Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zymek1989

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zymek1989

  1. Dobry ? Wczoraj leciał, ale do roboty trzeba było jechać Oglądałem go od 30-40 minuty dopiero ale mnie się spodobał. Jest też wersja z lat 1971 ma lepszą średnią na filmweb-ie.
  2. Nędzne psy (2011r.)
  3. Raczej nie bo 4 koła nie hamują jednakowo. Nie wiem czy przód nie hamuje na 70% a tył na 30%
  4. W moim przypadku tak było. Zaczęła chłodzić jak dawniej.
  5. Jeśli ten kwadracik plastikowy wewnątrz jest cały ( nie ma zjechanych kątów i dalej przypomina kwadrat) to zostaw. Część metalowa nachodzi na wał chyba i jeśli nie ma wytartych ząbków (tego wieloklinu) to też jest ok. Wystarczy śrubkę delikatnie jakimś klejem posmarować i dokręcić i będzie ok. Mechanik u którego byłem posmarował jakimś czerwonym klejem.
  6. Przeczytaj cały artykuł, który wkleiłem. Według mnie Twoja część jest tą samą z Rys. 2. Na Twoim miejscu próbowałbym wejść pod auto i to naprawić.
  7. Wczoraj pousuwałem. Ale w linku na zdjęciu 4 jest to pokazane. U mnie ten plastik był lekko wyjechany bo śrubka, która trzyma tą część metalową się odkręciła. www.laser-sinex.pl/auto-klimatyzacja-samochodowa/kompresory-sterowane-zaworem-elektromagnetycznym-cz-2/
  8. Panowie zrobiły mi się takie plamy na ścianie. Malowałem rok temu, farbami nie najtańszymi. Mieszkanie codziennie wietrzone. Okna w każdym pokoju pouchylane, nie powinno się kisić.
  9. Ja u siebie nie demontowałem żadnych pinów tylko naciągałem i zeszło.
  10. Zymek1989 odpowiedział(a) na 43browarek temat w Audi A4 B6/B7
    Temat rzeka, wałkowany na kilka stron na naszym forum. Ja u siebie zastosowałem Wurth-a (całego 400ml), później kostki do zmywarki, później u speca od klimy ( popsikał viro vaporizer + aerofit, czy pomogło? nie wiem...) później sam ściągałem filtr przeciwpyłkowy i psikałem z dozownika izopropanolem i jakby lepiej. Z tego co wiem to należy parownik osuszyć przed zakończeniem jazdy. Należy wcześniej wyłączyć klimę i lekko ogrzewanie włączyć aby się wysuszyła i żeby grzyby do wilgoci nie leciały. Granatów, czy pianek psikanych w otwory nie stosowałem. Dodam, że czuć u mnie lekko przez 10 sekund po wyłączeniu klimy lekką wilgoć.
  11. Gratulacje Panowie
  12. U mnie tydzień temu coś puknęło, sprawdziłem, że na osłonie silnika leży taki dekielek jakby od sprzęgła sprężarki klimatyzacji i faktycznie stamtąd pochodzi. Serwis klimy robiony w czerwcu 2014r. i już nie chłodzi, przewody ciepłe. Okazało się, że spadła ta metalowa osłonka (zabierak), po założeniu zaczęła działać jak należy.
  13. Też robiłem jak kolega kielbu. Kupiłem jakiś chinol z allegro i zamieniłem ten układ z diodami (słabiej świecą) + obudowę z zewnątrz i jest OK
  14. Kury w biedrze brak. Wszystko wykupione i masa stanie na tym samym poziomie
  15. Bliżej terminu się odezwę na priv:)
  16. Jeszcze będąc w Łebie polecam Park dinozaurów jeśli z dziećmi jedziesz:) na spokojnie godzinka, półtorej chodzenia.
  17. Też ten temat przerabiałem u siebie. Miałem chyba 3-4 kable urwane i z naderwaną otuliną 3. Męczyłem się z założeniem gumy bardzo długo.
  18. Ja się wybieram bo mam samochód w naprawie. Miałem jechać w połowie sierpnia. Ale jestem zmuszony pojechać we wrześniu. W tym roku trasa zupełnie inna. Zaczynamy od Vukovaru, Zagrzeb i okolice, Plitvickie Jeziora, Knin i dopiero Brela. Brela jako baza wypadowa. Lubię zwiedzać, samo leżenie na plaży mnie męczy. No to masz tak samo jak ja, też nie posiedzę za długo w jednym miejscu. Ja dokładnie nie wiem kiedy będę jechał bo czekam na wyznaczenie terminu obrony. Wybieram się z 4 miesięcznym dzieckiem
  19. Ktoś wybiera się we wrześniu??
  20. graja jak polacy! DRAMAT o chooj 5:0 Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.