Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Divisiony jak to jest z napędem Quattro w B6 cabrio, on jest taki sam jak w normalnym nadwoziu, w razie czego mozna stosować zamiennie czesci ze zwykłego A4 Quattro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divisiony jak to jest z napędem Quattro w B6 cabrio, on jest taki sam jak w normalnym nadwoziu, w razie czego mozna stosować zamiennie czesci ze zwykłego A4 Quattro?

Morda jest inna na pewno i wnętrze trochę też a reszta o którą pytasz nie wiem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak to pokrętło z tego plastiku wyciągnąć :facepalm:

No ja męczyłem się 3 godziny z całościa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pomoże ktoś z zakodowanie BT . Już pół dnia siedze i dalej coś nie rychci :kwasny:

img5224l.jpg

kodowanie mam takie , a mimo to na wyświetlaczu rns-e nic mi nie pokazuje

img5225pk.jpg

Po przekręceniu stacyjki jest ssygnał dźwiękowy i telefon sie łączy z BT ale nic po za tym , żadnych opcji na wyświetlaczu rns-e. W czasie rozmowy na wyświetlaczu fisa jest tylko napis PHONE

Próbowałem z 3 telefonami (Nokia X3 , Nokia X6 , Nokia 2630) i za każdym razem jest to samo.

Bardzo będe wdzięczny za pomoc

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:02 ----------

Trzeba coś jeszcze gdzieś kodować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się skąd wziąć takie małe diody do przełącznika od świateł, bo chcę wymienić tą od mijania żeby na zielono dawała :decayed:

Nie no ja połamie zaraz ten włącznik :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mi to jakoś intuicyjnie poszło... nie pamiętam ale na pewno trzeba uwierzytelnić połączenie BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zgrałeś telefony z bt?? sparowałeś je??
Michał zrestartowałeś i zakodowałeś navi pod bt:wink:

Dzięki chłopaki za pomoc

:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

I kolejny raz jestem z siebie dumny

BT on BOARD

img5229cr.jpg

Ps. W tym temacie co jest podwieszony w Warsztacie o instalcji BT mógłby ktoś edytować i dopisać że trzeba zakodować jeszcze parę innych modułów żeby BT a nie tylko Moduł BT.

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

Kupiłem niby jeden z tych full funkcjonalnych BT , C

A jednak nie pokazuje wszystkich opcji , czy to może wina telefonu

img5231g.jpg

opcje : wybrane i odebrane nie działają :thumbdown: .

I mam jeszcze jedno pytanie jaki telefon jest najlepszy do współpracy BT (z takich ze średniej półki:wink:) , bo moja nokia X3 i X6 nie współpracuja z BT to znaczy łączą sie ale nie pokazuje opcji Książki Tel.

I aktualnie mam połączony z Nokią 2630

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz czerwony fis?? jak tak to ma on problemy ze zbyt dużą ilością danych... skasuj historię połączeń, wykonaj z dwa połączenia i spróbuj od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz czerwony fis?? jak tak to ma on problemy ze zbyt dużą ilością danych... skasuj historię połączeń, wykonaj z dwa połączenia i spróbuj od nowa...

Tak fis mam czerwony , miałem okazje na kolor ale żaden z tych niby mechaniorów w UK nie podjął się przekodowania i licznik przepadł :kwasny:

ok , skasowanie całej historii połączeń pomogło i wszystko już działa jak powinno :kox:

Dzięki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikaszki, można wiedzieć ile wyżygałeś za ten full BT ?

Przymierzam się też do zakupu, bo po zmianie telefonu na nowszy (samsung GT-S5610) - wogóle mam problemy, czasami przerywa mi rozmowy i nic nie słysze, a inni mnie słyszą. (albo na odwrót-- nie pamiętem już, bo przestałem BT używać z nerwów) Dodam że na starym tel. jest OK. (nokia E50)

Z tego co wyggoglowałem teraz to w poprzednim telefonie miałem BT 2.0, a teraz mam BT 3.0

Być może to robi różnice...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikaszki, można wiedzieć ile wyżygałeś za ten full BT ?

Przymierzam się też do zakupu, bo po zmianie telefonu na nowszy (samsung GT-S5610) - wogóle mam problemy, czasami przerywa mi rozmowy i nic nie słysze, a inni mnie słyszą. (albo na odwrót-- nie pamiętem już, bo przestałem BT używać z nerwów) Dodam że na starym tel. jest OK. (nokia E50)

Z tego co wyggoglowałem teraz to w poprzednim telefonie miałem BT 2.0, a teraz mam BT 3.0

Być może to robi różnice...

to mój zestaw (mikrofon w samochodzie):

img5218ns.jpg

-Mikrofon miałem w samochodzie więc za free

-Moduł BT z literką C i antenkę kupiłem na forum za 280zł

-wiązkę Plug & Play kupiłem na Ebayu za 37 funtów

Audi Bluetooth SDS KABELSATZ A3 A4

A tak zamontowałem Blutka :kox:

img5221t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadka. Auto stało 3 dni bez ruszania. Nowy akumulator. Na pewno nic nie było w aucie nie wyłączone. Zero totalne przy próbie odpalenia. Na aku mam takie śmieszne okienko gdzie jest pokazany status naładowania - widać "Do ładowania". No dobra, naładuje jutro, ale pytanie. Co tak zeżarło? Może wina MCE? Przymierzam się do wymiany bo sypie błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...