Treść opublikowana przez peter22
-
[B7 BKD] Co da się zrobić z 1.9 116km ?
za bogato to te silniki nie wychodzą po samym chipsie . jak chcesz robic to kup turbo brd drugi IC i wtryski BJ (ja wlasnie takich poszukuje) i w okolicach 200KM powinno sie udac jesli bedzie wszystko ok z silnikiem. ja bez wtrysków BJ mam narazie 173KM
-
[B7 BPW] Czy dwa oryginalne INTERCOOLERy wystracza na wykrecenie 205-210KM ?
starczy kolega jaro4444 ma u siebie chyba 205KM po wsadzeniu drugiegi IC i zmianie turbo na BRD
-
[B6 ALL] Gdzie znajduje się czujnik zderzeń bocznych
trzeba rozmontować słupek , odkręcić pas i wyjąc gąbkę pod gąbką masz czujnik. wymieniałem go u ojca w a4 B6 zbiera sie tam wilgoć i szlak go trafia. nowy dodatkowo zawinąłem taśmą
-
[B7 BRB] Uciekający prąd
a wsadz nowe żarowki i zobacz czy bedzie to smo sie dzialo
-
[B5 AFN] Chip u rogala - wyniki
No ładnie ładnie gościu z passata pewnie sie zdziwil
-
AUDI S4 SID
no własnie dawno nic nie pisałes , kiedy zobaczymy zdjecia z nowymi modami
-
[ALL B6] Hamownia w Łodzi
a ja jednak polecam ci Rogalla 100km to niewiele a bedziesz miał programik jak tralala
-
[B6 AWX] Piszczące klocki ATE
mam zestaw ate na przodzie i tyle cisza nic nie piszczy mam oryginalne tarcze ja autko wyszlo z fabryki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B7] Lampy przednie z B8 do B7 ?
witam i jak prace urodzilo sie juz cos?? :gwizdanie:
-
[ALL B7] Wymiana klocków tył
dokładnie tak jak kolega napisał klocki ATE i tloczek wkrecamy
-
[ALL B6] Oszukać czujnik automatycznego włączania świateł
panowie to kodowanie jest do bixenonow w b7 ze swiatlami dziennymi. jesli chcecie zeby wam sie palily swiatla cały czas trzeba zmienic kodowanie np na kanadyjskie albo USA jesli chcecie zeby sie wam paliły dodatkowo kierunki przednie
-
VW Golf 4 2.0 TDI BKD by DynoSoft Wrocław 263KM i 461Nm
niezly kox wyszedł moze jakies zdjecia dodasz??
-
[B7 BLB] Modyfikacja IC (dodanie drugiego) i podpięcie do turbiny standardowej
na 2 IC juz sie fajnie jezdzi . jak ja znajde do siebie wtryski BJ w dobrej cenie to tez pod 200KM mam nadzieje da rade
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
no właśnie jeszcze nie działa . czekam na zderzak od s-line ze spryskami i może wtedy zaprowadzę do tego gościa co pisałem żeby to wszystko podłączył drogo ale jak nie znajdę schematu to tak będę musiał zrobić .a może ktoś ma dojście do schematu w ASO ??
-
[ALL B6] Kontorolka poziomowania xenonu....
a masz takie informacje jak podlaczyć bi-xenony??
-
[ALL B7] Światła dzienne DRL
no fajnie by bylo jak bys podał nr nowego bordnez i stary zobacze co ja mam wsadzone
-
[B6 ALT] Nie mrugający kierunkowskaz przy zamykaniu z pilota
przyczyną moze byc tez włącznik swiateł awaryjnych miałem cos takiego w audi B5 AHH
-
[ALL B7] Światła dzienne DRL
Ja jestem na ukończeniu takiego projektu - tzn w miejsce reflektorów wbudowałem Bixenony skrętne (AFS) z białym kierunkiem. Dużo zmian w instalacji ale możliwe do zrealizowania. Wymieniłem min. bordnetz, dołożyłem czujniki na zawieszeniu + sterownik. Został mi zderzak ze spryskiwaczami i od razu dołoży się PDC na przód bo nie mam. a jak podłączyłes lampy zeby wszystko dzialało. ja nie mam długich brakuje mi jednego kabla od przesłony do bordnez i nie wiem gdzie go wpiąć . gadałem z jednym gosciem i wie gdzie go wpiąc tylko nie powie a u niego robocizna sporo kaski kosztuje. a i powiedział ze jak bordnez dał sie przeprogramowac na xenony to nie trzeba wymieniac, chyba ze ktos ma bide wersje bez halogenow to wtedy bordnez do wymiany . Co ty na to??
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
to nie ma w czestochowie jakiegos auta zeby sprawdzic czy to jest prawda???? jak bedziesz w okolicy piotrkowa to mozemy stanąc na kresce i sie zobaczy :cool1:
-
[ALL B6] Automatyczne włączanie świateł po włączeniu stacyjki
witam mój szwagier ma audi a4 1.8t avant z 2003 roku z xenonami i ma zakodowane ze jak tylko przekręca kluczyk to odrazu zapalają sie senony. taka juz kupil wiec da sie takie cos zrobić. :gwizdanie:
-
[ALL] Passat B5 po SWAP-ie silnika na 2.0 TDI + mody komfortowe (ex Rogalowe wozidło)
kolejne auto Jaro4444 zrobione , ciekawe czym teraz nas zaskoczy. A może juz są jakieś nowe plany na przyszłość :gwizdanie: :gwizdanie: Autko super widziałem je jak stało u Rogala a teraz jeszcze fajnie jeździ. :cool1:
-
AUDI S4 SID
Piekna robota daj znac jak juz bedzie po modach. Szacunek :hi:
-
[B6 AVF] Nowa turbo do AVF - obecnie 131KM docelowo 170KM
dokładnie tak jak piszesz ja tez taką nabyłem od kolegi jaro4444.
-
[B6 AWX] Projekt - mocny AWX okolice 200KM
Jaro a ty to czasem nie miałes w okolicach 200KM bo w opisie masz 180KM ????
-
[ALL B7] Lampy zwykłe a xenony
Panowie jest Światełko w tunelu dzisiaj byłem u takiego gościa i powiedział ze wszystko jest dobrze podłączone i zakodowane , jedynie trzepa pociągnąć jeszcze jeden kabel z bordneza do lampy(do przesłony) i podobno ma wszystko śmigać. mój elektryk ma dzisiaj zobaczyć czy są jakieś schematy w aso jak to jest podłączone oryginalnie jak będę cos więcej wiedział to odrazu dam znać. P.S chyba ze juz ktoś to zrobił to proszę o informację