Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Czy jeżeli stojąc pod autem i ruszając ręką za półoś góra-dół- wyczuwam luz na przegubie wewnętrznym to kwalifikuje go do wymiany? Mam wibracje na 4,5 biegu przy poniżej 2k obrotów. Wchodziłem pod inne b6'tki i w każdej wydaje mi sie że jest tak samo
  2. Większość jest słaba po odpaleniu. Myśle że można to uznać za normalne. Jak po delikatnym rozgrzaniu jest ok, to możesz zignorować. U mnie też w BS 11 sztanga hulała pięknie, a podczas jazdy sie przycinała. Zanim wyjmiesz turbo to odkręć gruszke, zdejmij zabezpieczenie i ją wyjmij. Wtedy poruszaj palcem za ramie kierownic turbiny i zobaczysz, że nie chodzi płynnie
  3. Dwa przednie ślizgi, malowanie zderzaka tylnego. Dokładki jakoś spasujesz i bedzie jak nowy
  4. misiek95 odpowiedział(a) na danieloo07 temat w 2.0TDI
    Bezpośrednio nie. Pośrednio mogła się turbina rozpaść i narobić bałaganu
  5. Jak sie coś totalnie rozpadnie to nie. W poprzednim B5 zgrzytał mi synchronizator 3 biegu, 2 ciężko wchodziła przy zimnym silniku. Po wymianie na castrola i 5kkm przejechanych zapomniałem o problemie. U ojca w c5 ta sama historia. Teraz w B7 też mi przeszkadzała już skrzynia, 3 i 4 nie zawsze wchodziły jak powinny. Po wymianie działa idealnie
  6. Polecam Castrola. Zalałem już któreś auto nim- drugie swoje. Po wymianie polecam wstrzymać się z wydawaniem werdyktów co do poprawy działania skrzyni. Z moich obserwacji dolegliwości ustępują po 5kkm
  7. Dokładnie tak, z tym że ja wykorzystałem tylko obudowę z niego. Wnętrze to gąbeczki z tesco za 2zł. Pasował mi wymiarami i ma na dole korek spustowy Jak coś będę wiedział to dam znać
  8. Coś takiego wyrzezbilem. Krocce 23mm plastikowe. Ale nie jest to na pewno finalna wersja, bo można zrobić to bardziej estetycznie. Podłączyłem plastikowymi wezami ze starej pralki. Jak zda egzamin, to będę przerabiał
  9. Ma ktoś namiar na dobry wąż którym można by taki OCT podłączyć? Zjeździłem całą okolice i nic sensownego na miejscu nie znalazłem. Musi mieć średnice wewnętrzną 22-23mm. https://przewody-techniczne.pl/waz-zbrojony-pcv-vacuum-fi-22-mm-p-618.html https://www.olx.pl/oferta/przewod-silikonowy-22mm-7-8-CID628-IDqXoQN.html http://allegro.pl/rura-silikonowa-waz-przewod-silikon-czarny-22mm-1m-i7020266862.html Silikon wydaje się być najbardziej sensowny, ale cena zabija. To jest też ciekawe, ale nie miałem takiego przewodu nigdy w rękach https://www.olx.pl/oferta/rura-przewod-powietrza-eberspacher-webasto-fi-22mm-CID5-IDqWFZx.html#c63dc91308
  10. Witam. Mam w swojej b7 oryginalne bixenony. Od początku mam problem tego rodzaju, że jedna z przesłon zamyka sie dopiero po chwili przy zmianie świateł z drogowych na krótkie. Im niższa temperatura tym dłużej to trwa. Po kilkunastu kilometrach problem ustaje. Latem rozbierałem lampy. Cewki przesłon wyglądały w porządku. Nic nie jest zapieczone, przesłona w palcach chodziła pięknie. W lampach suchutko, kostki i połączenia wyglądają ok. Ktoś ma pomysł co może być przyczyną?
  11. misiek95 odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    Zabawa jest nieziemska
  12. misiek95 odpowiedział(a) na skrab temat w Inne marki
    Pamiętam jak remontowałem swoją motoryne- pierwszy w życiu "projekt". Niestety młodszy brat ją przejął i sprzedał... Ojciec równolegle ze mną robił sobie komara. Od wtedy długo stał w szopie aż do teraz- bo znowu sie za niego zabrał. Aktualnie remont silnika Ja sie przerzuciłem na większe zabawki. Powodzenia
  13. misiek95 odpowiedział(a) na zezward temat w 2.5TDI
    Przełożenie na 1.9 dla siebie to super pomysł, a4 b6 mając wszystkie części można zrobić w kilka dni i bez żadnych problemów. Ale robić to tylko po to, żeby auto lepiej sprzedać to lepszy pomysł. Ludzie słysząc przekładka silnika mają przed oczami poskręcane kable i drut do migomatu Robiłem tak kilka razy, ciężko było sprzedać taki samochód
  14. misiek95 odpowiedział(a) na Lopezer temat w Audi A4 B5
    Z redukcjami nie dzieje się nic, a z wężami bywa róznie. Kup redukcje, jak będziesz miał problemy to łatwiej coś wymyślić wtedy. Btw GT1749va w 2.0 16v ma taką redukcje oryginalnie
  15. no czytam i nie moge uwierzyć... a jaką uszczelke tam dałeś? może przy demontażu ponownym jakiś inny czynnik sie zmienił?
  16. Kolego a Ty to kiedyś walczyles z górną śruba w zwrotnicy albo innym problemem, czy taki jesteś krytyk teoretyk? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  17. Na to mało który z nas ma wpływ, kupując kilkunastoletnie auto. Ale myślę, że nawet dokręcona prawidłowo będzie się odkształcać od temperatury. Tak mają tworzywa sztuczne tego typu Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie opór przy dokręcaniu jest właściwie 0-1 i wyraźnie czuć, kiedy należało by przestać kręcić Chyba dawno nie kupowałeś uszczelki, bo ja dziś za victor reinz'a zapłaciłem 26zł w sklepie, hehe
  18. Uszczelka wymieniona. Jest wyraźnie wyższa od tej którą wymontowałem, ale udało się to skręcić. Myślę, że specjalnie robią te uszczelki wyższe, żeby skompensować odkształcenie pokrywy
  19. Ja myślę że w ajm atj można śmiało bulgotanie ignorować. Mój bulgotal 3 lata od czasu do czasu, teraz jeździ nim następny właściciel i tez mu bulgocze i nie ma żadnych konsekwencji. Awx avf i wszystkie nowsze konstrukcje tego problemu nie mają. Podtrzymuje swoje zdanie, jest to spowodowane mikro peknieciami głowicy Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
  20. Dawid, a jak wygląda prowadzenie w porównaniu z KW V2? szukam czegoś rozsądnego co zapewni podobne odczucia z jazdy jak KW, bo na takim jeździłem dłuższy czas w b5 i tęsknie. Chodzi mi tu o zachowanie na nierównościach poprzecznych, przechyły w zakrętach i skłonność auta do "podskakiwania" (na pewno wiesz o czym mowa)
  21. Jestem prawie pewien, że AE. Sprawdzę i dam znać
  22. Dzięki. Biore w takim razie ze sklepu jedyną która jest i skręce ją na chama. Jak sie nie uda to trudno, droga nie jest.
  23. Tak. Uszczelki są na 100% dwie i miałem obie jednocześnie w rękach, kiedy zmieniałem pokrywe zaworów na tę nowszą. Kamil, jeżeli masz dostęp to sprawdź mi proszę czy pokrywa w BGW w passacie i BPW w b7 ma taki sam numer...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.