Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dev

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dev

  1. szukaj AWX-a z 6 skrzynią, nie pchaj sie w automat no i oczywiście dokładnie sprawdz stan auta, Vag, czujnik do lakieru itp
  2. zapłon jest uzależniony od tych dwóch czujników nie tylko od jednego
  3. Dev odpowiedział(a) na porter temat w 1.9TDI
    dokładnie odpowietrz układ chłodzenia i sprawdz raz jeszcze[br]Dopisany: 14 Listopad 2008, 20:49_________________________________________________ mozesz
  4. trzeba sprawdzic Vagiem czy nie ma jakis cudów zalac do pełna i zrobić adaptację wskaznika jeżeli to nie wina wskaznika trzeba zajrzec do baku
  5. Dev odpowiedział(a) na porter temat w 1.9TDI
    albo czujnik
  6. najwyzsza pora na wymianę która powinna sie odbywac co 2 lata ja zalewam zawsze ori LHM-em do cytryny
  7. Dev odpowiedział(a) na sakow temat w Audi A4 B5
    ja dorabiam tłoczki ze stali nierdzewnej, wytrzymuja wieki jak masz Kolego dostep do dobrego tokarza i do materiału za litr dobrej gorzałki bedziesz miał to zrobione perfect!!!!!
  8. Tobie pozostaje tylko manometr z zaworem zwrotnym prawdopodobnie już uszczelniacze dały znac o sobie
  9. mozna na zime zasłonić 1/3 powierzchni chłodnicy bedzie sie szybciej nagrzewał bez obawy ze sie zagotuje audi ma wydajny układ chłodzenia
  10. CO TY PIEPRZYSZ ?? Skąd ty taką cenę wymyśliłeś? Z allegro ?? Czip w benzynie to zazwyczaj 1200-2000 złotych. Można zawsze zagadać, żeby było bez VATu. teeee..... Moderator czytaj dokładnie odpowiedzi, napisałem nieomal dokładnie to samo i bez "pieprzenia"
  11. tutaj masz wszystkie oznaczenia silników 1.8 bez turbo w A4 moc: 85 07.1995 - 12.1998 AFY 92 11.1994 - 04.1999 ADR 92 07.1998 - 09.2001 ARG 92 02.1999 - 09.2001 APT 92 06.2000 - 09.2001 AVV
  12. ale zdzierusy...... za dużo za vira o jakies 500pln
  13. no i co tego wyszło? ja kiedys dla przekory to zrobiłem i co dziwne auto jechało ale rozpędzało sie tylko do 30 km/h do momentu aż EDS sie rozłaczał
  14. Dev odpowiedział(a) na Dev temat w Audi A4 B5
    sprawdziłem wszystko jest ok jutro rozbieram grata co było dam znać
  15. Dev odpowiedział(a) na IREK-P temat w 1.8T
    WG sie wys...ał częsta usterka
  16. tutaj masz namiar na Katowice do Aliego: http://www.tuning-tdi.pl/
  17. odepnij weze od chłodnicy, odkrec korek poruszaj troche wezami i po temacie 100% starego płynu w ten sposób i tak nie wyleci
  18. Dev odpowiedział(a) na Hasan temat w Układ Jezdny
    trzeba wyciągnąc i dokładnie sprawdzic w katalogu widnieje przód zacisk ATE: FDB1717, Lucas: FDB1451 tył zacisk TRW: FDB1788 ja proponuje FDS
  19. wszedzie taka sama od 8 do 11 litrów
  20. czy już wywiesieliście flagę?????????????????? bo ja tak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tym którzy tego nie zrobili przypominam jutro Dzien Niepodległości !!!!!!!!!!!!!!!! oraz dzień Flagi Państwowej
  21. Dev odpowiedział(a) na Dev temat w Audi A4 B5
    smrodzi na zimno i na goraco jak klient jedzie autem to wygląda to jak kometa Halleya a nie daj Bóg jak docisnie gaz.........
  22. Dev odpowiedział(a) na Dev temat w Audi A4 B5
    silnik AFB jest w opisie wiem jak sie spala ropa ale tego jest za dużo w srode rozbieram całe to ustroństwo silnik idzie do remontu i wtrysk do regulacji dzieki za info post do zamkniecia
  23. Dev opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam problem z autem tego typu ze w trakcie przyspieszania z tłumika wydostaja sie kłeby dymu tj, nie spalonej ropy (Batory przy nim to pikuś) błedów brak, turbo pracuje poprawnie oleju nie zre........ spalanie na poziomie 7 trasa, 10 miasto na którym bloku pomiarowym przeprowadza sie adaptacje wtrysku? siadł mi l-top i w tej chwili dysponuję tylko scanerem Viakena za info, sugestie, pomoc serdeczne dzieki za nim rozbiorę i wyciągne pompe i wtryski pozdrawiam T
  24. sprawdzasz blok 115 powinno byc 0.55-0.60 bar jezeli jest wiecej trzeba sprawdzic mechanizm od WG lub przewód który do niego idzie moze sie zagiał
  25. za słabo napiety pasek lub "dogorywująca" pompa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.