Treść opublikowana przez gregor10
-
instalacja stag do 1,8t 140kw(bex)
Ja Ci polecam wtryski lpg tech dragon, hany padaja szybko i wypada zaplon
-
spalanie oleju 2.0 TFSI
5W30 trzeba pamiętać że nie nadaje się do ostrego upalania na autostradach, ja polecam 0W40 / 5W40 Millersa
-
Wypadają zapłony 4-5-6 2,7bit are
cewka, swieca, modul zaplonu, rozrzad, kat , slaba kompresja
-
Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5
Ja Ci polecam zadbane 2.7BiTurbo. świetny silnik , to jest konstrukcja 1.8T tylko w układzie V6. Głowica 5V potrafi przepuścić spore przepływy. Sam silnik wytrzymuje ponad 500koni lekko. A6 C5 2.7BiTurbo po sofcie można zrobić na 300-310KM jak turbiny zdrowe (bolącza tego silnika) , nieszczelności w dolocie usunąć, zamontować LPG i mozna osiągnąć sporo mocy. Przykład poniżej - seria 2.7Biturbo AJK 230km + soft =310KM 412NM
-
A6 C5 2.7 BiT vs S4 B5
A6 2.7BiTurbo AJK - po sofcie na 310KM /412NM jedzie przyjemnie , podobnie do S4 w serii. Niestety A6 waży +1920kg bez kierowcy. S4ka jest dużo lżejsza. Tak jak mówie 2.7Biturbo w A6 po dobrym sofcie jedzie podobnie do S4 w serii z racji wagi niestety. Hamulec przydało by się wzmocnić bo auto waży swoje
-
S4 [b5] i gaz - ma ktos?
Ja robiłem takie 2.7Biturbo na LPG 310KM / 412Nm bez problemu W sprawie gazu - piszcie na PW. Dostępne mam instalacje do grubo ponad 400koni.
-
Grupowe zamówienie Downpipe Audi A4 B6 1.8T
nie bierzcie z tulejką na 2 sonde , bo i tak check się zaświeci, w 1.8T to nie przejdzie. tylko w sofcie wyłączenie przy okazji softu najekonomiczniej.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
max wartość 230g/s dla MAF 461L
-
przeładowuje turbo k03s
zapomniałeś , mówiłem CI ze soft jest spaprany i boost szaleje
-
Analiza logów 2.7 AGB - padająca przepływka?
Wszystko w porządku , wygląda na zdrową sztuke. Idealna baza do modów Turbo wstaje klasycznie dla 2.7Bit. Chcący żeby wstawało niżej turbiny musiałyby być nówki funkiel jesli o to pytasz. Sprawdz jeszcze korekte na 32 bloku i wklej tutaj. Na postoju odczytaj.
-
Ahh sama mapa na 120 km
dziurka w tłoku może się pojawić w przypadku nieszczęsnym typu = mocny soft + niesprawny osprzęt
-
S4 B5 2.7 Avant Quattro
Zadbana sztuka się trafiła
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
W sprawie cen piszcie na - [email protected]
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zawsze 2.5cala w 1.8T
-
Czarne A3 8P AXX 2.0TFSI quattro 300KM / 400NM by gregor10.pl
Tak jest , 300koni to dopiero zapowiedz
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Moi klienci jeżdzą tylko na takim orurowaniu robionym przez nas customowo osiągając największe wyniki na k03rs i są na tym forum , nie jeden nie dwa Polecam zapytać czy są zadowoleni , BTW U niektórych z tego forum wyrywaliśmy te 'chwasty' zwane 'fmic' i orurowaniem prawda jest brutalna, do 200-215koni starczy byle jaki fmic , potem niekoniecznie. a lag to mit, grube orurowanie kosztuje i niestety nie ma nic plug and play My natomiast robimy customowe orurowania FMIC na troszkę większe moce niz 220km i sprawdzają się świetnie. Kwestia KNOW HOW.
-
Sprzęgło się ślizga po chip tuningu w Audi A4 B8 2.0 TDI
Gdzie wgrywałeś soft ? Ile hamownia pokazuje zmierzonego momentu obrotowego ?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Pioteros , nie dziala takie orurowanie jak piszesz. Niestety. Co tanio to drogo w tym przypadku. gelus napisz kto Ci taką rade sprzedał z ic i orurowaniem
-
1.8t 230 kucy pociagnie ac czerwony?
golda
-
Problem po instalacji gazu w A4 B6 1.8T
W Twoich okolicach masz http://kosmocorp.pl/ jedz do Kosmo , jest z tego forum ogarnie Ci to z zamknietym jednym okiem , wymieni Ci wtryski i wystroi solidnie , nie pożałujesz .
-
prosze o ocene Logów
sprawdz układ pod cisnieniem kompresorem, druga sprawa wymien przeplywomierz bo ten już nie żyje
-
Logi BEX, mógłby ktos zerknąc ?
Przepływomierz wymień na nowy.
-
Czarne A3 8P AXX 2.0TFSI quattro 300KM / 400NM by gregor10.pl
Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Zapewne część z Was kojarzy stary znany projekt - srebrną A3 8L 1.8Tq która zrobiła rekord Europy na seryjnej turbinie K03s na LPG 262Km 400Nm. Nadszedł czas na A3 8P 2.0TFSI AXX quattro 200Km 280Nm w serii. A-trójka 8P kontynuuje tradycje starej legendy 8L i dostała ten sam wzór felg: Ronal 18cali + Opony Michelin Pilot SPORT 3 225/40R18 AXX został dopieszczony 'po mojemu' Zacząłem od podstaw: Olej Millers, filtry oleju i powietrza + kabinowy Bosch/Mann , napinacz rozrządu + łańcuch SWAG. Następnie rewizja pompy wysokiego ciśnienia, popychacza pompy wysokiego ciśnienia, a także krzywki wałka ssącego - wszystko jak nowe, brak konieczności wymiany choćby samego popychacza- wszystko dzięki serwisowaniu auta do 2014r w ASO Audi. Następnie pomierzyłem serie, okazało się że jest padnięty zawór DV. Po wymianie zaworu DV auto wypluło 205Km i 295Nm Całkiem nieźle jak na serie, ale mnie to nie zadowoliło. Kolektor dolotowy OUT i czyszczenie dolotu z nagaru charakterystycznego dla TFSI. Późna noc zaczynamy zabawe Po mozolnym rozbieraniu , kolektor zdjęty, można zacząć czyszczenie Zastałem taki oto widok Po wielu godzinach walki z nagarem całość poskładana z należytą starannością Ponowne pomiary serii zowocowały mocą 217-218KM i 298-301Nm widać ile daje wyczyszczony dolot , poniżej wykres najsłabszego pomiaru po czyszczeniu Potem było juz z górki downpipe... Fmic.... Seria vs STOCK Po montażu Obecnie uzyskałem taki wynik na doładowaniu 1.25bara w piku , 0.7bara @6000rpm. Więcej o projekcie na FB lub gregor10.pl Planowany jest STAGE 2 , Stay Tuned. Ostatnie mody -Turbo K04 z S3 8P 2.0TFSI 265KM -Wtryski S3 -Wkład pompy AUTOTECH Shamowany na szybciora z ciekawości, jeszcze nie strojony bo nie było czasu, narazie niski boost 1bar @6000rpm Wykres 300KM / 400Nm na k04 Przyśpieszenie
-
Turbo 1.8T BEX grzeje się do czerwoności
Kompresja słabiutka
-
Regeneracja turbosprężarki?
gregor10.pl polecam się w tej kwestii