Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. nie prościej założyć klapę gaszącą z 2,5 tdi ? A cos trudnego w tym jest? pracy na godzinke: kupić albo zrobić zaslepki, zapakować 2 nity, złożyć na nowych uszczelkach i mamy spokój z egrem dozywotnio właściwie
  2. Nie odczujesz różnicy w mocy, jeżeli masz sprawny egr
  3. tez moze byc ale 6 ciezka krowa i z 2.7 lepiej sie odpycha o ile zadbane sie trafi napewno 2.8 czy 2.7 lepsze od 4.2 ktore konie gubi na potege... Ja tam nigdy nie miałem styczności z 2.7 ale z tego co czytam w necie to nie odważył bym sie na taki silnik ze względu na koszty utrzymania. Ciągle ktoś to remontuje A wolnossaki jeżdżą i jeżdżą i jeżdżą. Powiedz ty mi lepiej jak robiłeś to black piano bo chyba sobie dekory opapram A Ty Michał jak byś miał sprzedawać auto to pamiętaj o lampach dla mnie
  4. No jak właściciel kumaty to nawet 2.5 będzie jeździć i jeździć dobra robota fajny kolorek, po korekcie na żywo musi sie piekielnie w oczy rzucać Powiedz mi jak tak wrażenia po użyciu gliptona? też chciałem podziałać na wiosne bo mam takie same stołki. A no i pozbądź sie tego drewna ze środka aa no i pod maską jakoś dziwnie Ci te przewody do sprysków wiszą, nie? wepchaj je w mache jak ori no i napisz mi co to za końcówki wydechu są bo mi sie podobają
  5. 2.8 może?
  6. Filtr zmieniałem dużo wcześniej ale to bez związku z czyszczeniem. Zrobiłem obieg (słoik z preparatem- układ wtryskowy-filterek ze stacji benzynowej- słoik z preparatem) więc filtr paliwa w ogóle nie uczestniczył w operacji dlatego nie było potrzeby go ruszać. Niektórzy puszczają preparat przez filtr paliwa ale to głupota moim zdaniem
  7. Tutaj w tym temacie masz zabieg ładnie rozpisany http://a4-klub.pl/index.php?/topic/127707-all-czyszczenie-wtryskiwaczy-pompowtryskiwaczy-diesla/
  8. Musi być czerwona ewentualnie żółta
  9. Sam passat b5 fl ma 2 rodzaje mocowań wycieraczek. Te starsze wyglądają bardzo podobnie do tych które masz obecnie na aucie, czyli na tzw. "ucho". Te nowsze wyglądają tak: Różnica na plus przedewszystkim w wyglądzie. Poza tym lepiej zbierają
  10. No i tak jak pisałem trzeba było coś podziałać z tym hakiem. Kupiłem od Oliego nowiutki orginalny odpinany hak z 2007roku. Kompletna wiązka wszystkie gadżety itd. Jedną fotke z rezania wrzucam Mechanicznie już wszystko zrobione ale okazało sie że od strony elektrycznej jest troche zabawy z kontrolą spalonych żarówek dlatego jeszcze nie wszystko podłączone Poza tym wpadły rozpórki góra i dół. Górnej nie będę pokazywał bo docelowo ma być czerwona Różnica w prowadzeniu kolosalna, pomimo tego że to tylko 1BE Teraz zastanawiam sie czy nie zrobić dekorów w black piano, bo leży mi jeden komplet już gotowy pod malowanie tylko nie moge sie zdecydować na kolor A z rzeczy eksploatacyjnych to wpadły nowe świece dogrzewające płyn chłodniczy
  11. misiek95 odpowiedział(a) na largovinch temat w Audi A4 B5
    Ustawiasz godzine i date, pociągasz za wajche. Jak data zaczyna migac to dajesz prawo lub lewo i znowu pociągasz wajche Tego ostatniego pociągnięcia zabrakło w opisie kolegi i pewnie dlatego nie działa
  12. imponujące fotki Powiedz mi przy jakim oświetleniu są zrobione? tylko lampki w kabinie? btw. nie podobało mi sie kiedyś piano na dekorach ale takie właśnie fotki mieszają mi w mózgu
