Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ośka mnie ogranicza... 260ps powinno wystarczyć ;)

po co ci to...i tak zawsze bedzie ktos szybszy.

Taniej Cie wyjdzie zakup eski no chyba ze moce ze styropianu i trytytki chcesz zrobic tak jak wiekszosc ludzi....

Ile kosztuje taki zestaw, że taniej "eska" ? FMIC , wtryski, DP i mod ? Łączny koszt ile wyjdzie ? Sam będę się przymierzał do tego zestawu , jak tylko ogarnę zakup mieszkania i LPG lepsze zamontuje. Celuje maks w 190-200. Nie chce płakać jak deszcz spadnie i turbo wymieniać jak to całe jest . Głównie chciałbym bardziej czuć kopa. Auto się zbiera, ale całe życie ropniakami jeździłem i brakuje mi tego "ciągu" , masażu pleców :) Ogólnie odczuwalna jest różnica między 163 (o ile tyle jeszcze jest ;) , a tymi 190-200 ?

Ja od dwóch tygodni zażywam masażu pleców. Przy takim setupie mój BFB wykręcił 324 NM i 212 KM. Zamiast FMIC polecam dołożyć prawy IC z BEX-a (wyjdzie sporo taniej). Różnica w porównaniu do serii kolosalna, auto jakby pół tony mniej ważyło. Na trasie praktycznie wyprzedzam bez redukcji na 5 biegu. Mam ośkę i uważam że więcej mi nie trzeba po cywilnych drogach. Na 3 biegu potrafi zerwać trakcję. Jak chcesz wiedzieć więcej to priv.

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 782,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak wam takie moce masują plecy to ja jestem wybredny i to bardzo bo u mnie slabo masuje

Edytowane przez krzysiekvtec

Opublikowano

Jak wam takie moce masują plecy to ja jestem wybredny i to bardzo bo u mnie slabo masuje

Kwestia czym wcześniej jeździłeś też ma znaczenie. Przesiądź się do Seicento, pojeździj z tydzień i wróć do swojego to będzie Ci się wydawało że masz pocisk. Do każdej mocy idzie się przyzwyczaić.

Opublikowano

Panowie montował ktoś kiedyś te turbo F21 :

http://www.frankenturbo.com/new/F21L.html

jest sens oraz rzeczywiście są tak wydajne jak na 1 stronie jest napisane czy "nasze Polskie" hybrydy bardziej opłacalne

bo jeszcze te cudo wchodzi w grę GT2X :

http://www.atpturbo.com/mm5/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=tp&Product_Code=ATP-VVW-150&Category_Code=VVWTK

Auto ma być na miasto codzienna jazda ,zależy właścicielowi żeby szybko turbo wstawało

którą opcje byście wybrali ??

Opublikowano

polecam k03rs

Opublikowano

u mnie koleś ma f21 z większym wirnikiem cnc ale jeszcze nie wystrojone więc nie wiem co jest do zrobienia,na ori f21 podobno poprzedni właściciel zrobił około 270KM,więc teraz okolice 300 powinno być

Opublikowano

Widzisz Krzysiek i poco te twoje mody jeśli 212KM masuje dobrze plecy A tobie 400 sie nudzi, idziesz w zła stronę

Opublikowano

Panowie montował ktoś kiedyś te turbo F21 :

http://www.frankenturbo.com/new/F21L.html

jest sens oraz rzeczywiście są tak wydajne jak na 1 stronie jest napisane czy "nasze Polskie" hybrydy bardziej opłacalne

bo jeszcze te cudo wchodzi w grę GT2X :

http://www.atpturbo.com/mm5/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=tp&Product_Code=ATP-VVW-150&Category_Code=VVWTK

Auto ma być na miasto codzienna jazda ,zależy właścicielowi żeby szybko turbo wstawało

którą opcje byście wybrali ??

Te turbosprężarki były fajne 10 lat temu :)

Opublikowano

polecam k03rs

Jaki potencjał Panie?

Opublikowano

Masuje każdy przyrost mocy ale to masowanie szybko jakoś staje się niewyczuwalne :) jakaś magia :)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Opublikowano

Kolega zrobił w s4 2.7bt 420+ i 600nm+ będziemy filmik robić z jazdy jak. Przesiadek się do swojego całkiem przestanie jechać

Opublikowano

Powiedzcie czy da się wstawić do Avj komputer silnika od bfb albo bex bez przeróbek? Musze zmienić komputer bo nie mogę przekodować mojego a parę koni by się przydało. I jak mam quattro to po zmianie na manual i czy sterownik musi być of quattro

Opublikowano

nie da sie, q czy oska nie ma znaczenia

Opublikowano

Mam problem w swoim b7 z pompa paliwa. Ma ktoś dojścia do serwusu Żeby to jakoś taniej kupic ?

Opublikowano

Ja sprzedaje w dobrym stanie 150 w dziale sprzedam :). Lambda okolice zera do odcinki była jak miałem 230 koni więc git ;)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Opublikowano

Mowa o b7 i 230 to nie 300 ;)

Opublikowano

A to nie widziałem tego autka :) to w b7 inna pompa niż w b6?

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Opublikowano

Specjalnie właśnie podaje b7. A 230 gdybym robił to by mi moja wystarczyła

Opublikowano

Ja od s4 b6 kupiłem za 150 zeta więc jak poczekasz to napewno coś znajdziesz ;)

--------------------------------------------OOOO------------------------------------------

Opublikowano

Niestety jest inna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.