Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
7 minut temu, Muskel1 napisał:

Odczytaj zapisane błędy ze sterowników. Prawdopodobnie któryś z czujników ABS ma usterkę.

Jak odczytać? Czyli muszę podjechać na serwis?

Jeśli chodzi o zapis ciśnienia to zrobiłem. Czasami zauważyłem że napis od zapisywania i sprawdzania ciśnienia  lekko miga w MMI. Jednak to było tylko może z 2-3 razy. Teraz jest OK.

Czyli padł czujnik jakiś od ABS?

Edytowane przez NelsonPL

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
13 minut temu, NelsonPL napisał:

Jak odczytać? Czyli muszę podjechać na serwis?

Tak, lub poszukać kogoś z VCDSem żeby Ci odczytał. 

Opublikowano
3 minuty temu, Muskel1 napisał:

Tak, lub poszukać kogoś z VCDSem żeby Ci odczytał. 

Ok, dzięki za info.:thumbup1:

W przyszłym tygodniu robią mi zawieszenie z przodu (wymiana wahaczy itp) to im powiem by to sprawdzili przy okazji. Koszt takich czujników ABS chyba nie jest spory? Prawda? Z wymianą też chyba nie problem?:eusathink:

Trochę to wkurzające bo lubię jeździć z systemem AutoHold. :)

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
6 minut temu, NelsonPL napisał:

Trochę to wkurzające bo lubię jeździć z systemem AutoHold. :)

potrzebne to jak swini siodło

Opublikowano

Koszt nie jest duży. Każdy mechanik powinien być w stanie go wymienić. 

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał:

Koszt nie jest duży. Każdy mechanik powinien być w stanie go wymienić. 

pod warunkiem ze da sie go wyciągnąc, jak sie nie da to roboty jest od ...uja

Opublikowano
19 minut temu, Dev napisał:

pod warunkiem ze da sie go wyciągnąc, jak sie nie da to roboty jest od ...uja

Jeszcze jak śruba górnych wahaczy zapieczona to chłopaki będą mieli 2 wyzwania:whistling:

Opublikowano

W B8 łatwo odkrecic górne wahacze

Opublikowano
44 minuty temu, Dev napisał:

potrzebne to jak swini siodło

Dla Ciebie może tak. Dla mnie to wspaniały system który mi bardzo pomaga.:cygaro:

Opublikowano
14 minut temu, Dev napisał:

W B8 łatwo odkrecic górne wahacze

Ze zwrotnicy też?

Opublikowano
8 minut temu, pelonek1 napisał:

Ze zwrotnicy też?

Właśnie o tej śrubie myślałem. U siebie w byłej B8 musiałem całą zwrotnicę wymieniać bo ułamali górny ząbek przy próbie wyciągania tej śruby. 

Opublikowano
9 minut temu, Muskel1 napisał:

Właśnie o tej śrubie myślałem. U siebie w byłej B8 musiałem całą zwrotnicę wymieniać bo ułamali górny ząbek przy próbie wyciągania tej śruby. 

Wczoraj wyciągałem je z dwóch stron w B7 :kwasny:

Opublikowano

Na gorąco?

Opublikowano
Godzinę temu, pelonek1 napisał:

Ze zwrotnicy też?

z górnego mocowania

Opublikowano
33 minuty temu, Muskel1 napisał:

Na gorąco?

Na gorącą to nie ale część była wiercona wiertłem 8 mm, także było tylko ciepło bez szkód dla aluminium. Tak wyglądały resztki śrub po wyjęciu.

IMG_20220504_123910.thumb.jpg.5725e9064ee934ce6cfbd68b5e1fd06a.jpg

 

Opublikowano

A to wyglądają dokładnie tak samo jak kiedyś  moje w B6 ?

Opublikowano

Panowie pytanie kierownica nie wraca do pozycji 0 podczas jazdy chodzi ciężko , jak skręcam i puszczę kierowcę to zostaje w tej samej pozycji . Zbieżność była robiona więc albo magiel albo pompa miał ktoś doczynienia . Pompy nie słychać by jęczała . Może @Dev coś powie on zna się na zawieszeniach itp w B8

Opublikowano

Robiłeś tylko zbieżność czy całą geometrie przodu ?? Bo kąt pochylenia koła ma tu spore znaczenie.

Ewentualnie kończące się dolne sworznie. 

 

Opublikowano

Panowie co powiecie, bo mam wnętrze w kolorze moor braun wiadomo kierownica jest w kolorze brązowym a potrzebuję poduchy kierownicy, znalazłem jedną jedyną poduchę do tej kiery ale jest to kierownica 4 ramienna czyli dziadkowa, fajnie było by kupić trójramienną w kolorze brąz ale można sobie tylko pomarzyć , mogę też kupić czarną trójramienną ale nie chce zepsuć wyglądu wnętrza. 

 

Jak myślicie ? 

Opublikowano

Zrób zdjęcie wnętrza tak jak jest teraz z tyłu na deskę i kierownicę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.