich bobków w gnojowozach Dobre na tytuł filmu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
U mnie śnieżek wczoraj już padał Trochę rano i potem wieczorem, ale to szczątkowe ilości narazie
- Lusterka M3
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
To fakt bo ori były z ET29, ET48 i ET52 Daj znać jak z jakością bo to jest jedna z opcji do mojej B5.
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Świetny zakup Kolejna fajna felga się pojawi w Resie Pochwal się jeszcze czy ori i ile dałeś, no i parametry felunku.
-
[ALL] Co Panowe zrobić z tymi felgami ?
Gdzie taką oponę na 17" Jak chcesz mieć wąsko to załóż 215/45/17 (wysokość profilu 96,75mm) albo 205/50/17 (wysokość profilu 102,5mm).
-
[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?
Tu się zgadza Jeżeli ktoś decyduje się na czarne to powinien wszystkie tak zrobić: przód + tył + kierunki boczne. Wtedy to się fajnie zgrywa
-
[ALL] Felgi Oryginalne - made in china, czechy itp
Musicie się z tym pogodzić. Każda firma robi oszczędności, także i Audi. Na początku fabryki niektórych elementów były przenoszone do "wschodnich" krajów Europy umożliwiających tańszą produkcję, teraz taniej jest w Azji dlatego tam powstają linie produkcyjne. Takie są prawa rynku i jeżeli dana firma się nie dostosuje to może dużo stracić. Odnośnie felg to jakiś czas temu pisałem na forum że widziałem felgi ze znaczkiem OOOO z Chin, to kilka osób mi nie dowierzało i wątpiło w to. Teraz macie odpowiedź Dlatego najważniejsze żeby na feldze był wspomniany znaczek Audi i numer katalogowy. Oczywiście numer warto sprawdzić chociażby w ETCE Co do jakości to nawet wśród chińskich podrób zdarzają się sztuki wytrzymałe jak oryginały, także tutaj nie powinno być tak źle Może ktoś ma dobre dojścia, z fabryk mogą też jakieś ilości "wyciekać". Różne cuda się zdarzają, w każdym razie to nie temat o wahaczach i nie ma sensu robić OT.
-
[ALL] Co Panowe zrobić z tymi felgami ?
Tyle jest o tym tematów na forum, wystarczy tylko
-
[B5 ADR] Lampy przednie
Za 200PLN to bierz Ta blaszka od kierunkowskazu to jest właśnie to co się tnie
-
Znaczenie ET Felgi
Spokojnie podejdzie A co do opon to tak 225-235/40/18.
-
[ALL] Co Panowe zrobić z tymi felgami ?
Kwestia gustu, jest taki styl że ludzie naciągają wąskie opony. Nawet na naszym "konserwatywnym" forum są zwolennicy takich zabiegów. Ja bym na Twoim miejscu naciągnął, zwłaszcza że to fajnie wygląda na felgach z rantem. Tym bardziej że te felgi są od znanego tunera Oettinger'a - czyli masz dobre jakościowo felgi będące rzadkością na rynku
-
[B6 AMB] Zamiana kół
Ale odgrzałeś kotleta, zobacz na datę ostatniego posta. Tym bardziej że autor tematu miał pytania odnośnie zimy, a ta już się prawie skończyła
-
[B6 AVF] Felgi
Są modele felg które ładnie wyglądają TYLKO w dużych rozmiarach i ta felga do nich należy. Już tyle było na forum o tym Dodatkowo jakość felgi i producent to niewiadoma.
-
[ALL B5] Koncepcja na pomalowanie Audi
No i gleba, duże koło... ogólnie auto zrobione na grubo do takiego malowania
-
[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?
Do Twojego koloru czarne lampy będą wręcz idealne
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
Te już lepsze
-
Lusterka M3
Powiem Ci że założyłem obudowy In Pro i porównując je z oryginałami są dużo solidniejsze. A co do wyglądu to jak ktoś ma granat to bym się nawet nie zastanawiał
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
aju za ile poszły te BBSy o ile można wiedzieć ?
-
Zatrzymany kierowca Srebrnego Audi A4 wymachiwal mieczem SAMURAJSKIM
Trzeniu też ma czarne Audi
-
[ALL] 18" 8J ET48 + 235/40/18 wejda do a4 b5?
Będzie przycierało
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nowak czemu się nie chwalisz że masz na handel takie fajne kółka ? Do tego 10.5J z tyłu pasuje wyrezać body RS4
-
[ALL]Opony 205 na 8 calowe felgi?????
Nic nie będzie wadzić
-
[ALL B7] Jakie opony przy felgach 19" ?
Nie wspominając o ET