Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 godzin temu, KoJ@K napisał:

Nie zależnie od tego czy jest pamięć czy nie ?

Niezależnie. Ja nie miałem elektrycznych foteli i z 5E działało.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
W dniu 21.05.2022 o 21:59, Hohe napisał:

To jest teoria. A praktyka jest taka, że po pierwsze opada za mało żeby to było przydatne, a po drugie zawsze wraca odrobinę niżej niż było. 

U mnie w polifcie 5C chodzi nie do końca jak trzeba a na 5E wcale nie bangla

Na 5C chodzi właśnie tak jak Hohe napisał

Edytowane przez Rabbi

Opublikowano
W dniu 22.05.2022 o 23:00, KoJ@K napisał:

Wracać wraca, tylko nie za każdym razem idealnie równo na to samo miejsce.

Od października nie regulowałem wysokości więc musi być ok chyba:eusathink:

Opublikowano

Pytanko::cygaro:

Mam zamiar kupić sobie amortyzatory do Mojej Piękności (tak by mieć już w zapasie):)

Nie muszę obecnie wymieniać bo mam b.dobre.

Ile takie coś może kosztować oryginalne a ile zamiennik i co polecacie?:eusathink:

Zaznaczam że interesują mnie tylko nowe porządne części.

Amortyzatory pneumatyczne mam(regulacja jest na auto,komfort itd) (1BL)

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
16 minut temu, NelsonPL napisał:

Pytanko::cygaro:

Mam zamiar kupić sobie amortyzatory do Mojej Piękności (tak by mieć już w zapasie):)

Nie muszę obecnie wymieniać bo mam b.dobre.

Ile takie coś może kosztować oryginalne a ile zamiennik i co polecacie?:eusathink:

Zaznaczam że interesują mnie tylko nowe porządne części.

Amortyzatory pneumatyczne mam(regulacja jest na auto,komfort itd) (1BL)

W ASO brakło?

Opublikowano

Ty masz magnetic ride z tego co pamiętam i nie wiem czy do tego są zamienniki. Jeżeli tak, to też drogie. Musisz kupić w ASO. Tanio nie będzie. Zadzwoń sobie, podaj im VIN to Ci powiedzą ile to kosztuje. Radzę w czasie rozmowy telefonicznej siedzieć, bo jak będziesz stał to Cię cena z butów wyrwie. Zważywszy na to, że amortyzatory i sprężyny wymienia się zawsze parami. Czyli musisz kupić przynajmniej 2.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
1 godzinę temu, Muskel1 napisał:

Ty masz magnetic ride z tego co pamiętam i nie wiem czy do tego są zamienniki. Jeżeli tak, to też drogie. Musisz kupić w ASO. Tanio nie będzie. Zadzwoń sobie, podaj im VIN to Ci powiedzą ile to kosztuje. Radzę w czasie rozmowy telefonicznej siedzieć, bo jak będziesz stał to Cię cena z butów wyrwie. Zważywszy na to, że amortyzatory i sprężyny wymienia się zawsze parami. Czyli musisz kupić przynajmniej 2.

Rozumiem :)

Wiem że to pewnie drogie i dlatego już kupie na zapas. Pewnie z kilka tys jeden.:)

Będzie jak znalazł, jak będzie potrzeba wymienić.:cygaro:

Rozumiem, że mogą sobie leżeć i im nic się nie stanie?

Opublikowano

Nie używane niszczeje... jak będziesz musiał zmienić dopiero za rok albo 2 to już w sumie po gwarancji i jak coś będzie nie teges z amorami to co zrobisz?  Jak tak bardzo chcesz na zapas to odłóż sobie kasę i trzymaj na te amory... 

Opublikowano
W dniu 26.05.2022 o 18:19, Wandej napisał:

Od października nie regulowałem wysokości więc musi być ok chyba:eusathink:

Ja tam 2 lata nie ruszałem i było oko a tutaj już po kilku dniach trzeba poprawiać ?

Opublikowano
6 minut temu, Norbas napisał:

Nie używane niszczeje... jak będziesz musiał zmienić dopiero za rok albo 2 to już w sumie po gwarancji i jak coś będzie nie teges z amorami to co zrobisz?  Jak tak bardzo chcesz na zapas to odłóż sobie kasę i trzymaj na te amory... 

W sumie masz rację.:thumbup1:  Nie kupuje, chowam kasę na ten cel do sejfu. :)

Opublikowano
3 godziny temu, NelsonPL napisał:

Pytanko::cygaro:

Mam zamiar kupić sobie amortyzatory do Mojej Piękności (tak by mieć już w zapasie):)

Nie muszę obecnie wymieniać bo mam b.dobre.

Ile takie coś może kosztować oryginalne a ile zamiennik i co polecacie?:eusathink:

Zaznaczam że interesują mnie tylko nowe porządne części.

Amortyzatory pneumatyczne mam(regulacja jest na auto,komfort itd) (1BL)

z zamienników dostepne sa tylko Sachsy, ok 1500zł/szt

Opublikowano
Godzinę temu, NelsonPL napisał:

Rozumiem :)

Wiem że to pewnie drogie i dlatego już kupie na zapas. Pewnie z kilka tys jeden.:)

Będzie jak znalazł, jak będzie potrzeba wymienić.:cygaro:

Rozumiem, że mogą sobie leżeć i im nic się nie stanie?

Nic się nie stanie, chyba że 10 lat będą leżały.

Opublikowano

Potrzebuję info może Muskel podpowie gdzie jest bezpiecznik od wycieraczek bo nie chodzą, Q5 80A 2018r lub B9 będzie chyba podobnie.

Opublikowano

Pod nogami, ramka ST3 czarna, bezpiecznik nr. 2 od góry.

20220603_214757.jpg

Opublikowano

Sachsy zamienniki pod 1BL pneumatyczne Magnetic ride?

Opublikowano

Albo pneumatic albo magnetic

A ze W b8 nie było pneumatyki więc pozostaje magnetic. 

Edytowane przez Dev

Opublikowano
11 godzin temu, Hohe napisał:

https://autobezpieczniki.pl/audi-q5-fy-2018-2020-skrzynka-bezpiecznikow/

 

Wygląda na to, że pod nogami jest skrzynka z bezpiecznikiem m.in. wycieraczki. 

 

11 godzin temu, Muskel1 napisał:

Pod nogami, ramka ST3 czarna, bezpiecznik nr. 2 od góry.

20220603_214757.jpg

Wielkie dzięki :hi:

Opublikowano
9 godzin temu, Dev napisał:

Albo pneumatic albo magnetic

A ze W b8 nie było pneumatyki więc pozostaje magnetic. 

Magnetic Ride...  :dance2:

Opublikowano
9 minut temu, NelsonPL napisał:

Magnetic Ride...  :dance2:

g.... jest to warte, ale jak kto lubi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.