Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Daj najwyżej w aso kupię :/ . Ciekawe ile ta przyjemność :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośka:

8E0615611P

8E0615612P

Q:

8E0615611Q

8E0615612Q

124zl szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziex . Troszkę kosztuje . Ponawiam apel :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie montował może ktoś u siebie takie wynalazki do oświetlenia tablicy rejestracyjnej i może się coś na ich temat wypowiedziec? :eusathink:

http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-a8-s6-q7-lampki-tablicy-led-i5510550115.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moduły od tomnika Ci nie odpowiadają, że szukasz chińszczyzny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem ich w sumie nigdy, ani nie widziałem jak świecą. No i jak cenowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem ich w sumie nigdy, ani nie widziałem jak świecą. No i jak cenowo?

13zł/szt bez kontroli spalonej zarówki 18zł/szt z kontrolą spalonej zarówki

Polecam :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie gdzieś jakieś fotki jak to wygląda świecąc w nocy? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie gdzieś jakieś fotki jak to wygląda świecąc w nocy? :eusathink:

W moim wątku masz [emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Witam, od kilku tygodniu mam problem z dziwnymi stukami dobiegającymi z tyłu z prawej strony (avant) na nierównościach itp, przewaliłem bagażnik, wywaliłem tapicerke bagażnika, nawet sprawdzałem klapke od baku .. :kox: zawieszenie ostatnio ogladalem, nie ma luzów , amorki też ok, jakies pomysły? :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Witam, od kilku tygodniu mam problem z dziwnymi stukami dobiegającymi z tyłu z prawej strony (avant) na nierównościach itp, przewaliłem bagażnik, wywaliłem tapicerke bagażnika, nawet sprawdzałem klapke od baku .. :kox: zawieszenie ostatnio ogladalem, nie ma luzów , amorki też ok, jakies pomysły? :mellow:

A nie pokłóciłeś się ostatnio ze swoim mechanikiem? Może też czytał tą historię.... :

"Do warsztatu przyjechał jeden z klientów „których nie obsługujemy”.

Gość podpadł już nieraz, piekielny – to mało powiedziane. Już dawno temu skończyło się tym, że Szef odmówił mu napraw i odesłał do konkurencji. Pocztą pantoflową wiedzieliśmy, że krok ten konkurencji zysków nie przysporzył, a wręcz posądzali nas o sabotaż za pomocą tego jegomościa.

Tym razem jednak przyjechał skruszony, prosił, prawie błagał, żebyśmy jednak zrobili wyjątek, on będzie grzeczny tylko „błagam zróbcie coś”.

W samochodzie coś uporczywie stukało, doprowadzając ponoć do rozpaczy. Podobno nikt nic nie mógł zrobić. Zlecenie zostało w końcu przyjęte.

Faktycznie, podczas jazdy po dziurach – stuka gdzieś z tyłu.

Drobiazgowe sprawdzanie zawieszenia – bez rezultatu. Wyjęliśmy z auta wszelkie ruchome przedmioty, częściowo zdemontowaliśmy wykładzinę podłogi i tylne siedzenia – „stukacz” pozostaje nieuchwytny.

Zaczynałem demontować tapicerkę, kiedy klient jednak nie wytrzymał. Wszczął iście piekielną awanturę, czemu tak długo, sami debile na warsztacie, on nam pokaże, on to, on tamto... Szef kazał klientowi wyjść na godzinę, mnie natychmiast wszystko składać, klient ma sobie za godzinę zabrać auto. Ucichło, piekielny poszedł.

Mnie jednak nie dawało spokoju i skoro już miałem do połowy rozmontowane – zdjąłem do końca obicie tylnego słupka. Przez otwór w profilu zobaczyłem przyczynę stukania, zapewne prezent od innego mechanika, któremu facet zalazł za skórę ... niewielki klucz oczkowy, zawieszony na drucie. Na kluczu była przyczepiona karteczka z napisem „ Ale się c**ju naszukałeś”.

Wybuch mojego histerycznego śmiechu przywołał Szefa i kolegów. Po chwili śmiali się już wszyscy. Kiedy już ochłonęliśmy, niepewnie spytałem Szefa

-Co mam z tym zrobić?

-Jak to co? Poskładaj panu ładnie samochód, tylko żeby niczego nie brakowało! – jego spojrzenie było WYMOWNE.

Poskładałem. Wyzywając nas i złorzecząc klient zabrał auto. Więcej nas nie odwiedzał.

Jak się okazuje wnerwieni mechanicy potrafią być równie mściwi jak budowlańcy."

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :D niestety nie, wspólnie ze znajomym serwisuje autko..

Wiec chyba nowych pomyslów nie dostane tutaj. Ale chociaż historia przednia : :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wątku masz

dzięki. :thumbup1:

Panowie jest gdies jakis filmik (tak jak ten z przednimi drzwiami) albo dokladny opis demontazu tej ramki z szyba w tylnych drzwiach (kombi) ?

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - kumpel ma kiere 3ramienna z paska b5fl swiezo po obszyciu - bedzie to pasowalo do a4b6 z poduszka od audi.?? Moja juz lekko ma dosc a passat i tak idzie w inne rece...

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest gdies jakis filmik (tak jak ten z przednimi drzwiami) albo dokladny opis demontazu tej ramki z szyba w tylnych drzwiach (kombi) ?

Poszukaj u Wolfa na kanale może mają.

https://www.youtube.com/user/AudiPartsOnline/videos

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - kumpel ma kiere 3ramienna z paska b5fl swiezo po obszyciu - bedzie to pasowalo do a4b6 z poduszka od audi.?? Moja juz lekko ma dosc a passat i tak idzie w inne rece...

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Bidzio ma problem w drugą stronę. Ma kiere z Audi w pastuchu [emoji2]

Wysłane przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pasuje??

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Czyli co pasuje zamiennie?

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...