Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: czy poda ktoś linka lub zna numery tych zaślepek od rączki drzwi ?

Boczek.jpg.209b7062f0c4cc4a029eb7af64118dbd.jpg

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma zaślepki do tego otworu.

Opublikowano
16 godzin temu, Muskel1 napisał:

Nie ma zaślepki do tego otworu.

Okej, dzięki za odpowiedź.

Opublikowano
W dniu 3.09.2022 o 14:18, Langista napisał:

Kurde.. szukam i szukam.. kojarzy ktoś czy istnieje w ogóle poduszka przedniej łapy dyferencjału? Jedyne co znalazłem to zamiennik z poliuretanu a średnio chciałbym go zastosować, dużo się naczytałem, że te twarde są zbyt twarde i równie dobrze można pod sztywno zamontować, a te miększe rozlatują się po 3-4 latach..

Ponawiam pytanie ?

Opublikowano

Powitać ekipę. Mam pytanko - w AVF-ie mam skrzynie 6-biegową HCK, z racji tego że robie duże trasy chciałem wrzucić cos dłuższego. Czy jest jeszcze jakaś inna skrzynia dłuższa niż HCK z B7?

Opublikowano

2.5 tdi

Opublikowano
W dniu 6.09.2022 o 11:33, chopin napisał:

Powitać ekipę. Mam pytanko - w AVF-ie mam skrzynie 6-biegową HCK, z racji tego że robie duże trasy chciałem wrzucić cos dłuższego. Czy jest jeszcze jakaś inna skrzynia dłuższa niż HCK z B7?

Szukaj jws.   Jest szybsza od hck o jakieś 3 km/h 

 

 

W innym wypadku 2,5 tdi

Opublikowano

Panowie szybkie pytanie, czy wsporniki wzmocnienie podwozia w Audi Cabrio B7 były takie same jak w B6 Podaję numery z b7

8H0199401i 8H0199402

Opublikowano

Wg etki od 2003 do 2006 i od 2007 do 2009 stosowane.

Opublikowano

 

Opublikowano

Jakoś nie umiem zdzierżyć jego stylu jazdy, zwłaszcza dieslami które kręci niepotrzebnie za wysoko..

 

Panowie, próbowałem przeszczepić stare mocowanie podpory wału, bo nowa z tedgum jest chyba od SUV 'a i ma za długie nogi, efekt końcowy taki że i nowa ma odcięte mocowania (żeby wydobyć nową podporę) i stara trzymała tak mocno, że w imadle całą zniekształciłem i jedyne co mi pozostało to użyć nowych, już dociętych na długość ramion. Nie wiem tylko w których miejscach to złapać aby podpora była na odpowiedniej wysokości. Ma ktoś zdejcie z boku samej podpory żebym mógł się na tym wzorować?

Opublikowano
W dniu 9.09.2022 o 13:19, morelo napisał:

Panowie szybkie pytanie, czy wsporniki wzmocnienie podwozia w Audi Cabrio B7 były takie same jak w B6 Podaję numery z b7

8H0199401i 8H0199402

Panowie a pomógłby ktoś jeszcze i sprawdził numer śrub którymi się to przykręca? ja mam petke ale nie znalazłem tam czegoś takiego;)

Opublikowano
44 minuty temu, morelo napisał:

Panowie a pomógłby ktoś jeszcze i sprawdził numer śrub którymi się to przykręca? ja mam petke ale nie znalazłem tam czegoś takiego;)

8H0505445A

w petce rysunek 199-020 lub 199-050 lub 199-060 oczywiście AA4C czyli dla cabrio tylko.

Opublikowano
2 godziny temu, MaTeo85 napisał:

8H0505445A

w petce rysunek 199-020 lub 199-050 lub 199-060 oczywiście AA4C czyli dla cabrio tylko.

Faktycznie czemu to nie jest przy zawieszeniu tylko przy silniku tego nie wiem.

Opublikowano

tak to sobie sprytnie niemcy wymyślili, czasami coś wyszukać w katalogu, to jest droga przez mękę. 

Opublikowano

Panowie , jakie turbo wsadzić do AVFa zamiast ori ślimaka ? Macie jakieś typy , dużo roboty z tym i jakiej .Okolice 180 KM/ 390Nm mile widziane  by były.  Kasa nie gra roli. :mysli:

Opublikowano

Jak kasa nie gra roli to bierz jakieś gtd np od Fiodora i idź grubiej. Do seryjnych pompek jakieś gtd1752, będzie/powinno być ponad 200/400
Niestety do 8V nie ma nic sensownego p&p. Nawet przy gtc1549vz jest sporo roboty/przeróbek. Zaleta taka, że później jak padnie to kupujesz drugą, przykręcasz i śmigasz bez żadnych kombinacji.

Opublikowano

Na gtc powinno być około/do 200/400

Edytowane przez staniek

Opublikowano
11 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Panowie , jakie turbo wsadzić do AVFa zamiast ori ślimaka ? Macie jakieś typy , dużo roboty z tym i jakiej .Okolice 180 KM/ 390Nm mile widziane  by były.  Kasa nie gra roli. :mysli:

Nie przyczepią się na EU o to?

U mnie też już przeładowuje, wiec też muszę pomyśleć o czymś:wink:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Adam u mnie ori ślimak ok , 215 kkm przejechane więc całe nic , auto doinwestowane więc chce pomyśleć teraz o większej mocy. Ale tak aby to miało ręce i nogi , wyglądać ma po włożeniu profi, i oczywiście nie dymić,  afr i inne egt ma być lala. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.