Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Gdańsk PB podobnie ale ON i LPG drożej. 95 wszędzie kosztuje około 6,60.
  2. Na Pomorzu to samo.
  3. Rozstrzał między regionami, ale nawet częściami miasta potrafi być na poziomie ~30 gr/l. W Grudziądzu na Shellu po 2,97 l/litr, Gdańsk 3,24 , na jednym ,a innym 3,35 l.
  4. W piątek w Gdańsku ON ~7,5 zł / litr. W okolicach Gdańska nawet 7,7 zł/litr według Fuelio.
  5. Pin 26 albo 29? Pamiętam, że bez tego przewodu zachowuje się jak tryb skandynawski.
  6. Czy masz lusterko fotochromatyczne? Jeżeli nie, to nie będzie poprawnie działał Ci włącznik. Pozycja AUTO powoduje, że czujnik światła steruje pracą świateł.
  7. Prezentuje się ciekawie.
  8. Przejście na 320 daje bardzo w hamowaniu i tarcza ma znacznie wyższą pojemność cieplną,,więc mniejsza na uszkodzenie.
  9. Ostatnio zatankowałem na Shellu i zauważyłem lepszą reakcję na gaz. Co do spalania muszę jeszcze poczekać, ale też lekko na minus. @Pieterb, jakie masz auto?
  10. Ponad tydzień temu na Lotosie i Moya widziałem gaz za 2,99 zł, w sumie jedyny raz w tym roku - Grudziądz W piątek PB 95 widziałem za 6,7, gaz 3,25 na BP/Lotosie/Orlenie, Shell 3,35 - Gdańsk. Pytanie do użytkowników LPG, czy czujecie znacznie różnice w mocy auta i spalania pomiędzy poszczególnym stacjami?
  11. Z D3?
  12. Koła sprawdzone pod kątem wyważenia? Może któraś z opon jest wybrzuszona lub felga lekko skrzywiona...
  13. Jeszcze dużo nauki przed Tobą.
  14. george odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Airtec jest za około 3000 zł.
  15. @Kowi87 , lakierowałem swój zderzak w LY7J, po prostu ori lakier i w sumie w zależności od oświetlenia i kąta wypada inaczej... raz widać znaczącą różnicę, innym razem mniej. Fakt jest taki, że plastikowe zderzaki, że inaczej przyjmują lakier nawet w oryginale i czasem widać tą różnicę. Srebrny kolor jest niewdzięczny pod kątem lakierowania, zwłaszcza pojedynczych elementów. Ta sama osoba lakierowała mi zderzaki i progi , która lakierowała LY7W w rodzinie. Tam zderzak jest częściowo w kolorze (tył) i nie widać różnicy.
  16. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy oprawka kierunkowskazu o numerze 8E0953053 różni się od 8E0953053A?
  17. W niedzielę jest zawsze koniec.
  18. 345/322
  19. Co masz obecnie na przodzie?
  20. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zgadza się.
  21. https://www.oemvwshop.com/8k0972251e-wiring-set-for-speed-sensor-and-brake-wear-indicator-p1155924/
  22. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy poziomu płynu wspomagania jest w normie?
  23. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wspólnym mianownikiem jednych i drugich będzie większa sztywność niż gumowych, bo 85 ShA, gumowe mają 70-75 ShA. Myślę, że elementów, które przenoszą obciążenia z układu napędowego poliuretan to niegłupi pomysł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.