Treść opublikowana przez misiek95
-
Bmw E46 Coupe 320Ci full M- Pakiet
fajne autko, kolega ma takie coupe od paru lat i zadowolony właśnie wczoraj mi pokazywał nowe lampy z ringami i robi to robote, więc potwierdzam- mod obowiązkowy
-
Mercedes 124 coupe
Dzięki za dobre słowa Foty całości porobie, jak będzie co pokazać bo nadal auto nie wygląda tak jak bym chciał Aktualnie biorę się za korekte lakieru, jakieś zaprawki itd. więc za jakiś czas kolejne zdjęcia się pojawią
-
Oporne wbijanie biegów 1.9 AWX 5 biegów
ja to znowu sie powtórze, ale osobiście kupił bym używkę. One tak na prawde baaardzo rzadko padają, bo sie nie psują i nikt ich nie kupuje. To że Tobie padła to był fart taki jak trafić w totka a jak kupisz drugą padniętą to tak, jak byś trafił znowu hehe poszukaj zaufanego handlarza nie baw sie w żadne regeneracje szkoda pieniędzy. Ale wiadomo zrobisz jak uważasz, diagnoze już masz więc działaj. Pozdrowienia
-
Oporne wbijanie biegów 1.9 AWX 5 biegów
myśle że taka skrzynia kosztuje tak mało, że nie ma co gdybać tylko przy najbliższym zrzucaniu skrzyni, wrzuć drugą i po problemie
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
czarny połysk w szpraju jak sie dobrze położy i dobrze wypoleruje to też będzie miał głębie- nie gorszą niż baza+ klar
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
W sumie fajnie siadło ale generalnie fanem czarnych alusów nie jestem
-
Mercedes 124 coupe
o to sie nie obawiaj Zdjęć mam sporo, wszystkiego wrzucać nie będę a i to co wrzuce podziele na jakieś pare etapów mimo że realizowane były właściwie jednocześnie Etap 1 Walka z rudym Wiecie, jak już pisałem auto z Francji, 0 rdzy Etap 2 Czyszczenie 26-cio letniego syfu Większość zobaczycie na zdjęciach, deski oraz konsoli nie podjąłem sie ratowania dlatego wjechały idealne używki. Reszte udało sie w miare doczyścić łącznie z podsufitką słupkami przełącznikami itd Etap 3 Elektryka Tutaj największym problemem było uruchomienie wiatraka dmuchawy klimatyzacji Davia. Kupiłem wiatrak najbardziej podobny i zrobiłem z dwóch jeden. Był to też jeden z powodów wyjęcia nagrzewnicy... nie miałem ochoty charatać plastików żeby go wyjać w strone silnika Po za tym ruszył prawy podajnik pasów, pompka sprysków, oświetlenie wnętrza, antena, elektryczne szyby. Wymieniłem i wyczyściłem też wszystkie klosze odbłyśniki żaróweczki łącznie z rozklejeniem przednich lamp bo niezłe akwarium tam było Głośniki wjechały crunche dsx120... stare nie miały prawa grać Wyjąłem też hak, zmieniarke, resztki instalacji gazowej i pare innych śmieci nikomu nie potrzebnych Etap 4 Mechanika, płyny ustrojowe Zmienione zostały 2 przednie łożyska, osłony amortyzatorów zastosowałem z vw passata b5... oryginalne szerokie tarły mi o opone. Wymieniłem rozsypane tylne łożysko razem z piastą, tuleje pływające z tyłu, środkowy drążek kierowniczy, tłumik drgań skrętnych na wale, odświeżyłem tarcze hamulcowe, włożyłem nowe linki ręcznego i mechanizm łączący je. Do wymiany poszły oleje w silniku, skrzyni, dyferencjale(masakra co tam pływało, zobaczycie) do tego płyn hamulcowy. Nasmarowałem wszystkie cięgna, linki zawiasy szyby szyber i wszystko co sie rusza albo powinno. Etap 5 Koła Jedna felga wymagała prostowania, na przód poszły nowe oponki. Tył na razie zostaje. Wszystko dokładnie wyczyszczone a malowanie będzie zimą. I tyle przez miesiąc udało sie zrobić. Teraz czas na wakacje a później jedziemy dalej z koksem
-
A4 B5 1.9TDI czasowy brak mocy.
no fajnie, ale sprawdz map sensor tak jak pisałem
-
A4 B5 1.9TDI czasowy brak mocy.
