Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakiej firmy wahacze polecacie ?


kred

WAHACZE W NASZYCH A4  

740 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie wahacze polecacie ?



Rekomendowane odpowiedzi

Końcówki mam LM, z czego jednej nie da się wykręcić i będę musiał razem z drążkiem wymienić. Na górze już kilka miesięcy dzielnie walczy MS. Dobrze by było zakupić ściągacz do wahaczy co by młotkiem nie trzeba było tłuc żeby wyskoczył ale jakoś nie widzę w rozsądnych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O jaki Ci ściągacz chodzi ?

a czy miał ktoś kiedyś do czy dnia z wahaczami hiszpańskiej firmy rts ?

Dzik mi je polecal jako dobry stosunek ceny do jakości, coś koło 95 zł za szt górnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taki który pomoże wybić sworznie ze zwrotnicy - zakładasz z jednej strony na śrubę a z drugiej za otwór w zwrotnicy i wykręcasz śrubę, powstaje naprężenie i wystarczy lekko puknąć w wahacz i wyskakuje:wink:

Coś takiego:

lapy_5522.jpg

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O taki który pomoże wybić sworznie ze zwrotnicy - zakładasz z jednej strony na śrubę a z drugiej za otwór w zwrotnicy i wykręcasz śrubę, powstaje naprężenie i wystarczy lekko puknąć w wahacz i wyskakuje:wink:

Coś takiego:

http://s13.postimage.org/f8a7y399v/lapy_5522.jpg

<br /><br />

Jak stare są do wyrzucenia to polecam coś takiego Kuźnia ściągacz do sworzni kulistych widełki :: Tazmaniac

Tylko akurat nie mówie że tej firmy bo nie znam ale chodzi o konstrukcje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co takim widelcem niszczy sie wahacze bo mialem sobie cos takiego kupic ale u mnie wahacze i tak bede wyrzucal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co takim widelcem niszczy sie wahacze bo mialem sobie cos takiego kupic ale u mnie wahacze i tak bede wyrzucal

Trzeba go mocno wbić by wyskoczył sworzeń i może uszkodzić gumowe uszczelnienie sworznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaki Ci ściągacz chodzi ?

a czy miał ktoś kiedyś do czy dnia z wahaczami hiszpańskiej firmy rts ?

Dzik mi je polecal jako dobry stosunek ceny do jakości, coś koło 95 zł za szt górnego.

Mam końcówki drążka RTS, złego słowa nie powiem, drugi rok siedzą bez luzów. Wahacze też miałem tej firmy i całkiem dobre w stosunku do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co takim widelcem niszczy sie wahacze bo mialem sobie cos takiego kupic ale u mnie wahacze i tak bede wyrzucal

No napisałem przecież że jak są do wyrzucenia stare wahacze:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaki Ci ściągacz chodzi ?

a czy miał ktoś kiedyś do czy dnia z wahaczami hiszpańskiej firmy rts ?

Dzik mi je polecal jako dobry stosunek ceny do jakości, coś koło 95 zł za szt górnego.

U mnie końcówki RTS od dzika narobiły już około 25 tys i wszystko ok. Może i byłaby to "pewniejsza" alternatywa dla MS o ile cały zestaw byłby w rozsądnych pieniądzach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się zamontować komplet na dół MS. Montaż bez problemów z pożyczonym ściągaczem:decayed: Okazało się że poprzednie wszystkie na dole były TRW ze znaczkiem OOOO, hydrotuleje popękane z dużymi luzami i dwa sworznie miały mały luz.

Różnica jest duża, zawieszenie ucichło, kierownica pozostała prosta i nic nie ściąga.

Poinformuję jak coś zacznie się sypać:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechałem na MS 3 tys i już mi coś stuka w lewym kole :( montowałem sam a mechanikiem nie jestem także mogłem coś zrobić nie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy opyla się śmigać do Gorlic po komplet czy lepiej na allegro zakupić od niewiadomego sprzedawcy?

Dobrze że wiemy jak daleko masz do Gorlic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy opyla się śmigać do Gorlic po komplet czy lepiej na allegro zakupić od niewiadomego sprzedawcy?

Dobrze że wiemy jak daleko masz do Gorlic :wink:

Po za tym nie wiem jaka cena jest dla detalisty w Gorlicach o ile detalicznie w ogóle sprzedają:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na MS w poprzedniej A4 zrobiłem 30tys i jak sprzedawałem była cisza, nic nie pukało a zawieszenie miałem sportowe i koła 18";p Teraz w obecnej a4 padł mi lewy banan to zmieniłem oczywiście na MS, bo nasze polskie drogi wszytko załatwią także szkoda mi kasy na ori, bo większość wahaczy jest już robiona w chinach jak wszysko mimo że wybite jest made in .... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ma ori juz 6 rok ,80% firmy LM reszta trw ze znaczkami OOOO . i coś zaczyna pukać z prawej strony ,jezdze około 5-6 tys km rocznie wytrzyma te MS chociaż rok po Ostrych dziurach i wiochach ?

Przeczytaj powyższe posty i odpowiedz sobie na to pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...