Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miguel.

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miguel.

  1. może akurat przypadłośc konkretnego modelu/egzemplarza. ja na swoje nie narzekam
  2. dokładnie tak radyjko tylko alpine i do bagażnika jakąś skrzyneczkę najlepiej dopasowaną broń boże to rurę od ścieków co są z subami czemu tylko alpine, jakis konkret? balupunkt to również czołówka, a wtedy jak kupowałem sprzęt do swojego model balupunka mp36 to było najtansze radyjko z wyjsciem na sub na rynku.
  3. co do car audio to ja kupiłem radio balupunkta z wyjsciem na sub i skrzynie do bagaznika. markowe radio+kable+skrzynia powinieneś się zmieścic w 1000zl. zadnych sprzetów no-name nie radze kupować. taki zestaw w połączeniu z 6 seryjnemi głosnikami u mnie gra zadowalająco:) [br]Dopisany: 27 Grudzień 2008, 16:02_________________________________________________aha i skrzynia najlepiej aktywna tzn z dziurką - głębszy bas jest
  4. te foty powinny sluzyc jako antyprzyklad :>
  5. ja mam wogole takie zboczenie ze zadko ktora felga bez rantu mi sie podoba. szeroki rancik this is it
  6. oba wzory nic specjalnego ale ze wskazaniem na II
  7. ojaaa co za cukiereczek! i optycznie kozak...to jest tuning przez duze T
  8. wszystko wg zasady....co za duzo to niezdrowo. sam jak kupiłem swoja a4 myslałem co by tu dłubnąć i po krotkim czasie doszedlem do wniosku ze wystarczy felga, gleba, sciema i lampki zespolone. no a jak sie ma ciemy kolorek to mozna jeszcze obwodke grilla na czarno machnąc
  9. oo tak z lustrem jeszcze lepiej! i jak juz sciemniać to po całości a nie tylko tylne boczne i tylne
  10. miguel. odpowiedział(a) na Siwy temat w Audi A4 B6
    dla mnie takie se...są ladniejsze. zobacz ledy jakie ma np. kolega Trzeniu :naughty: niby ori a jednak nie ori
  11. <tomasz> ta magda to k**wa jednak jest <magda> co??? <tomasz> f*ck zle okno ale skucha :polew:
  12. ładny polift..dołoż felunek 17', gleba, ściema i bedzie si
  13. u mnie też ciarek na plecach nie wzbudzają...sa ciekawsze wzory
  14. ja tez jestem za czernia ale do chromu i tego koloru moze nie pasowac wiec albo chromy out+ czerń albo zostawiasz chromy i polera
  15. nie zdziwiłbym sie gdyby tak było zdecydowanie poradze.pl
  16. ja bym sobie życzył troche wydorośleć na ten 2009rok. i żeby Święta były takie jak dawniej bo z roku na rok gorzej.. :no:
  17. grill koniecznie out...kup ori o pomaluj ramke na czarno. sam tak zrobilem w swojej i wyglada na granacie a na czerni to juz wogole :drool:
  18. no proszę kolejna eska! ale co sie dziwić jak ktoś ma na auto 30k i do wyboru s4 albo prawie nowego szewroleta wybor jest oczywisty :> :> :>
  19. furka super! skóra, fela szkoda tylko że wsadzili granatowe plastiki w srodek..wg mnie jedynie czany kolor tu jest słuszny
  20. mi też taka chodziła po głowie. sprzedalem swoją fieste i mialem kupic 325 tds, ale ostatecznie nasluchałem sie zbyt wielu sprzecznych opinii odnosnie tego silnika i wybór padl na TDI
  21. również polecam ten zakład...uszczelnienie pompy wtryskowej+zlikwidowanie dodatkowego wycieku kosztuje u nich 640zl. na swoja robote daja pol roku gwarancji
  22. zapodaj 1...szkoda że do b5 nie ma takich ladnych :gwizdanie:
  23. całkiem całkiem...o wiele lepiej niż pas złozony z małłych diodek. te choć troche przypominaja s6
  24. również nie polecam tego shitu. nawet śladu po tym nie ma...podobnie jak po suchym lodzie moze na autka z cienką blaszka działa..ale na pewno nie na
  25. moj podobnie jak wiele innych od nazwiska - grzybowski. i to sie chyba juz nigdy nie zmieni :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.