Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

741 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

no troszkie się literki poprzestawiały :kox: no już z nim się kontaktowałemi cene mi podał...dla pewności sprawdzam cene jeszczę w jedynym miejscu iale nalewno kupię lam

a co do rozmiaru opon ? ktoś mi podpowie na jakie zmienic zeby nie wybijało mi zawieszenia? aktualnie (zimówki) 16'' 225/65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

smiało zakladaj 17 cali 225x45

są maniacy którzy smigaja na 19 cali

jesli nie masz obnizonego zawieszenia to tak szybko wachaczy nie zmeczysz i zalezy jaki styl jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz żeby ci zawieszenia nie wybijało to zmień na takie jak fabryka każe 16" 205/55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem wczoraj nowiuśki komplecik lemfordera . Panie i Panowie POEZJA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie dolacze sie do tematu i odrazu mowie ze Juz FEBI sie popsuło i robi tandete.Jestem mechanikiem i zakladam ludziom i ostanio juz mialem pare razy lipe.FEBI Wytrzymuje tylko 30 tys plus minus.Maja gorsze materiały i wykonanie zabradzo postawili na ilosc a nie na jakosc:)Polecam LAMFORDERA....Lub dojscie do orginalu ze szlifowanym znakiem audi taka opcja tez wystepuje!!!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orginały które są u mnie wytrzymały od 1998r 195tyś km do momentu kiedy należało je wymienić, przy 196tyś zdematerializował się :polew: swożeń prawego banana, 199tyś teraz i swożeń prawego wahacza szykuje ucieczke, :polew: co najciekawsze reszta trzyma się bardzo dobrze :kox: eksploatuje dalej czekam aż koła odpadną :kox:

a co do wyboru wahaczy to wytrzymałość wahaczy to tak naprawde przypadek, każdy inaczej je obciąża, każdy ma inny styl jazdy, jeden omija każdą dziure, inny jedzie jak czołgiem, każdy zalicza inną ilość innych kraweżników, progów, i innych ustrojstw na drodze które wywierają obciążenia na wahacze. jeden jeździ codziennie 100km do pracy ładną drogą, inny 15km miejskim offroadem i wdrapuje sie na potężne krawężniki. czasami przypadek załatwi wahacz, jedna niefartowna dziura, wywołująca obciążenie w niewłaściwą stronę, wyobraźcie sobie gdy skręcacie i wpadacie kołem w dziurę która ma ze 10-15cm głębokości i efekt taki sam jakbyście przywalili w krawężnik bokiem koła, myśle że żaden wahacz dużo takich dziur nie wytrzyma. i później ktoś nażeka że mu 10kk wytrzymał orginał :polew: jedno jest pewne nie kupować chińskich szajsów, tylko markowe podzespoły, a co się z nimi stanie to już loteria

edit:

żeby nie robić offtop to powiem że teraz założe napewno lemforder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz sie cieszyć spokojem i miec wiecej czasu dla rodzinki to kup lemfordera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa panie kochany :yes2::D

Ja tak przynajmniej zrobiłem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co myślicie o komplecie wachaczy firmy DELPHI????[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 11:36_________________________________________________juz wszystko wiem,dobrze ze jest takie forum bo kupiłbym ścierwo i za pół roku znowu wydatek,dzięki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item566969919_zestaw_wahaczy_audi_a4_a6_passat_b5_b6_mastersport.html http://www.allegro.pl/item568523226_wahacze_komplet_audi_a4_a6_passat_b5_b6_msport_tuv.html mam pytanie czy ktos juz kupowal od tego allegrowicza jakies wahacze zastanawiam sie nad kupnem tych MS nie wiem czy nie sa to jakies chinskie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja te wachacze kupiłem przejechałem na nich do tej pory 50000km i wszystko ok mogę je polecić :evil: :evil: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ja 10tys km zalozylem jakies no name ogólem cztery szt i dzis bylem na przegladzie, do wyniany niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypowiadajcie sie cos jeszcze na temat tych wachaczy bo i na mnie przyszedl czas niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś już kupowal od tego gościa może?

http://www.allegro.pl/item559458591_wahacze_lemforder_najlepsza_cena_na_allegro.html

Czy mozecie cos o tym powiedziec ??? Albo może są jakieś oznaczenia świadczace o orginalności na które przy zakupie warto było by zwrucić uwage co by się nie wkopać ???Chcial bym lemfordera zalożyć bo polecają bardzo, a podróbek :thumbdown: nigdy

= byl jeden wahacz no name i sie rozpadł :kwasny: Za cenne uwagi dziekuje z gory:) Pozdrawiam Klubowiczów :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś już kupowal od tego gościa może?

http://www.allegro.pl/item559458591_wahacze_lemforder_najlepsza_cena_na_allegro.html

Czy mozecie cos o tym powiedziec ??? Albo może są jakieś oznaczenia świadczace o orginalności na które przy zakupie warto było by zwrucić uwage co by się nie wkopać ???Chcial bym lemfordera zalożyć bo polecają bardzo, a podróbek :thumbdown: nigdy

= byl jeden wahacz no name i sie rozpadł :kwasny: Za cenne uwagi dziekuje z gory:) Pozdrawiam Klubowiczów :a4fan:

tu jeszcze taniej http://www.allegro.pl/item578320108_wahacze_lemforder_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6_wawa.html z wawy

ciekawe czy ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...