Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


Co o tym sadzicie ?[emoji19]
ec337dbc3da1c47e35ac7d1b9cec5f53.jpg745704464551560c3218fc60eab25949.jpg5e01bf5d81baaeafce14430ef3819bcb.jpg

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o ołłłł ... :co:

Na bagnecie ubywało olio, kopcił jakoś bardziej ? :eusathink:

Opublikowano

Od wymiany do wymiany ~0,5l
Nie zauważyłem zeby cos kopcil nadmiernie?
Strona zimna jest sucha a ciepła oblepiona do okoła oliwa?
Moze jakis uszczelniacz puszcza..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Panowie, przetwornica kioto ktora dotychczas dzwigala d1s poradzi d3s czy przy zmianie na d3s takze przetwornice zmieniac?

Czy nie bawic sie w zmiane na d3s i wkladac d1s night breaker czy ten osram d1s 4850k

Opublikowano

A przetwornica nie jest przypadkiem dedykowana tylko do jednego typu żarnika?

Opublikowano

uuu a nie wiem własnie

Opublikowano

Na to pytanie odpowiedz będzie znał na pewno Gwerty.  Zapytaj. 

Opublikowano
Dnia 5/12/2017 o 21:30, nitroo napisał:

Lol. O CAN do licznika Ci chodzi?

 

I Ty chyba miałeś MFw kierownicy?

Dzisiaj jak czas pozwoli to podłaczę TMC i wszystko powinno ruszyć łącznie z licznikiem. :decayed:

Opublikowano

Siedzi ktoś z Divisionu może obecnie w USA i wraca do Polski za jakiś czas?

Opublikowano

Panowie posiada ktoś na sprzedaż środkową kratkę zderzaka od s4 b6 ???

Opublikowano
Godzinę temu, Radek Trzeciak napisał:

Panowie posiada ktoś na sprzedaż środkową kratkę zderzaka od s4 b6 ???

Mam, wersja black.

Opublikowano

Panowie, szukam klubowicza o nicku Tommik który sprzedaje zarówki led . Szukam go na forum i nie mogę nigdzie go wykopać, mogłby ktoś podać do niego namiar ?

Opublikowano

"tommik" <--- wlasnie moze dlatego nie mozesz znalezc :wink:

Tomnik sprzedaje ledy, masz tu do Niego nr: 510 719 221 :cool1:

Opublikowano

Pewnie i dlatego nie mogę go znaleźć bo źle wpisywałem nick ! 

Dzięki ! :-)

Opublikowano

Witam.
Panowie bardzo prosze o wszelkie podpowiedzi jak awaryjnie otworzyc tylne drzwi ? Zamek zblokowal drzwi i nie idzie ich otworzyc , slychac jak cos tam sie rusza podczas otwierania drzwi z pilota lub przycisku zamkniecia drzwi w wenatrz auta. Mam drugi zamek i chce go zalozyc ale jak te cholerne drzwi otworzyc ?
Bardzo prosze o wszelkie sugestie.
Dziekuje.

Opublikowano

Otwórz i rozbierz tapicerkę drugich drzwi. To tylko kilka śrub.
Zobaczysz sobie jak wygląda wnętrze i może coś wymyślisz.
Bo to lustrzane odbicie.
Przynajmniej, ja bym tak zrobił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ma ktoś na zbyciu mocowanie ISOFIX do fotela przedniego pasażera B6/B7? Od angola też pasuje.

8E0813477A

Takie cuś:

$_3.JPG

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano
Dnia 12.05.2017 o 13:18, Sedrak Dan napisał:

Czy taka geometria jest Ok ? Nie patrzycie na tył , bo go ruszyć się nie dało 

IMG_1427.JPG

Porównaj sobie, dane z ELSY:hi:

geo front.png

geo rear.png

Geometrię wg. serwisówki mierzy się ze zbiornikiem paliwa zatankowanym do pełna i z kołem zapasowym w bagażniku.

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano
Dnia 20.05.2017 o 09:29, BeyerBrown napisał:

Porównaj sobie, dane z ELSY:hi:

geo front.png

geo rear.png

Geometrię wg. serwisówki mierzy się ze zbiornikiem paliwa zatankowanym do pełna i z kołem zapasowym w bagażniku.

Dzięki . Będę jechał na poprawę , bo auto jeździ gorzej niż przed :) 

Opublikowano

Koledzy dziś rano auto przez nocy samoistnie  wyczerpało akumulator . Już mi dwa razy niespodziankę zrobił , jednak tym razem po podłączeniu kabli rozruchowych nie odpalił , a słychać tylko cykanie po przekręceniu kluczyka i auto nie odpala :/ akumulator nie ma nawet roku . Padł rozrusznik ? Kupować nowy ( jakiej marki )czy na regenerację oddawać ? I co może być przyczyna rozładowania ? Alternator sprawdzałem niecały miesiąc temu po poprzednimi rozładowaniu i jest Ok tak samo napięcie na aku 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.