Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupiłem te miodowe już :)

miałem już brać je dzisiaj, ale się wstrzymam aż pokażesz jak siedzą i wydasz opinie o nich :naughty:

Nie ma problemu jutro już powinny być u mnie [emoji106]

:thumbup1:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Potrzeba mi nr. czujnika samopoziomu tył b6

8E0 616 571 D

jakbyś chciał to mam na sprzedaż 99 z wliczoną przesyłką

Daj na pw dane do przelewu
Opublikowano

Panowie klekotanie z silnika na zimnym zaraz pod odpaleniu to chyba wałek, szklanki do roboty co?? klekocze tylko na zimnym chwile później jest ok.

Opublikowano

Siema, z jakich kodów silnika moge kupić tłoki z 2.0 tfsi na stokera?

Wiem że od 2.0 200ps z b7 ale jakie jeszcze ?

Opublikowano

Pany wymieniał kto mikrostyk w zamku drzwi?

Opublikowano

ja wymieniałem a co się stało?

Opublikowano

Pany wymieniał kto mikrostyk w zamku drzwi?

planowana praca widzę wre :decayed:

Opublikowano

tylko chodzi mi o wymiane czy da sie go jakos wymienic i na jaki bo mój jest zje...y , w środku ta spręzynka spadła tzn była na takim plastikowym kołeczku z jednej strony który sie urwał i dlatego miałem cyrki na fisie i z centralnym , myslalem ze czyszczenie pomoże a tu zonk

Opublikowano

Panowie klekotanie z silnika na zimnym zaraz pod odpaleniu to chyba wałek, szklanki do roboty co?? klekocze tylko na zimnym chwile później jest ok.

Długo klepie? jak Parę sekund i później ustaje to ok. Po dłuższym postoju olej schodzi i będzie klepać do póki z powrotem szklanki się nie napełnią.

Jak chcesz możesz wymieniać wałek i szklanki ale wy***iesz kasę na nic.

Opublikowano

Dokładnie, sam to przerabiałem. Z wałkiem jest ciężka sprawa. Najlepiej nowy ori, ale to cena z kosmosu, bądź używka ori jakas sprawdzona - to deficyt.

Ja wymieniłem komplet, na wałku ponoc Federal Mogule i dalej klepie. Kolega robił na wałku Ruville i silnik miękko pracuje.....a niby Ruville to tylko pakowacz.

Opublikowano

Ja mam pytanko odnośnie programu vcds. Chcę zainstalować u siebie taki program i nie wiem za bardzo, którą wersję wybrać a widziałem vcds beta, realse czy cos takiego i jeszcze pro. Co mi doradzicie na win 7 i ogólnie chciałbym tego używać do diagnostyki swojego auta ewentualnie coś zakodować, przyuczyć, zrobić logi itp. Do tego kabel czyli interfejs jaki byście polecili odnośnie operacji jakie chciałbym wykonywać. Z góry dzięki.

Opublikowano

Panowie klekotanie z silnika na zimnym zaraz pod odpaleniu to chyba wałek, szklanki do roboty co?? klekocze tylko na zimnym chwile później jest ok.

No i na jakim oleju jezdzisz i kiedy była ostatnia wymiana?

Opublikowano

Panowie klekotanie z silnika na zimnym zaraz pod odpaleniu to chyba wałek, szklanki do roboty co?? klekocze tylko na zimnym chwile później jest ok.

Długo klepie? jak Parę sekund i później ustaje to ok. Po dłuższym postoju olej schodzi i będzie klepać do póki z powrotem szklanki się nie napełnią.

Jak chcesz możesz wymieniać wałek i szklanki ale wy***iesz kasę na nic.

jutro rano jak nie zapomnę to nagram filmik.

Ja mam pytanko odnośnie programu vcds. Chcę zainstalować u siebie taki program i nie wiem za bardzo, którą wersję wybrać a widziałem vcds beta, realse czy cos takiego i jeszcze pro. Co mi doradzicie na win 7 i ogólnie chciałbym tego używać do diagnostyki swojego auta ewentualnie coś zakodować, przyuczyć, zrobić logi itp. Do tego kabel czyli interfejs jaki byście polecili odnośnie operacji jakie chciałbym wykonywać. Z góry dzięki.

doradzę ci przeczytać dział diagnostyka

Panowie klekotanie z silnika na zimnym zaraz pod odpaleniu to chyba wałek, szklanki do roboty co?? klekocze tylko na zimnym chwile później jest ok.

No i na jakim oleju jezdzisz i kiedy była ostatnia wymiana?

od 3 lat leje motula 5w40, na oleju 11tyś w marcu wymieniany

Opublikowano

Tak jak chłopaki pisali, że po dłuższym postoju jak przez chwile zaklepie to nic się nie dzieje. Spróbuj sobie może Valvoline Durablend zalać. :)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Siema, z jakich kodów silnika moge kupić tłoki z 2.0 tfsi na stokera?



Wiem że od 2.0 200ps z b7 ale jakie jeszcze ?


Opublikowano

Pany jak zdjac ten silniczek fotela, podwazam i troszke schodzi ta mechaniczna czesc ale nie moge jej calkowicie zdjac.

5l267jqa.jpg

exfdhyrx.jpg

Opublikowano

Widzieli tą stronkę? http://www.tyrestretch.com/index.php niektóre naciągi przerażające :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pany jak zdjac ten silniczek fotela, podwazam i troszke schodzi ta mechaniczna czesc ale nie moge jej calkowicie zdjac.

Podaj zasilanie sam się wykręci, nie ciągnij na siłę

:siema:

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Widzieli tą stronkę? http://www.tyrestretch.com/index.php niektóre naciągi przerażające :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Ameryki nie odkryłeś :grin:

Opublikowano

:D przepraszam :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.