Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
33 minuty temu, Langista napisał:

Musisz zdemontować ramkę do okoła szyby i nad szybą powinny być 2 śruby M6.

 

Panowie potwierdzi ktoś, czy oprawka na W5W jest mniejsza od H6W i wystarczy ją okleić taśmą żeby siedziała sztywno?

Założyłem oprawki w5w od laguny II i siedzą sztywno

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Godzinę temu, greg2505 napisał:

Założyłem oprawki w5w od laguny II i siedzą sztywno

Poszukam, może jak Reno to i tańsze będą ?

 

1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

Zamiast taśmy użyj termokurcza, ja tak robiłem zawsze. Wygląda dużo lepiej niż taśma... A czy jest mniejsza ? Chyba nie po prostu zamienniki są troszkę mniejszej średnicy...

W sumie nie wiem jaka jest różnica, wiem tylko, że są inne a na aukcji z Ori częścią jest napisane, że "nie pasuje do lampy ksenon/bi ksenon"

Mi padł jeden LED, do tego sama oprawka już swoje przeżyła i rozpada się w ręce, na W5W jest masa ledów renomowanych firm a nie niewiadomych chińczyków, choć przyznam, że to co mam teraz spokojnie jako dzienne mogło by być i nie grzeje się strasznie, tylko sam mogłem to uszkodzić przez ciągłe bawienie się z luźnym kablem oprawki, który koniec końców musiałem przylutować bo się ułamał ?

 

Opublikowano
17 godzin temu, Langista napisał:

Poszukam, może jak Reno to i tańsze będą ?

 

W sumie nie wiem jaka jest różnica, wiem tylko, że są inne a na aukcji z Ori częścią jest napisane, że "nie pasuje do lampy ksenon/bi ksenon"

Mi padł jeden LED, do tego sama oprawka już swoje przeżyła i rozpada się w ręce, na W5W jest masa ledów renomowanych firm a nie niewiadomych chińczyków, choć przyznam, że to co mam teraz spokojnie jako dzienne mogło by być i nie grzeje się strasznie, tylko sam mogłem to uszkodzić przez ciągłe bawienie się z luźnym kablem oprawki, który koniec końców musiałem przylutować bo się ułamał ?

 

Jakie masz ledy na w5w? Ja kupiłem rok temu od Promotor i rok wytrzymały ale świeciły super. Co masz teraz wlożone?

Opublikowano

Aktualnie mam na H6W takie coś:

ALLEGRO.PL

I powiem, że świeci to na prawdę dobrze, w opinii jest jedno zdjęcie, które dobrze to pokazuje, jak nie zapomnę to cyknę fotę prawej (bo lewa padła).

Z W5W (T10) po obejrzeniu kilku recenzji i testów zamówiłem :

 

ALLEGRO.PL

 

Wolałem wersję 4000K żeby nie rzucało sie tak w oczy, bo te 6000K jednak świeci bielszym światłem od Ksenonu.

Opublikowano

Te w5w z philips nie powodują bledu zarowki? Maja canbus? Jak nie ma problemu to sprawdze je u siebie ile wytrzymaja.

Opublikowano

Chyba nie ale mam MCE w wersji low więc bez sprawdzania spalonych żarówek :D

Opublikowano

Pany , montował ktoś taką blachę u siebie pod silnikiem ?

ALLEGRO.PL

 

Opublikowano
13 minut temu, dekiel 13 napisał:

Pany , montował ktoś taką blachę u siebie pod silnikiem ?

ALLEGRO.PL

 

Miałem w rękach i nie chciałbym tego pod autem. Co złego jest w oryginalnej? :decayed:

Edytowane przez R4xx

Opublikowano

Mam dośc nisko zglebione , przydałaby się ekstra ochrona.

Opublikowano
2 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Mam dośc nisko zglebione , przydałaby się ekstra ochrona.

Bałbym się, że mi odpadnie i komuś coś zrobi :decayed: Zobacz jak montowana jest osłona. W większości do delikatnych plastików i cieniutkiego płaskownika. Nie jestem przekonany, co do lepszej ochrony przez taką osłonę przy jej standardowym mocowaniu, ale to tylko moje przemyślenia :cwaniak:

Opublikowano

Mocowania do tej alu dorobię solidniejsze . Ciekawy jestem  że , może ktoś toto montował i jak ze spasowaniem.

Opublikowano

Lepiej założyć plastikową ,bo jak o coś dobrze zawadzisz to alu nie ustąpi i może powyrywać mocowania ,zderzak itp

Opublikowano

I tak i nie, to i tak ma być mocowane do zderzaka i nadkola, są z materiału, który jest elastyczny także nie powinno być problemu, jedynie mocowanie przy łączeniu z osłoną skrzyni. Niemniej na pewno cięższe od plastiku ale zaś za tą cenę da radę używkę w igła stanie wyrwać, co tego pod silnik i skrzynię..

 

Tak zapytam, ma ktoś z Was dostęp do map z polskim lektorem 2020 na Europę?

Opublikowano
44 minuty temu, Langista napisał:

Tak zapytam, ma ktoś z Was dostęp do map z polskim lektorem 2020 na Europę?

@kamil-vag Ty nie masz czasem takich map???

Opublikowano

Polski lektor w tych mapach to jest nieporozumienie, jak chcesz używać to tylko po angielsku.

Opublikowano

O ile ktoś chce tego używać do nawigowania ? toporne jak na dzisiejsze standardy. Ja co najwyżej włączam mapę na podgląd jak gdzieś jadę w trasę i młody woła "tata włącz nawigację!" ?

Opublikowano

Nie zawsze mogę sobie pozwolić na zajęty telefon nawigacją ?

38 minut temu, MaTeo85 napisał:

Polski lektor w tych mapach to jest nieporozumienie, jak chcesz używać to tylko po angielsku.

Dobrze wiedzieć, w sumie mnie tylko wyznaczenie trasy potrzebne ? a 100 zł za 'ori' płytkę trochę mnie odrzuca ?

Opublikowano

Langista, za 50 z wysyłką mogę ogarnąć do paczkomatu, ale Ori, nie z tym ujowym lektorem...

Opublikowano

Zobaczcie panowie, jest BRUTALNIE :)

Ależ ktspacer.pngoś to wymęczył.

Opublikowano

9kvzgd1jqek51.jpg?auto=webp&s=71cd501e9b

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.