ostatnio miałem passata 1.9 130km z identycznymi objawami. po podłączeniu do kompa okazało sie że co jakiś czas czujnik ciśnienia doładowania (MAP sensor) wywalał śmieszną- chyba maxymalną wartość, auto wpadało w tryb awaryjny i później albo wracało do siebie albo nie bez podłączenia do kompa niewiele możesz zrobić.. sprawdź podciśnienia, sprawdź sztange turbiny czy sie rusza no i ewentualnie podmień z kimś map sensor powodzenia
-
Mercedes 124 coupe
no można powiedzieć że południe z tym 0 rdzy to może przesadziłem... jest pare rzeczy do ogarnięcia ale jak na 26 letnie auto to jest na prawde dobrze
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Czarne recaro są bezkonkurencyjne moim zdaniem :>
-
Mercedes 124 coupe
To młodszego brata, świeżo wyremontowany bo młody rowa zaliczył niedużo, skrobne Ci pw zaraz
-
Mercedes 124 coupe
Siema! Jako że przy a4 b5 nie ma już co grzebać - sprawuje sie aż za dobrze... to kupiłem sobie coś przy czym można pogrzebać Poszukiwania trwały kilka miesięcy, szukałem czegoś co jest podniszczone, tanie, ale do uratowania no i takie auto znalazłem. Sprowadzone z południa francji- 0 rdzy. Wyposażenie całkiem znośne jak na rocznik 1990. Silnik brzytwa. Heble, zawias, koła do ogarnięcia. Lakier też do uratowania. Wnętrze mega brudne, skóry do malowania parę rzeczy trzeba skompletować ale generalnie nic strasznego. Postaram sie w miare regularnie wrzucać jakieś postępy z prac
-
Problem z doładowaniem, turbo dopiero czuć w obrotach od 3 tys. do maksa
ostatnio mialem auto z identycznymi objawami, po wymianie przeplywki ożyło w stu procentach.
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
no mam w koncu centrino 1.7ghz 1gb ram 80gb dysk i bateria z 30 minut gada No to jak na lapka do vagowania to daje rade parametrami Ja w swoim dellu musze bateryje wymienić i też pare lat pochodzi, nie do zajechania sprzęt
-
Czerwonek :)
Też myślałem nad taką konfiguracją ale jednak przód 50% folia to za dużo
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
dywany w Wałbrzychu szyte, na allegro są powystawiane, centrymetr grubości mają. Polecam a dopadłeś lapka jakiegos do vaga? sprawa egru załatwiona już dawno trzeba go umiejętnie zaślepić tam gdzie leje, dać nowe uszczelki i po problemie. U mnie już z rok albo dwa lata ani kropelka sie nie pojawiła. Gdzieś tu w temacie opisałem ładnie jak to zrobić ale nie chce mi sie przewijać, sie nazbierało tych stron pare. Klapa gasząca przydatna rzecz, ja bym sie jej nie pozbył ale to już kwestia podejścia- tak jak z dwumasą
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
K2 akra ze stacji benzynowej. W tych pieniądzach bezkonkurencyjny środek
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
jak wyjąłem radio to z tyłu na nalepce było wszystko rozpisane co i jak. Kabelki nawet te nieużywane były w kostce wyprowadzone, więc dolutowałem do nich żeńskie RCA i tyle W aucie po za przebiegiem nic sie nie zmienia. Jak by sie coś zepsuło to by chociaż było co robić a tak to nudą wieje Kupiłem letnie dywaniki do środka Pyłkowy po roku już ledwo zipał Pozdejmowałem plastiki umyłem silnik. Po za kurzem żadnych zabrudzeń typu olej, ropa nie znalazłem Chyba czas zmienić auto
-
[Audi Coupe] Christine OEM+ 20VT
Jeszcze nie wszystko stracone:)) dzialasz cos aktualnie przy aucie?
-
Luz wzdłużny półosi
to że jeszcze nie wypadł to nie znaczy że nie wypadnie ojciec też jeździł pół roku na za krótkiej półośce a ja tylko wsiadłem i na środku skrzyżowania wypadła
-
[B5 AFN] Black Avant Evolution /bix/black piano/gwint/312/269/t.awx/216/38e/soft--> 157KM 335NM
nisko
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
poniedziałek wtorek mam zapierdziel a później to już kiedy Ci pasuje brakuje Ci na pewno przekaźników do podłączenia przeciwmgielnych no i nie wiem co z zapalniczką zrobić bo tunelu polift nie masz climatronic i awaryjne już masz wszystko co potrzebne do podłączenia o ile są z kostkami
-
Awaryjność - zawieszenie
Tak- zawieszenie wielowahaczowe ciągle sie psuje, skórzane fotele parzą w dupe, klimatronic gorszy od manualnej klimy a auta z silnikiem diesla nie odpalają zimą takie śmieszne polskie prawdy od lat podsycane w necie Jak dbasz tak masz kupuj kolego nie słuchaj pierdzielenia internetowego
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Ja mam wakacje mogę powalczyć