Treść opublikowana przez gregor10
-
1.8T AVJ 163KM - Czy to możliwe?
:decayed:
- wysokie obroty
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
komputerem nie ma opcji, tylko manometr tak jak german Ci pisze , 4 bary, jak jest mniej pompa dead.
-
Pacjent A6 ASG 4.2 V8 lack of power
Z logów i opisów sytacji -lpg nie wystrojone, a na pb pompa paliwa nie żyje. przydala by mu sie diagnostyka pod okiem kogoś kto przerobił pare takich V8ek. Jak coś to zapraszam, bo pare już ich przeżarłem
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
no to na akcje jedz i wymieniaj cewki. Dla jasnosci - nie ma prawa być korekcji na 020 bloku na serii. No i jeszcze masz problem z cisnieniem paliwa. Czasy wtrysku sa za długie.
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
"Stukanie" to pojęcie względne. Co innego może być na 95 co innego na 98, a na LPG już całkiem. Patrząc na logi nie widać na żadnym logu ciągłego spalania detonacyjnego a korekcje zapłonu i chyba o tym 'stukaniu' każdy tutaj piszę ? Czy może ktoś pomyślał może że korekcja kilku stopni już wypala mu dziurę w tłoku: ? Co innego może być na zdrowym silniku i PB95 , a co innego w zajechanym na PB98 , nawet LPG mu nie pomoże
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
Dokładnie Na serii nie ma prawa stukać. Vag nie wypuscil auta ktore chodzi na korekcji zapłonu przy serii sofcie , a z duzym zapasem
-
Wykres auta po chipie - 1.8T+DP - by Gregor10
Marc!n - klasycznie - wtryski PB stanowiły ogranicznik, na dalsze mody wtryski 320cc BEX. Wtedy bez zapętleń można robić więcej ps-ów.
-
1.8T Prośba o ocenę logów
zawor masz do wymiany puszcza , norma... cisnienie nie ma prawa schodzic momentalnie
-
POMOCY !!! Wypadanie zaplonu na pierwszym cylindrze
swieca, cewka, modul zaplonowy, kompresja, nieszczelnosc
-
Prośba o analizę logów - hamownia 90KM zamiast 130 :<
ustaw synchro na -1' , przeplywke podmien, i jeszcze z ciegnem mozliwe ze trzeba bedzie sie pobawic , gora przeladowuje
-
1.8T AEB zamiana wałków rozrządu na 1.8 ADR
Gruszkę obowiązkowe polecam wziąć nowkę sztuke. Wtedy to ma ręce i nogi i takie turbo starczy do okolice +230ps
-
Prosba o analize logów APU QUATTRO++, szarpie w PEAKU
Panowie mam dla Was nowine, przyczyną szarpania był tak jak wspominałem - Zwalony Soft Wysypał się komuś mózg jak robił tego softa delikatnie mówiąc. Inaczej mówiąc nie miał pojęcia o tym co robi , błądził we mgle.... Kwitując: 1.Soft porażka. Nie miało prawa to dzialać poprawnie na tym sofcie. Info potwierdzone 100%. 2.Nie jest to MTM, to moja opinia można się z nią nie zgadzać. 3.Należy zrobić dobry program 1 bar, a nawet i więcej jesli tylko sprzegło i turbo wydala, i nie ma prawa nie działać czy się wysypywać. Raz a porządnie, nie ma mowy o tym że się okaże znowu że coś nie działa. Inaczej tuner daje d*py.Proste. Pytanie bonus - Czy przed wystąpieniem usterki szarpania wymieniane było cokolwiek w samochodzie ? Pozdr!
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
Łukasz13- właśnie że nie jest ok. czytaj niżej.Panowie mam dla Was nowinę. Soft sie nie wsypał (JEST TO MOŻLIWE ale nie w tym konkretnym przypadku , szansa nikła, ale mniejsza o to), natomiast wysypał się komuś mózg jak robił tego softa delikatnie mówiąc. Inaczej mówiąc nie miał pojęcia o tym co robi. Kwitując: 1.Soft był zwalony. Nie miało prawa to dzialać poprawnie na tym sofcie. Info potwierdzone 100%. 2.Nie jest to MTM, to moja opinia można się z nią nie zgadzać. 3.Należy zrobić dobry program 1 bar, a nawet i więcej jesli tylko sprzegło i turbo wydala, i nie ma prawa nie działać czy się wysypywać. Raz a porządnie, nie ma mowy o tym że się okaże znowu że coś nie działa. Inaczej tuner daje d*py.Proste. Pytanie bonus - Czy przed wystąpieniem usterki szarpania wymieniane było cokolwiek w samochodzie ? Pozdr!
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
przeplywka zniza, ostatnio plaga...
-
A3 1.8 T AQA quattro LPG 266km 417Nm Hi-Power
...
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
Ale ładny ten Dp , od kogo brałeś ?
-
Proszę o analizę logów 1.8tq chip
jesli przeplywka jest nowa, to pompa paliwa niedomaga, trzeba sprawdzic cisnienie paliwa. jesli pompa ok , to przeplywka zaniza albo to albo to
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
istnieje tez szansa że soft sie wysypal
-
Jakie wtryski audi a4 1.8 T
bez korekty bedzie zalewalo , po jakimś czasie ecu skroci czas wtrysku ale i tak będzie zalewało i czarna miotła przy przepinkach pod odciną N75 wystarczy seryjny nie ma potrzeby udziwniać, chyba że planujesz boosta w okolicy 2barów jak w moim setupie, wtedy N75 Rs2 może być zbawienna Do 1.5bara starcza seria jesli ma byc bezawaryjnie, pod warunkiem ze soft jest odpowiednio zoptymalizowany w kilku sprawach... N75 rs2 podniesie doladowanie w piku ale nie 0.2bara o wartość stałą w całym zakresie rpm, byłoby to zbyt piękne.
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
a jeździło za Twojej kadencji dobrze wcześniej ? tak czy siak na tym sofcie po tym co widze w logach nigdy nie bedzie tak jak powinno.
-
Jakie grupy logujemy w 1.8t AJL ?
programik lipton pod kazdym wzgledem, meczy tylko osprzet a nie daje w ogole wymiernego efektu w stosunku do wysiłku. na mniejszym booscie można uzyskać lepszy efekt ps kto wgrywal tego gotowca z chomika ? był już czy ktoś Ci go wgrywał ?
-
Proszę o pomoc błąd - 16486 - Mass Air Flow Sensor
Przeplywka pada
-
Pacjent APU po sofcie, szarpie
czesc wzmacniacz zaplonu cewka, swieca , kompresja sprawdzana ? btw jak dla mnie program wydaje sie spaprany tj paliwo , afr bylo mierzone ?
-
Gdzie podmienić Chipy
Wolnossaki tak samo chipujemy jak silniki z turbo , problemem jest to że nie każdemu się chce posiedzieć i zrobić to dobrze aby uzyskać efekt raz na dupohamowni , dwa na hamowni , gdzie faktycznie wychodzi przyrost mocy. Z 2.8 możlilwe jest dobicie w okolice 190-195km samym programem przy strojeniu na LPG bądz benzyna 98oktanów.