Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Imhotet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Imhotet

  1. body s4... ile to bedzie kosztowało ? 1500 zderzak przód (minimum) , 800 tył, 1100 listwy, 600 lotka + malowanie elementów.. i po co to wkladac w starego trupa ? lepiej kupic nowsze auto ;p
  2. drogi sa przeciez suche nie przesadzajcie ma byc 5st dobrze ze wreszcie ogarniete
  3. faktycznie wyglada na wiekszy niz w rs2 no nic pożyjemy zobaczymy kiedy jakaś korekta, kiedy jakies logi ?
  4. seryjnie k04-15 ma 42/46 a wirnik 44.5/50 jak wsadzisz w k03 to zostaje 1mm żeliwa więc jesli taki ci wsadzili to dlugo nie pojezdzisz na tym.
  5. coraz gorsze te pytania... nie tak
  6. Jeśli chodzi o 1BE wykonanie wygląda tak samo solidnie jak B8 (nawet lepiej bo tłoczysko jest 2mm szersze w BE niż B8) pomiędzy B6 i B8 nie ma żadnych różnic oprócz zmienionego zakresu pracy amortyzatora.. B8 ma lage 1,5cm krótszą od B6
  7. słabo zrobione te logi.. napraw to: Coolant Temp Sensor at Radiator Outlet (G83): Signal too Small
  8. Imhotet odpowiedział(a) na SliQ temat w 1.8T
    dajcie spokój wywodom gość sie zarejestrował napisał post i pewnie nigdy już tu nie zajrzy nie ma co sie spuszczać
  9. ja mam sprężyny 1BE i B8 i działa super wg mnie jestem bardzo zadowolony z moda
  10. B8 sa podobnej twardości 1BE nie ma betonu
  11. u mnie ten 4 tłok chodził na tarczy 345 do tego A80 było lżejsze od RSa o jakieś 300kg i rzadko kiedy hamowało z 200km/h a RS z 200km/h hamuje co chwila. zacisk 8 tłok ten stosowany w audi jest dużo lepszy od 4 tłoka (46mm) co nie zmienia faktu, że to też bardzo mocny hebel pamiętaj że skuteczność hamulców nie zalezy tylko od samych hamulców, ale też od konstrukcji zawieszenia, stanu i jakości amortyzatorów, stabilizatorów, ułożenia zacisku.. nie porównywałbym RS4 B7 do audi 80
  12. na forum chodzą od 100 do 150 zł
  13. Imhotet odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    240zł albo 250zł komplet ramion aero + wycieraczki z ASO, kupowałem tamtej zimy Tylko chyba trafiłem na felerny komplet, bo wycieraczki to totalna padaka ... Smugi zostają na szybie, a końcówka wycieraczki od strony pasażera w ogóle nie zbiera ... no to jakiś bezsens... ktoś testował jeszcze jakieś inne rozwiązania ?
  14. Imhotet odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie przerabiał ktoś temat piór do wycieraczek ? Kupiłem bosche pół roku temu i totalny kibel poprostu nic nie zberaja... potrzebuje cos sprawdzonego ewentualnie ASO chociaż nie moge znaleść numerów w ETCE żeby zobaczyc cene... spodziewam się koło 250zł.. Jakieś rady ?
  15. Imhotet odpowiedział(a) na lizuk1990 temat w Audi A4 B6/B7
    od tego --> hehe tak lizuk bex ma w serii "prawie" 320/288 poczytaj troche forum znajdziesz duzo odpowiedzi
  16. dzięki mordo.. a nie ma ktoś zwarzyć tarczy 330mm od touraega co idzie w 6tłok ?
  17. a możesz zwarzyć zacisk z jarzmem 345 ?
  18. serio zacisk s4 jest cięższy od 6 tłoka ? no to zdziwko..
  19. hm myślałem, że wyraziłem się dość jasno tarcza 345mm będzie cięższa niż tarcza 330mm (mówie o zestawie na przód...), natomiast zacisk S4 do tarczy 345mm będzie lżejszy niż 6cio tłok z Touarega - pytam czy próbowałeś ważyć kiedyś takie dwa komplety
  20. @Dev próbowałeś kiedyś zważyć komplet tarcza+zacisk+ klocki 345mm vs 6-cio tłok na tarczy 330mm ? zastanawiam sie czy mniejsza tarcza zrekompensuje troche wage zacisku
  21. Imhotet odpowiedział(a) na lizuk1990 temat w Audi A4 B6/B7
    wiadomo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.