Treść opublikowana przez george
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Kupiłeś?
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Świetnie prezentuje się!
-
Bicie auta
Seria ma zapewne 314 mm.
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Nie napiszę nic oryginalnego... Piękna sztuka.
-
Felgi na zimę
Będą odpowiednie. Do tego opona 225/55R17 i będzie ok. Profil 55 z racji, iż nieco podniesie auto (w przypadku śniegu przydatna sprawa, chociaż... dawno nie pada już).
-
A6 C7 3.0 TDI Q
Tak, MNR. S tronic jest dwusprzęgłowy http://www.oemepc.com/audi/parts_lst/markt/RA/modell/A7/year/2013/hg/3/catalog/au/drive_standart/711/lang/e . https://www.catcar.info/audivw/?lang=en&l=c3RzPT17IjEwIjoiQnJhbmQiLCIyMCI6IkFVREkiLCI0MCI6IkF1ZGkgQTZcL1M2XC9BdmFudCBxdWF0dHJvIEV1cm9wZSIsIjUwIjoiMjAxNCIsIjYwIjoiR2VhcmJveCJ9fHxzdD09NjB8fGJyYW5kPT1hdXx8bWFya2V0PT1SRFd8fG1kbD09QTZRICB8fEVwaXM9PTcxN3x8RWluc2F0ej09MjAxNHx8TWFpbkdyb3VwPT0z
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Oprócz ET decyduje kształt ramion. Poniżej zdjęcia z 16" ET 38, ale mam zaciski od cabrio, które są płaskie. Standardowy zacisk pod 320 wchodzi po sfrezowaniu.
-
A6 C7 3.0 TDI Q
Jaki pokazuje na podstawie VINu kod skrzyni? Nie chodzi mi o wyposażenie, ale zazwyczaj jest podany. Sprawdź na tej stronie https://carinfo.kiev.ua/cars/vin/audi
-
A6 C7 3.0 TDI Q
Tiptronic był w 3,0 BiTDI, reszta S tronic.
-
A4 B6 1.9 170 E4J S-line(S4) / wnętrze b7/b8 / kiera b8 ścięta / 320mm / Q5 19 cali / B12 Pro Kit / led a6 c6/Car Audio System
https://www.original-felgen.com/8r0601025p1h7.html o tych mowa?
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Mam alternator 150 A, rok temu wrzuciłem Vartę 74 Ah 750 A. Jak długo pożyje? Nie wiem... stoi pod chmurką i zwykle jak jeżdżę to strzały 100+ km. Wiosną/latem dochodzi więcej krótkich odcinków.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Z Golfa 5/Jetty na Amerykę? To już nowszy sterownik i łatwiej zapewne sparować z B6. Jak już bawić się na grubo to jednak siódemeczka R fajna opcja. Stage 2+
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Golf 7 urósł do fajnych rozmiarów i tak eRka na stage 2 pojedzie po bułki i zawstydzi niejednego na światłach.
-
Zmiana kół. 17 czy 18?
Na tym polega różnorodność. Każdy ma inne potrzeby.
-
Turbo bex
Chciałbym mieć takie rozterki.
-
Zmiana kół. 17 czy 18?
Profil 60 zmniejsza asortyment i rzutuje na ceny.
-
Zmiana kół. 17 czy 18?
Chciałem typowy rozmiar.
-
Turbo bex
Jeżeli obecny setup satysfakcjonuje Cię, to nie ruszaj tematu. Zrobiłem wiele już przy aucie i cieszę się jazdą. Są drobne ubytki oleju, ale komora czysta i świeczki, kompresja wzorowa. Kiedyś będzie trzeba wyszarpać turbo. Niemniej na razie nie przejmuje się - pilnuję stan i tyle. Można zwariować, gdyby wszystkim przejmować się.
-
Zmiana kół. 17 czy 18?
@piotrsob1 . mam 1BV i na 205/55R16 jeszcze bywa twardo. Co do ceny to racja - bardzo dobre 16", to średnie 18". Na 16" wchodzi 320.
-
Turbo bex
Knujesz centralny IC i K04?
-
Zmiana kół. 17 czy 18?
Na 17" będzie większy komfort i opony są tańsze. 18" będzie wizualnie lepiej wypadać.
-
[ALL TDI PD] Jakie lać paliwo?
Lepsze paliwa nie uczynią silnika mocniejszym, ale są czystsze co wpływa pozytywnie na układ wtryskowy.
- B8 TrOOOOp
- B7 Crew