Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. fajne autko, kolega ma takie coupe od paru lat i zadowolony właśnie wczoraj mi pokazywał nowe lampy z ringami i robi to robote, więc potwierdzam- mod obowiązkowy
  2. misiek95 odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    Dzięki za dobre słowa Foty całości porobie, jak będzie co pokazać bo nadal auto nie wygląda tak jak bym chciał Aktualnie biorę się za korekte lakieru, jakieś zaprawki itd. więc za jakiś czas kolejne zdjęcia się pojawią
  3. ja to znowu sie powtórze, ale osobiście kupił bym używkę. One tak na prawde baaardzo rzadko padają, bo sie nie psują i nikt ich nie kupuje. To że Tobie padła to był fart taki jak trafić w totka a jak kupisz drugą padniętą to tak, jak byś trafił znowu hehe poszukaj zaufanego handlarza nie baw sie w żadne regeneracje szkoda pieniędzy. Ale wiadomo zrobisz jak uważasz, diagnoze już masz więc działaj. Pozdrowienia
  4. myśle że taka skrzynia kosztuje tak mało, że nie ma co gdybać tylko przy najbliższym zrzucaniu skrzyni, wrzuć drugą i po problemie
  5. czarny połysk w szpraju jak sie dobrze położy i dobrze wypoleruje to też będzie miał głębie- nie gorszą niż baza+ klar
  6. W sumie fajnie siadło ale generalnie fanem czarnych alusów nie jestem
  7. misiek95 odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    o to sie nie obawiaj Zdjęć mam sporo, wszystkiego wrzucać nie będę a i to co wrzuce podziele na jakieś pare etapów mimo że realizowane były właściwie jednocześnie Etap 1 Walka z rudym Wiecie, jak już pisałem auto z Francji, 0 rdzy Etap 2 Czyszczenie 26-cio letniego syfu Większość zobaczycie na zdjęciach, deski oraz konsoli nie podjąłem sie ratowania dlatego wjechały idealne używki. Reszte udało sie w miare doczyścić łącznie z podsufitką słupkami przełącznikami itd Etap 3 Elektryka Tutaj największym problemem było uruchomienie wiatraka dmuchawy klimatyzacji Davia. Kupiłem wiatrak najbardziej podobny i zrobiłem z dwóch jeden. Był to też jeden z powodów wyjęcia nagrzewnicy... nie miałem ochoty charatać plastików żeby go wyjać w strone silnika Po za tym ruszył prawy podajnik pasów, pompka sprysków, oświetlenie wnętrza, antena, elektryczne szyby. Wymieniłem i wyczyściłem też wszystkie klosze odbłyśniki żaróweczki łącznie z rozklejeniem przednich lamp bo niezłe akwarium tam było Głośniki wjechały crunche dsx120... stare nie miały prawa grać Wyjąłem też hak, zmieniarke, resztki instalacji gazowej i pare innych śmieci nikomu nie potrzebnych Etap 4 Mechanika, płyny ustrojowe Zmienione zostały 2 przednie łożyska, osłony amortyzatorów zastosowałem z vw passata b5... oryginalne szerokie tarły mi o opone. Wymieniłem rozsypane tylne łożysko razem z piastą, tuleje pływające z tyłu, środkowy drążek kierowniczy, tłumik drgań skrętnych na wale, odświeżyłem tarcze hamulcowe, włożyłem nowe linki ręcznego i mechanizm łączący je. Do wymiany poszły oleje w silniku, skrzyni, dyferencjale(masakra co tam pływało, zobaczycie) do tego płyn hamulcowy. Nasmarowałem wszystkie cięgna, linki zawiasy szyby szyber i wszystko co sie rusza albo powinno. Etap 5 Koła Jedna felga wymagała prostowania, na przód poszły nowe oponki. Tył na razie zostaje. Wszystko dokładnie wyczyszczone a malowanie będzie zimą. I tyle przez miesiąc udało sie zrobić. Teraz czas na wakacje a później jedziemy dalej z koksem
  8. no fajnie, ale sprawdz map sensor tak jak pisałem
  9. ostatnio miałem passata 1.9 130km z identycznymi objawami. po podłączeniu do kompa okazało sie że co jakiś czas czujnik ciśnienia doładowania (MAP sensor) wywalał śmieszną- chyba maxymalną wartość, auto wpadało w tryb awaryjny i później albo wracało do siebie albo nie bez podłączenia do kompa niewiele możesz zrobić.. sprawdź podciśnienia, sprawdź sztange turbiny czy sie rusza no i ewentualnie podmień z kimś map sensor powodzenia
