Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, RicS3 napisał:

Chłopaki mam pytanko, korzysta ktoś z takich stron z plikami jak np. exsite.pl. Macie jakąś alternatywę bo exsite niestety zamknęli...

ja tylko używam z torrentow na prywatnych serwerach bo niestety na publicznych duzo zamykaja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Dnia 24.06.2017 o 07:35, Dominik93 napisał:

Panowie, miałem robiona przekładke z multi na manual i wstawili mi zwykla gałkę biegów i chciałbym zmienić ta od s-line . 

Znalazłem na allegro gałkę zmiany biegów s-line ale są do wyboru dwie średnicę gałki - 12mm i 20mm . 

Która galke wybrać ? Ta 12mm czy 20mm? 

 

Up ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, bjoern napisał:

Zdejmij i zmierz.

To gałki zmiany biegów szły w produkcji o dwóch różnych średnicach ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany w tym tyg wkładam nowa suszare do AVF. Chciałem sobie zamówić uszczelkę między sprężarką a kolektor, wchodzę w ETKE, szukam AVF dostaje na wjazd taki komunikat.

 

TGzJmEm.png

Rozumiem że tam żadnej uszczelki nie ma?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany w tym tyg wkładam nowa suszare do AVF. Chciałem sobie zamówić uszczelkę między sprężarką a kolektor, wchodzę w ETKE, szukam AVF dostaje na wjazd taki komunikat.
 
TGzJmEm.png
Rozumiem że tam żadnej uszczelki nie ma?
 

To Ty sprzedajesz to auto czy jak? :grin::decayed:

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki sprawa jest, może macie jakiś pomysł. Cały czas temat z drganiami budy i kierownicy. Powyżej prędkości 110 zaczyna się problem przy przyspieszeniu, hamowaniu silnikiem, czasami przy jednostajnej jeździe a nawet przy hamowaniu. Pojawiają się drgania na całej budzie, po podłodze się niesie najbardziej i w dodatku bicie na kierownicy. Wymieniłem już dwumas ze sprzęgłem, nic się nie zmieniło. Czy mogą to być poduszki silnika? Felgi wyważane przed wyjazdem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

półosie?


wymieniałem jedną półoś już, były sprawdzane też jak zaczęły się problemy i niby są ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko mam,klęknął magiel u żonki i trzeba to szybko ogarnąć i nie ma czasu na zabawę z kabelkami  ;)

Czy ten z exeo podchodzi P&P bez zezby?

http://allegro.pl/seat-exeo-1-i-3r1-maglownica-przekladnia-gwaramcja-i6841394171.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordeczki, taka sprawa. Chciałem w swojej A6 zwiększyc sobie moc świecenia dziennych ledów. Mam dostep do VagCanPro i jest taka opcja, wyświetla się zakres regulacji, ale po zakończonej procedurze pozostaje dalej na wcześniej ustalonych 8%....wyświetla się to :

 

 

144d6b225a3ecd6c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bjoern napisał:

Pany jak najłatwiej wyjąć tylnego staba? Opuścić wydech?

Odkręcasz śruby mocujące stabi, później opuszczasz wydech, trzeba go ściągnąć z tylnych jak i środkowych wieszaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie posiada ktoś może przednią grzaną szybę do B6? Może być uszkodzona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając do trzęsienia buda. Mam tez problem podczas przyspieszania od 90km czuje mocne wibracje przenosi się najbardziej na galke zmiany biegow kiera min trzesie. Kole wywazone wyprostowane felgi. Auto z Q. Wina opon? dystansow? czy poducha pod skrzynia? Opony mam 2 firm na przodzie inne i na tyle rozmiar i szerokos taka sama. W Q musza być 4 takie same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poduche to najlepiej sprawdzic tak, że podnosisz auto do góry, a drugi normalnie zaczyna wkrecac silnik na wyzsze predkosci. 

Półośki sprawdzasz znowu tylko na opuszczonym aucie . Jak sam widzisz predkosci od 90 dopiero to znaczy że coś jest minimalnego. Możesz zamienić koła przod z tyłem i zobaczysz czy jest tak samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...