Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, szukam gniazda/wtyku żarówki postojowej H6W? Ma ktoś na zbyciu?

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam nowe żarówki h6w led i nie chce mi sie póki co kombinować bardziej

Opublikowano

Dokładnie kup 2szt w5w,miałem h6w i ciągle mi żarówki padały ,po zmianie na w5w 2 lata już świecą i mam spokój 

Opublikowano
15 godzin temu, OficeR napisał:

Panowie, szukam gniazda/wtyku żarówki postojowej H6W? Ma ktoś na zbyciu?

Mam dwie, bo tak jak koledzy wyżej zmieniłem na W5W :)
Po weekendzie mogę przywieźć do Łodzi jak chcesz.

 

Oprawki na W5W również mam jak coś ;)

Edytowane przez chudy92

Opublikowano
23 minuty temu, chudy92 napisał:

Mam dwie, bo tak jak koledzy wyżej zmieniłem na W5W :)
Po weekendzie mogę przywieźć do Łodzi jak chcesz.

 

Oprawki na W5W również mam jak coś ;)

Super, chetnie je odkupie ;)

Opublikowano

Uszczelniał ktoś dyfer w quattro? Tam gdzie półośki wchodzą?

Opublikowano
W dniu 19.02.2020 o 20:53, trepek napisał:

W Quattro też się da opuścić sanki? czy będzie wał przeszkadzał?

musisz odkręcić wał od dyfra z tyłu, amortyzatory, i mozna opuszczac sanki całe z dyfrem i wahaczami. przy okazji jak masz xenon to wtyczke od czujnika i bodajze od abs musisz rozpiąć (jest pod boczkiem tylnej kanapy)
a co do uszczelniania półosi w dyfrze jak Ci nie cieknie to nie ruszaj tego, bo dyfer mozna wyjąć bez opuszczania sanek i nie ma z tym problemu. zapewne przychodzi tam jakis simmering ale wymiarów nie podam

Opublikowano
8 godzin temu, JeJu napisał:

musisz odkręcić wał od dyfra z tyłu, amortyzatory, i mozna opuszczac sanki całe z dyfrem i wahaczami. przy okazji jak masz xenon to wtyczke od czujnika i bodajze od abs musisz rozpiąć (jest pod boczkiem tylnej kanapy)
a co do uszczelniania półosi w dyfrze jak Ci nie cieknie to nie ruszaj tego, bo dyfer mozna wyjąć bez opuszczania sanek i nie ma z tym problemu. zapewne przychodzi tam jakis simmering ale wymiarów nie podam

Już poodkręcałem wczoraj wszystko, dzisiaj będę wyciągał pierw dyfer a później sanki.

Co do dyfra to mam zapocenia na lewej i prawej flanszy. Nic nie cieknie ale jest oblepione wilgotnym brudem.

Opublikowano
W dniu 21.02.2020 o 15:21, morelo napisał:

Jeszcze raz chciałem wrócić do tego, czy może ktoś mi powiedzieć jaka jest długość tego ramienia gdyż są zamienniki tylko że są uniwersalne albo 100 milimetrów albo 150 u mnie jest ten problem że w ogóle nie ma tego ramienia i nie wiem jakie powinno być 100 czy 150?

Mógłby ktoś zmierzyć jak ma samochód na podnośniku czy kanale Bardzo bym prosił:)

Opublikowano

image.png
 

dla a4 b6 cabrio 2004r 

może Ci to pomoże

Opublikowano

Jarzma tył 245 i 255 są te same? Zna ktoś numery może? W etce pokazuje ten sam numer z różnymi końcówkami. 

Opublikowano
W dniu 24.02.2020 o 09:48, OficeR napisał:

Super, chetnie je odkupie ;)

Oki w poniedziałek możemy się gdzieś styknąć jak Ci pasuje ?

Opublikowano
7 godzin temu, wafel135 napisał:

Jarzma tył 245 i 255 są te same? Zna ktoś numery może? W etce pokazuje ten sam numer z różnymi końcówkami. 

Zacisk jest ten sam, jarzmo inne.

Opublikowano
25 minut temu, george napisał:

Zacisk jest ten sam, jarzmo inne.

Dzięki. Prawdopodobnie numer to lucas 7908/1. Ma ktoś jarzma 255?

Opublikowano
14 godzin temu, morelo napisał:

Mógłby ktoś zmierzyć jak ma samochód na podnośniku czy kanale Bardzo bym prosił:)

Kolego ja w avancie mam przod 150mm tył 90mm

Opublikowano
15 godzin temu, wafel135 napisał:

Dzięki. Prawdopodobnie numer to lucas 7908/1. Ma ktoś jarzma 255?

Szukaj z ASN lub TDI quattro. Czy BDV ma 255 heble? Tego nie wiem.

Opublikowano
15 godzin temu, dzejo napisał:

Kolego ja w avancie mam przod 150mm tył 90mm

Bardzo dziękuję, stawiam Browar:)

Opublikowano
5 godzin temu, morelo napisał:

Bardzo dziękuję, stawiam Browar:)

Nie ma za co :D

Opublikowano
12 godzin temu, george napisał:

Szukaj z ASN lub TDI quattro. Czy BDV ma 255 heble? Tego nie wiem.

Jak coś to mam cały komplet z asn, po regeneracji, przód i tył.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.