  10. misiek95 odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    no można powiedzieć że południe z tym 0 rdzy to może przesadziłem... jest pare rzeczy do ogarnięcia ale jak na 26 letnie auto to jest na prawde dobrze
  11. Czarne recaro są bezkonkurencyjne moim zdaniem :>
  12. misiek95 odpowiedział(a) na misiek95 temat w Inne marki
    To młodszego brata, świeżo wyremontowany bo młody rowa zaliczył niedużo, skrobne Ci pw zaraz
  13. misiek95 opublikował(a) temat w Inne marki
    Siema! Jako że przy a4 b5 nie ma już co grzebać - sprawuje sie aż za dobrze... to kupiłem sobie coś przy czym można pogrzebać Poszukiwania trwały kilka miesięcy, szukałem czegoś co jest podniszczone, tanie, ale do uratowania no i takie auto znalazłem. Sprowadzone z południa francji- 0 rdzy. Wyposażenie całkiem znośne jak na rocznik 1990. Silnik brzytwa. Heble, zawias, koła do ogarnięcia. Lakier też do uratowania. Wnętrze mega brudne, skóry do malowania parę rzeczy trzeba skompletować ale generalnie nic strasznego. Postaram sie w miare regularnie wrzucać jakieś postępy z prac
  14. ostatnio mialem auto z identycznymi objawami, po wymianie przeplywki ożyło w stu procentach.
  15. no mam w koncu centrino 1.7ghz 1gb ram 80gb dysk i bateria z 30 minut gada No to jak na lapka do vagowania to daje rade parametrami Ja w swoim dellu musze bateryje wymienić i też pare lat pochodzi, nie do zajechania sprzęt
  16. Też myślałem nad taką konfiguracją ale jednak przód 50% folia to za dużo
  17. dywany w Wałbrzychu szyte, na allegro są powystawiane, centrymetr grubości mają. Polecam a dopadłeś lapka jakiegos do vaga? sprawa egru załatwiona już dawno trzeba go umiejętnie zaślepić tam gdzie leje, dać nowe uszczelki i po problemie. U mnie już z rok albo dwa lata ani kropelka sie nie pojawiła. Gdzieś tu w temacie opisałem ładnie jak to zrobić ale nie chce mi sie przewijać, sie nazbierało tych stron pare. Klapa gasząca przydatna rzecz, ja bym sie jej nie pozbył ale to już kwestia podejścia- tak jak z dwumasą
  18. K2 akra ze stacji benzynowej. W tych pieniądzach bezkonkurencyjny środek
  19. jak wyjąłem radio to z tyłu na nalepce było wszystko rozpisane co i jak. Kabelki nawet te nieużywane były w kostce wyprowadzone, więc dolutowałem do nich żeńskie RCA i tyle W aucie po za przebiegiem nic sie nie zmienia. Jak by sie coś zepsuło to by chociaż było co robić a tak to nudą wieje Kupiłem letnie dywaniki do środka Pyłkowy po roku już ledwo zipał Pozdejmowałem plastiki umyłem silnik. Po za kurzem żadnych zabrudzeń typu olej, ropa nie znalazłem Chyba czas zmienić auto
  20. Jeszcze nie wszystko stracone:)) dzialasz cos aktualnie przy aucie?
  21. misiek95 odpowiedział(a) na Romeck temat w Audi A4 B5
    to że jeszcze nie wypadł to nie znaczy że nie wypadnie ojciec też jeździł pół roku na za krótkiej półośce a ja tylko wsiadłem i na środku skrzyżowania wypadła
  22. poniedziałek wtorek mam zapierdziel a później to już kiedy Ci pasuje brakuje Ci na pewno przekaźników do podłączenia przeciwmgielnych no i nie wiem co z zapalniczką zrobić bo tunelu polift nie masz climatronic i awaryjne już masz wszystko co potrzebne do podłączenia o ile są z kostkami
  23. Tak- zawieszenie wielowahaczowe ciągle sie psuje, skórzane fotele parzą w dupe, klimatronic gorszy od manualnej klimy a auta z silnikiem diesla nie odpalają zimą takie śmieszne polskie prawdy od lat podsycane w necie Jak dbasz tak masz kupuj kolego nie słuchaj pierdzielenia internetowego
  24. Ja mam wakacje mogę powalczyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.