Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. To dobra cena. Pierwszy serwis? Zależy od stanu i zasobności portfela właściciela.
  2. Za jaką kwotę udało Ci się wyrwać auto? Tak +/-. Widzę, że używasz uchwyt Baseus z ładowaniem indukcyjnym.
  3. Konkretny zakres i dobra baza do modyfikacji.
  4. george odpowiedział(a) na gressi temat w Audi A4 B8
    Mówiłem o żarówkach H7. Gdybym był tuningowcem nie szukałbym auta z fabryczną instalacją ksenonów...
  5. george odpowiedział(a) na gressi temat w Audi A4 B8
    Dorzuciłbym do tego nowe odbłyśniki i ewentualne inną soczewkę.
  6. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Coś z serii GTB, ale tutaj nie obędzie bez rezania.
  7. Mam 1BV i porównaniu do TDI na 1BA i układ kierowniczy wydaje się sztywniejszy.
  8. @KoJ@K, zostajesz przy Audi? Fajnie, że pozostało w forumowej "rodzinie", więc prace poprzedników nie pójdą na marne. Pozdrowienia z sąsiedniej parafii - CG.
  9. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    BRD podchodzi bez rzeźby.
  10. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Strzelam, że ~140 km/h. 2,7 TDI ośka przy 1600 obr/min 100 km/h. Podobnie jest w 2,5 TDI C5 Quattro.
  11. Mechanikę ogarnia Michał Mierniczak. Na przykładzie rozrządu z częściami mogę powiedzieć, że ceny ma podobne do innych warsztatów. Na temat pompy trafna uwaga. Zapytaj jeszcze w Fmotors o modyfikacje mechaniczne.
  12. Ruszyłeś konkretnie z pracami. Czy sprawdzałeś na innym kablu? Problem może leżeć w przewodach i również będą problemy z komunikacją. Propo pompek to sprawdź stan gniazd i vacuum pod kątem szczelności. Zarówno przez nieszczelne vacuum jak i wyrobione gniazda czy też uszkodzone podkładki olej napędowy potrafi się mieszać z silnikowym. Nie mam AVF (miałem, ale krótko), lecz znam z bliskiego otoczenia ten silnik. Bezawaryjności!
  13. Ce Czwóreczka dobry sprzęt.
  14. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Od AVF zabierasz sprzęgło z dwumasą i rozrusznik. Rocznik modelowy 03', czyli od 06/02' nie ma już hydrualicznego napinacza.
  15. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Przy podmianie soczewek polecam pójść w kierunku czegoś niefabrycznego np. Hella Intemo albo Evo-x r 2.0 lub jeszcze coś innego.
  16. https://a4-klub.pl/topic/115990-montaż-i-działanie-czujnika-jakości-powietrza-klimatronic/
  17. @dayd_4 @HOLMATRO zapewniliście mi bezsenną noc.
  18. Widzę pomysł na tytuł "Najbogatszy ALT Multitronic'

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.