Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków


Buba

Rekomendowane odpowiedzi

u Ryska zobaczysz :wink4:

zycze mu tego :wink4:

btw Buba, bede mial pewnie po swietach ecu z softem u siebie, to mozemy zobaczyc jaka jest roznica miedzy naszymi padakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Ryska zobaczysz :wink4:

zycze mu tego :wink4:

btw Buba, bede mial pewnie po swietach ecu z softem u siebie, to mozemy zobaczyc jaka jest roznica miedzy naszymi padakami.

No i git. Widze że się przekonałeś jednak. wreszcie zacznie to pudło jechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38854420903632773701793.jpg

Jest kox nie? :lol1: :lol1: :lol1:? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba, od wczoraj autem nie jechałem ale wydaje mi się że w eS wsteczny jest do przodu i auto ma 6 biegów :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba zmienił skrzynie na 5tkę, bo nie było świecącej gałeczki 6tki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20111226141.jpg

20111226144.jpg

Pany jedna strona siadła. Myślałem że znowu wczoraj ujebałem sprężynę ale okazało się że są całe. Powiedzcie mi czy od wysranego amorka może się tak zrobić? Na zdjęciach widać że na jednej stronie widać tłok a na drugiej nie. Na miarce również widać że jest różnica w długości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się tak stało z gwintem technixa rozebraliśmy i okazało się, żę jedna z tylnych sprężyn się uklepała :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam przy sobie ściągacza więc nawet nie mam jak rozebrać tego, zreszta i tak musze na tym wrócic 400km ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba zmienił skrzynie na 5tkę, bo nie było świecącej gałeczki 6tki :>

Ja mam u siebie świecącą 6tke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba ok 1-2cm to nie tak dużo, spokojnie dojedziesz do domu :) Ja w Omedze miałem większy przechył i przelatała dużo więcej km :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20111226141.jpg

20111226144.jpg

Pany jedna strona siadła. Myślałem że znowu wczoraj ujebałem sprężynę ale okazało się że są całe. Powiedzcie mi czy od wysranego amorka może się tak zrobić? Na zdjęciach widać że na jednej stronie widać tłok a na drugiej nie. Na miarce również widać że jest różnica w długości.

mógł siąść amor, sprawdzisz na stacji diagnostycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba ok 1-2cm to nie tak dużo, spokojnie dojedziesz do domu :) Ja w Omedze miałem większy przechył i przelatała dużo więcej km :decayed:

Z jednej strony nadkole jest delikatnie nad opona a z drugiej delikatnie nad rantem felgi wiec raczej malo prawdopodobne zeby tym bezpiecznie jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev co ma kur$a amor do wysokosci auta? Sprezyna sie wyebala :) Wiec wsadz sE buba amorki w tylek :naughty: Prawa strona widze siedzi nizej ... :P Ok amor kiepski mogl skrocic zywot sprezyny ale na sama wysokosc nie ma wplywu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo nowy/prawie nowy kit :naughty:, jakbyś regenerował je tam gdzie pisałem pokuś się o utwardzenie jak będzie się dało zrobić, wsadzisz wtedy nowy kit eibacha i będzie dobrze tłumiło w takim zestawieniu, chodź za tą kasę używany gwint markowy kupi się bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...