Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziarule

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziarule

  1. ja mam tylko OOOO i A4... 2.6 mi w salonie zdjeli
  2. Ja zazwyczaj co tydzien ale niekiedy autko stoi w garazu caly tydzien wiec wtedy co dwa tygodnie... ja slady po kamyczkach na zderzaku zamalowalem najpierw kredka koloryzujaca i tak samo wyski, pozniej kupilem lakier taki jak do paznokci tylko ze do samochodu i na dobre je zamalowalem i nic nie widac, a ryski (mam takie od kota dwie) dalej kredka lub woskiem koloryzujacym...
  3. bardzo ladne autko po lifcie widac.... fajny kolorek, felgi i te lampy tez mi sie podobaja
  4. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    Ja jezdze na seryjnych felach i jestem z nich zadowolony http://img451.imageshack.us/my.php?image=pict00273kz.jpg
  5. Mam pytanko ostatnio jechalem swoja czworka i po tankowaniu chcialem wyzerowac licznik i zaczal mi pokazywac po wyzerowaniu w koleczku 2km i to sie powtorzylo jeszcze pozniej raz i zniknelo... i po ustawieniu zegarka bo moj ojciec cos pokrecil zaczel;o wyswietlac w koleczku "cd". Jesli ktos wie to prosze o podanie znaczenia komunikatow, i jesli sa jeszcze jakies inne to tez prosze o wiadomosc
  6. mi sie podoba bo prawie jak moje
  7. Fajne autko tylko mi sie na starych lampach bardziej podobalo
  8. kurde moze byc nie dobrze bo ja mam pecha do ludzi jestem tak przyjaznie nastawiony ze niektorzy tego nie rozumieja i tak juz bylem w centrum uwagi w sylwestra rok temu jeszcze wczesniej na studniowce i w tym roku na imprezie i przez to tez przez dwa miechy mialem lape w gipsie... dlatego ja bym wolal raczej na odludziu w milym gronie
  9. Kosewo kolo Giewartowa i po drugiej stronie jeziora powidzkiego jest Powidz Przyjezierze pod bydgosza nad jez. ostrowskim
  10. tak Własnie macie racje aleja myślalem o miejscowosci troszeczke nad Kołem znam dobrze tamte tereny i tam tez jest duzo jeziorek myslalem o miejscowosci przyjezierze albo gdzies w ogolicach Kosewa tam tez jest ladne jeziorko i ceny tez nie wygorowane...
  11. ja myslalem na poczatku zeby zlocik zrobic gdzies w samym srodku Polski aby kazdy mial bliska moze kujawy... ale jestem w fazie szukania.... puki co dopiero odzyskalem prawko (sprawa w sadzie grodzkim- jechalem z lapa w gipsie i po chodniku ) i w razie gdyby moj staruszek zglosil sprzeciw jesli chodzi o pozyczenia autka to z Baldie'm bym sie zabral z czestochowy
  12. ja bym sie rasdzil zapytac bratpit'a on ma taki silniczek tylko bez Q ja jechalem Passatem z tym silniczkiem i 6 biegami i musze powiedziec ze zarabiscie idzie prawie jak moj i jesli bedziesz szukal juz takiego silniczka to dobrze by bylo gdyby mial 6 biegow bo moment obrotowy ma wiekszy
  13. no troche walnalem tym bardziej ze to nie forum Volvo no ale wiecie chcialem sie pochwalic
  14. ja jechalem volvo 70 4x4 i tym autkiem da sie zrobic taki bajer ale on mial duzo konikow i szedl do 8tys.obr momentalnie a z drugiej strony moglo tak sie dziac dlatego ze na asfalcie gladziudkim i rozgrzanym testowalismy je a bokiem sie plynelo jak po masle
  15. no ja bym wydoil krowe na mazurach... ale jeszcze zobacze bo na teraz nie wiem co bede robil za miech czy za dwa ale postaram sie byc
  16. ja mialem identyko wymienilem termostat i spokoj elgancko nie zaleznie od temperatury na dworze mam 90C
  17. tak samo mialem jak jechalem bmw850 dopiero teraz przypomnialo mi sie i tak jakby tyl w tym aucie opadal tylko ze bieg wrzucal moj kumpel bo ja bez wcisciecia jakiegos guzika chcialem bieg zmienic... i przy wyprzedzaniu jesli jeszcze tego nie wyczules musisz wczesniej mu depnac zeby wszedl na obroty odpowiednie tyle wiem jesli o automaty chodzi jeszcze jechalem mazda 929 ale jako pasazer tam tylko tyl opadal
  18. przychodzi koleś do domu i patrzy na żone a ona skrobie widelcem po teflonowej patelni... no i zwraca jej uwage: -"nie drap widelcem po teflonie" na to żona odpowiada: -"sam jesteś poteflon"
  19. jak napisalem przyjaciel mojego ojca prowadzi firme zatrudniajaca 200 osob i kupuje roczne auta od fabryki Audi ta A4 ktora jezdzimy to od niego i zanim go nam sprzedal wymienil rozrzad gumy w zawieszeniu wszystko co trzeba bylo wymienic kazal wymienic juz rok jezdzimy tym autkiem i tylko termosat wymienialismy
  20. moj starszy ma okazje kupic od swojego przyjaciela A6 2.8 Quattro 2000r Automat ale z sekwencja full opcje za 30tys zl. tylko nie chce bo dopiero co ta A4 kupilismy
  21. dziarule odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    ja kupilem od znajomego ktory kupil to autko od prezesa fabryki audi po roku (bo po takim czasie zmienia auta) i reszte zycia jezdzilo u moich bardzo dobrych znajomych ktorzy od razu powiedzieli ze przy cofaniu poszarpali tylny zderzak najwazniejsze zeby autko nie zostawialo 4 sladow
  22. ojj :/ a dowalilem hehe sorry to nie o tym myslalem
  23. hmmm ja bym stawial na walniety termostat w najgorszym wypadku... albo wskaznik po prostu bo szwagier w Audi 80 mial walniety i pokazywal mu rozne temp.
  24. chyba pomylilo ci sie z 3 generacji a jesli chodzi o gaz to w pelni zgadzam sie z Traviz'em... u mnie tez sterownik automatycznie odlacza gaz jezeli cos jest nie tak i moge na benzynie jezdzic, a za zbiornik w miejscu kola dalem 200zl wiecej i mam 53litry
  25. moze chu...we cesci ci wykorzystali (zamienniki polskie)... u mnie specjalnie program robili na gaz a na benzynie steruje normalny sterownik i komputer fabryczny. ja nie mialem totalnie zadnych problemow ale zaplacilem dosc sporo po drugie powiedzialem typowi ze nie chce zeby auto stracilo 10% mocy tylko maksymalnie 5%. I on powiedzial ze maja cala instalacje Austriackiej firmy OMVL i wykorzystywali ja we wszystkiech modelach audi i nie bylo zadnych problemow ja przejechaleem juz 10tys. ok na gazie i totalnie nic mi sie nie dzieje tylko raz musialem do regulacji pojechac przy wymianie termostatu... byc moze trzeba by byllo pojechac do typa zeby jeszcze raz wyregulowal, slyszalem ze japonskie marki trzeba regulowac nawet po 5 razy zeby ustawic je idealnie :razz:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.