Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Solar_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Solar_

  1. jest na forum szukajka sie kłania http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t7319.0.html;highlight=opis+bezpiecznikow
  2. Ja bym sobie zakupił zwykłe stalówki + kołpaki które bym zmieniał co miesiąc na nowy wzór
  3. na moim miejscu podpiął bym sie pod ten czarny dzyngiel tylnych drzwi co sie znajduje koło zamka,trzeba było by zdemontować boczek tylnej kanapy i juz powinienes miec kable na widoku.To tylko takie moje małe zdanie
  4. tylko pamietaj zebys odwiedził jakiś porządny zakład a nie jakiś partaczy
  5. koniecznie muszą być :> ja u siebie resztę oznaczen mam wywalonych
  6. Ładna seria ale czy mi sie wydaje czy Ci kontrolka od poduchy swieci
  7. A na koniec przetrzec jakąs pastą G3 i po kłopocie emblemat tez bedziesz usuwał
  8. co do brewek to sie nic nie bede wypowiadał totalna kiszka i tyle
  9. Mi tez niestety jakoś to się nie widzi A co do LEDów to chyba ich się nie doczekasz, dopiero moze Twoje dzieci
  10. na samym początku zrobił bym tak jak napisał to grzes1150 pózniej warto by tez spojrzeć do baku czy nie ma syfu na samym dnie i ewentualnie pozbyc sie tego badziewia...
  11. Sqarek ma racje jednemu pomoze a drugiemu moze zaszkodzic.Posprawdzaj te węze które wchodzą do chłodnicy
  12. A moze juz słaby aku niestety bez podpiecia vaga ciezko bedzie cos wywnioskowac.
  13. arczi ma racje do tego płyn a wymiana mysle ze nie jest mocno skomplikowana http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23007.0.html;highlight=wymiana+maglownicy
  14. zdemontuj wklad lusterka i zobacz czy masz kabelki poprowadzone w Twoim roczniku prawdopodobnie bedzie grzanie po załączeniu kluczyka na samym poczatku proponuje zapoznaj sie z tymi wątkami http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_demontaz_wkladu_lusterka_oraz_wymiana_mat_grzewczych-t59600.0.html oraz http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_przerobienie_podgrzewania_lusterek_po_kluczyku_na_grzanie_po_tylnej_szybie-t56629.0.html
  15. _Solar_ odpowiedział(a) na irekherba temat w Audi A4 B5
    niestety link nie działa :gwizdanie: nie wiem jak u innych bo mi wyskakujecos takiego " Not Found The requested URL /smf/warsztat_zrob_to_sam/b5_regeneracja_przelacznika_swiatel_drogowych-t1 was not found on this server "
  16. wpisz po prostu w szukajke GB 10S lub Gb 8S
  17. z chromu to bym założył tylko obudowy IN - PRO a nakladki na klamki bym sobie darował bo to paskudnie wygląda
  18. albo sie ewentualnie z kimś podmienić :gwizdanie:
  19. _Solar_ odpowiedział(a) na Pio_p temat w Audi A4 B5
    Było juz kilka wątków na ten temat na forum opcja sie klania.Dla przykladu tutaj był podobny temat http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_glosny_szum_powietrza_przy_predkosci_140_kmh-t52046.0.html
  20. zajrzyj do tego wątku http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t13949.0.html;highlight=gdzie+przekaznik
  21. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    GENERAL Dzieki bardzo na weekendzie podjade to niego i spróbujemy podmienic jego licznik na mój,jak bedzie wszystko w porządku to zapewne wina lutów bedzie.
  22. czy naprawdę nikt nie zna opisu przekazników :gwizdanie:
  23. najlepiej sprawdzic po kodach we wlepie bagaznika jaki jest zalecany przez producenta To Twojego auta wydaje mi sie że podchodzi 55Ah ale nie jestem do konca pewnien
  24. Yokusti czytałes mój post wyżej prawdopodobnie masz źle ustawiony kąt wtrysku,warto by podłaczyć pod VAG'a i sprawdzić bo tak to sobie mozemy wrózyc z fusów w kawie
  25. _Solar_ odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    znajomy ma podoby problem jego audi to 1Z padł mu prędkościomierz i licznik kilometrów,podjechał do jakiegos magika który stwierdził że to impulsator.Wymienił ten impulsator i dalej to samo,prędkosciomierz nie działa.Co moze byc jeszcze przyczyna oprócz impulsatora ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.