Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdziłem sobie napinacz przez brok w 2.0t

Pytanie czy zmieniać go już,czy jeszcze oblata bezpiecznie z 10/20kkm ?IMG_4213.thumb.jpeg.33a91d9d9cb9f2616ee01335a54313f1.jpeg

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mój gorzej wyglądał i jeździł 👍 myślę że te 10-20k przejeździ spokojnie 

Opublikowano

Zawieszenie 1BV, ile zejdę na eibachu pro kit lub sportline? Jaki efekt uzyskam jak ma ktoś jakieś fotki lub rady to chętnie je poznam

Opublikowano
3 minuty temu, Shkf napisał(a):

Zawieszenie 1BV, ile zejdę na eibachu pro kit lub sportline? Jaki efekt uzyskam jak ma ktoś jakieś fotki lub rady to chętnie je poznam

Masz podane w opisie sprężyn ile schodzi auto od serii. Tak miałem na Sportline 

 

DSC05794~2.jpg

Opublikowano

Jest jakiś godny polecenia zamiennik dla koła pasowego wału w 2.0TFSI czy tylko aso ? Zamiennik INA po 12kkm wczoraj mi sie rozj*bal.

nr ori 06h 105 243 L IMG_4270.thumb.jpeg.578dbaf2131bad8c8da6c3ddb004d944.jpeg

Opublikowano
2 godziny temu, Marfiol napisał(a):

Zamiennik INA po 12kkm wczoraj mi sie rozj*bal.

INA robi teraz taki badziew, że brak słów :facepalm:

Opublikowano

własnie rozebrałem A6 C7 2.0tdi CGLC

na wiosne zmieniłem rozrzad, klient sam przywiozł, INA

po 15400km cieknie pompa a rolka paska, ta spod rolki napinającej rzęzi

 

 

20251016_173915.jpg

Edytowane przez Dev

Opublikowano
7 godzin temu, Marfiol napisał(a):

Jest jakiś godny polecenia zamiennik dla koła pasowego wału w 2.0TFSI czy tylko aso ? Zamiennik INA po 12kkm wczoraj mi sie rozj*bal.

nr ori 06h 105 243 L IMG_4270.thumb.jpeg.578dbaf2131bad8c8da6c3ddb004d944.jpeg

Ja zakładałem INA to takie cyrki były że nie mogłem z autem do ładu dojść 😆 aż wywaliło uszczelniacz wału samochód stał pół roku w garażu bo koło nowe pokrywa rozrządu nowa a błędów że masakra. Założyliśmy używke oryginał i jak ręką odjął . Koło INA było krzywe więc nie polecam 

Opublikowano

INA nie robi żadnych swoich części, to tylko pakowacz różnych producentów.

Opublikowano
W dniu 16.10.2025 o 17:38, Dev napisał(a):

po 15400km cieknie pompa a rolka paska, ta spod rolki napinającej rzęzi

Moja przestała być szczelna po 17000 km. 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Mam kilka pytań.:hi:

Robie dalej porządki pod maską Ultry:cygaro::drunk:

 

1.Jeśli chcę  pomalować gril auta jest wymagane ściąganie zderzaka? Czy jest jakaś możliwośc inna żeby go wymontować? Muszę go dać do malowania i chciałbym go sam wymontować i zawieść do malowania i potem zamontować.

2. Czy w tym miejscu co zaznaczenie powinna być jakaś osłona? Czy nic tam nie powinno być? (zdjęcie 2 - 3)

Jaki jest numer nazwa tego kabla? Mam już osłonę lekko przyniszczoną . (zdjęcie 4)

3. Jaki jest numer ORI tej części? Jest tam uszkodzenie i chcę wymienić.... (zdjęcie 5)

4. Jaka nazwa tego podłączenia? 

Proszę też o dokładny opis jak każdą z tych części wymontować i zamontować.

 

Dzięki :hi:

 

 

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Witam, posiadam kluczyk bez keyless z stacyjką i wkładam do niej kluczyk. Planuje dołożyć i dopisać 1 sztukę. Pytanie moje brzmi czy da się ten ładny kluczyk np od s4 B8.5 lub S5 8T dołożyć czy tam zwykłej z tym oznaczeniem z tyłu typu S4/S5 itp. Nie mam kompletnie wiedzy co szukać i jak to ogarnać ale ten zwykły jakiś taki za zwykły jest. Pytanie też czy będzie pasował do stacyjki czy ma inne wymiary.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Po wymianie kół na zimowe zauważyłem teraz wyciek po lewej tylnej stronie auta..Przy kole (zdjecie)Jakieś pomysły co sprawdzić? Co do wymiany?

20251219_212743_05.jpg

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

Amortyzator wylał.

Opublikowano

Podczas jazdy nie ma żadnych oznak.:cygaro:

Prowadzi się dobrze zero drgań, stuków, kołysania itp

Możliwe , że to przewód hamulcowy lub coś z hamulców?

Muszę ściągnąć koło i osłone i to dokładniej obejrzeć.:eusathink:

Zaznaczam , że mam system drive select  i kontrolka informująca  o uszkodzeniu się nie zapaliła.

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano

masz widocznie na zdjęciach zalany amorek, drive selekt cię nie będzie o tym informował

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

Rozumiem , że gdyby faktycznie wylał to nie powinien odbijać i powinienem odczuc jakieś drgania, stuki ??

Podczas jazdy jest wszystko OK.

Jakie wybrać do zawieszenia 1BL  (magnetic ride)?

Edytowane przez NelsonPL

Opublikowano
1 godzinę temu, NelsonPL napisał(a):

Jakie wybrać do zawieszenia 1BL  (magnetic ride)?

Po numerze VIN w ASO Ci dobiorą.

Opublikowano

Że 2000 będzie kosztować 

Opublikowano

Nie jest to pewne jeszcze , że wylał..:kawa:

Po pierwsze; Jeśli jest drive select i magnetic ride to jest od tego kontrolka.

Po drugie: Jeśli by było coś nie tak powinna się zapalać kontrolka od  trakcji czyli ABS  ESP itp

Tutaj nie ma żadnych niepokojących objawów podczas jazdy.

Na nierównościać nic nie stuka i na zakrętach auto prowadzi się idealnie.

W poniedziałek ściągnę koło i zobaczę.

W razie czego sam wymienie na nowe.

Z tyłu nie jest to skomplikowane. :cygaro:

Edytowane przez NelsonPL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.