Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. @Wandej zacisk i klocki T5 + jarzmo i tarcza S4?
  2. Sprzęgło dajesz od BFB z tłumikiem drgań i koło zamachowe od AWX. W ekstremalnym przypadku możesz obić tarczę kevlarem.
  3. K04 + kolektor pod to turbo. Hybrydy to grząski temat.
  4. GTB1752/GTB1756?
  5. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W B6 też to bylo?
  6. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Synchronizacja godziny i daty drogą radiową.
  7. Heble 345 ładnie wypełniają felgę. Ładny efekt prac.
  8. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Istnieje wariant fwd z tym silnikiem, rzadko spotykany. Inna opcja to życzenie kupującego w postaci braku emblematów. VIN powie prawdę.
  9. Ogarnąc ładny 1 DIN z grzanymi stołkami, to jest dopiero wyzwanie. Na szczęście @giemar miał taki. Prezentuję się jak nowy. To innego auta, mój 2 DIN z grzaniem jest w ładnym stanie. Chodzi mi po głowie kiera MF w B7, tempomat, RNS-E i nowszy moduł BT. Nasuwają mi się 2 pytania... 1. Czy mając emulator WEFA połączony z RNS-E w trakcie połączenia przychodzącego zostanie przerwane odtwarzanie z pena na rzecz połączenia w zestawie fabrycznym? 2. Mając nawi w zegar coś jeszcze musiałbym dokładać, aby działało poprawnie?
  10. Cóż tam czai się na horyzoncie?
  11. Warto pójść w nowy zestaw jeżeli jest możliwość finansowa. Nowe graty powinny trochę dłużej potrzymać, a także nowe sterowniki pozwalają na pracę ze smartfonem.
  12. Robi się podmianę tarczek. Nie widzę innego wytłumaczenia.
  13. Zależy od regionu i tunera. 700-1500 zł rozstrzał.
  14. Jest tańszy i łatwiej dostępny niż do benzyny.
  15. To na pewno. Kolega miał Vento 330 KM/397 Nm ABF to przy temperaturze poniżej 15 °C mielił na trzecim biegu.
  16. Jaki motor jest pod maską? Trochę więcej modyfikacji niż wspomniana wymiana kół czy obniżenie zawieszenia. Jedni idą w stronę modyfikacji mechanicznych, druga grupa wizualne, a pozostali łączą to wszystko.
  17. To była aluzja do tego co robi większość ludzi. Nawet na przykładzie B6, którą masz włożyłeś więcej pracy niż inni. No offence!
  18. Klasycznie.... kolejny użytkownik kupił Audi, założy duże koło oraz glebę i nazwie to projektem.
  19. Mam 320/255 i nie ma problemów z nurkowaniem, tylko grzecznie hamuje.
  20. Miałem w C5 wywalony kat środkowy (z racji segmentu wyżej inaczej brzmi AVF) i od 3000 rpm był męczący.
  21. Nawiercane miałyby sens przy jeździe po drogach szybkiego ruchu. Nawiercane tarcze mają łatwiej odprowadzać ciepło, aby nie doprowadzić do obniżenia skuteczności hamowania.
  22. Gniazda pompek z podkładkami, może i vacuum pompa przy okazji. Po ogarnięciu tych tematów AVF wraca do żywych. Znam temat z 1. ręki, bo AVF w rodzinie boryka się z tymi przypadłościami.
  23. U mnie piasty były tak zjedzone, ze nie można było zmierzyć bicia. Tarcze miały swoją drogą bicie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.