  13. Nikt ci tego nie powie. Jedni mają tak a drudzy inaczej. A czujniki w matach nie włączają mat tylko je wyłączają.
  14. misiek95 odpowiedział(a) na bogdansky temat w Audi A4 B5
    za 30zł jest na allegro zamiennik od golfa V. fotki w moim temacie szukaj jak coś. leży fajnie ale teraz szukał bym orginału bo ten plastik jest mocno tandetny
  15. potwierdzam- normalna rzecz. Też tak mam nawet przy wyłączonym auto. Fakt że troche to denerwujące. przydaje sie to zimą jak np. ustawisz temp na 20 stopni a klimatronic zwiększa nadmuch dopiero jak temperatura troche wzrośnie i pojawia sie ciepłe powietrze
  16. siemanko. Odgrzewam kotleta. Jestem na etapie montażu takiego haka do swojego auta. Chciałbym podłączyć wiązke razem z kontrolą spalonych żarówek tak jak to powinno wyglądać w orginale. 2 przelotki wpiąłem w kostki lamp, zasilanie do pokazanego wyżej modułu i zostały mi dwie wtyczki które sądząc po długości przewodów powinny być podpięte gdzieś w lewym boczku ale pojęcia nie mam co z nimi zrobić. Ma ktoś jakiś schemat albo cuś?
  17. Przecież widać że podstawka jest pod przekaznik..
  18. To tak w przenośni. Jak jeden banan będzie bardziej wewnątrz auta zamocowany to wole sobie nie wyobrażać jak to auto będzie się prowadziło A może tymi otworami reguluje się kat wyprzedzenia?
  19. Nie że nie zwracaja ale jak wyjmujesz śrube z jednej dziury to wkoło niej zostaje okrągły ślad i nie ma opcji coś tam popierdzielic. No chyba że ktoś wybitnie zdolny albo zamyslony. Moim zdaniem zamontowanie banana inaczej będzie skutkowalo tym że auto nie będzie skrecalo
  20. O gustachsie nie dystkutuje Ja jednak wole zachować krany zagięte w dół bo to charakterystyczne dla klekota to po pierwsze, a po drugie jak komuś padalec mocno kopci a założy proste końcówki to duża szansa że d*pa bedzie non stop osmolona Ostatnio poważnie sie zastanawiam nad większymi kranami z a6 c5 2.5tdi. Nawet dałem znać kumplowi złomiarzowi że takich szukam i jak sie trafią to pewnie wypoleruje je na lustereczko i wspawam ładnie do siebie
  21. w ten otwór bliżej środka auta z tego co pamietam. Zbieżność do sprawdzenia. Wątpie żeby ktoś aż tak spartolił sprawe i pomylił dziury ;D pozatym to chyba nie dało by sie tak jeżdzić..
  22. no faktycznie konstrukcja wskazuje że mogą świecić przyjemnie. za to cena mnie zabiła
  23. Masz swoje zdanie czy powielasz to co chłopaki na forum piszą? A zanim sie do kolegi doczepisz że ma krótki staż na forum to proponuje przejrzeć temat o jego aucie bo zrobił nim kupe kilometrów i wie co jest grane. Tak od siebie dodam że ojca pastuch 8 lat lata na boxie i jakoś mu sie nic nie dzieje. Wiadomo że oszukiwanie temperatury przez rezystor to troche prymitywna metoda podnoszenia mocy ale jak słysze takie frazesy że komuś niby ma od tego silnik paść to mnie krew zalewa A co do auta to szukaj okazji żeby sie tych sonarów pozbyć bo strasznie szpecą. Orginalne polifty wyglądały by tu dużo lepiej powodzenia w modach
  24. Arre ma w a3 ledy ale takie że nie rzucają światła na odblysnik tylko do przodu i jest kupowato. Ja odpuscilem że względu na brak homologacji

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.