Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miałby ktoś numer uszczelki korka wlewu oleju 2.0 TFSI kod silnika CDNC

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
22 godziny temu, Shkf napisał(a):

Miałby ktoś numer uszczelki korka wlewu oleju 2.0 TFSI kod silnika CDNC

036115111B

Opublikowano

Ma ktoś vcds do sprzedania żeby ogarniał po 2020r , najlepiej polskie menu

Opublikowano

mam, ale tylko ori, uzywkę

Opublikowano

Witam mam do sprzedania samochód jak by ktoś był zainteresowany audi b8 Avant  2.0 CR CAGB kolor lava Grey

Przebieg 261 tyś Nowe opony 20 nowe zarniki osram nowe tarcze przód i klocki 

Tył nowe klocki usunięte klapki kolektora wykodowane auto jest 100% bezwypadkowe progi e sline tylny zderzak sline ale do poprawki lakierniczej wersja Sport jasne skóry kiedy przód tył MNI 3G high zmieniarka

IMG_20250806_181617.jpg

Opublikowano

Panowie 2.0 tfsi, obraca mi się na czujniku ciśnienia oleju niebieskim wtyczka normalnie mogę nią obracać dookoła ktoś mi powie co może być nie tak bo ciasno strasznie a nie chce połamać kostki żeby to wypinać

Edytowane przez Shkf

Opublikowano

Wymien czujnik na nowy

Opublikowano

A jakaś polecana oferta (platna) do sprawdzenia ulepa z rynku EU? Mam VIN ale zakup troszkę zdalny i obejrzę bryke dopiero przed zakupem, a pół Polski do przejechania po przekątnej...

Opublikowano

Ja korzystałem z comoaligato i byłem zadowolony. Raz mnie uchroniło przed taką podróżą, bo się okazało, że cała d*pa była robiona, a wg sprzedającego tylko przedni błotnik 😄

Opublikowano
7 godzin temu, Petroholic napisał(a):

A jakaś polecana oferta (platna) do sprawdzenia ulepa z rynku EU? Mam VIN ale zakup troszkę zdalny i obejrzę bryke dopiero przed zakupem, a pół Polski do przejechania po przekątnej...

Na allegro za 50zł sprawdzisz 

Opublikowano
W dniu 9.08.2025 o 21:17, Dev napisał(a):

Wymien czujnik na nowy

Taki jest plan, pojawia się błąd ciśnienia i odkryłem to dopiero jak zacząłem dłubać sam pod maską

Opublikowano

Wymieniał ktoś pompę paliwa w baku?

Moja zaczęła jęczeć, szukam  używek to za bardzo nie ma.

Co warto kupić?

numer mojej 8K0919050Q

Opublikowano

Ja wymieniałem.

W używki bym się nie bawił.

Jak już to tylko nowa z gwarancją.

Polecam firmy BOSCH :cygaro:

 

Opublikowano

Panowie kiedyś zachciało mi się zmienić tylny znaczek na czarny, chcę spowrotem zamontować srebrny który zdjąłem z auta, pytanie moje brzmi czy ma ktoś taśmę godną polecenia żeby to zamontować jak należy i żeby to nie odpadło po paru myciach tylko trzymało konkretnie?

Opublikowano

3M PT1100

Opublikowano

ten 3M jest naprawdę dobry 6mm z tego co pamiętam ma szerokości

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

potrzebuje 4 alu Felgi 18" 8" ET 25-30 do Q5

ma ktoś cos ciekawego ?

Opublikowano
9 minut temu, Dev napisał(a):

potrzebuje 4 alu Felgi 18" 8" ET 25-30 do Q5

ma ktoś cos ciekawego ?

Te, które mam w awatarze to 8x18j et30 z BMW 66,6 5x112. Można trafić do 2k i są dość lekkie,  bo 9,5 kg sztuka 

Opublikowano
23 godziny temu, Dev napisał(a):

potrzebuje 4 alu Felgi 18" 8" ET 25-30 do Q5

ma ktoś cos ciekawego ?

w dziale sprzedam felgi mam takie noofki:

7.0j x 18 ET 38 5x112 do samochodów AUDI

otwór centrujący 66,6

numer części: 4G9601025C

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Z czystej ciekawości - robił ktoś kiedyś wymianę uszczelek pokryw zaworow w CDUC (3.0tdi)? Z wyjętym motorem to banalne ale na aucie to droga przez mękę...

 

O ile głowica 1-3 (pasazer) to trochę rozbierania i składania tylko, to 4-6 to pogrom... To samo co z prawej plus dolot, EGR, pokrywa haczy o rury klimy i kielich amorka. Masakra... Wyjąłem ale jak to dzisiaj złożę to jeszcze nie wiem...

Edytowane przez Petroholic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.