Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Świetnie prezentuje się!
  2. george odpowiedział(a) na Kodii temat w Audi A4 B8
    Seria ma zapewne 314 mm.
  3. Nie napiszę nic oryginalnego... Piękna sztuka.
  4. Będą odpowiednie. Do tego opona 225/55R17 i będzie ok. Profil 55 z racji, iż nieco podniesie auto (w przypadku śniegu przydatna sprawa, chociaż... dawno nie pada już).
  5. Tak, MNR. S tronic jest dwusprzęgłowy http://www.oemepc.com/audi/parts_lst/markt/RA/modell/A7/year/2013/hg/3/catalog/au/drive_standart/711/lang/e . https://www.catcar.info/audivw/?lang=en&l=c3RzPT17IjEwIjoiQnJhbmQiLCIyMCI6IkFVREkiLCI0MCI6IkF1ZGkgQTZcL1M2XC9BdmFudCBxdWF0dHJvIEV1cm9wZSIsIjUwIjoiMjAxNCIsIjYwIjoiR2VhcmJveCJ9fHxzdD09NjB8fGJyYW5kPT1hdXx8bWFya2V0PT1SRFd8fG1kbD09QTZRICB8fEVwaXM9PTcxN3x8RWluc2F0ej09MjAxNHx8TWFpbkdyb3VwPT0z
  6. Oprócz ET decyduje kształt ramion. Poniżej zdjęcia z 16" ET 38, ale mam zaciski od cabrio, które są płaskie. Standardowy zacisk pod 320 wchodzi po sfrezowaniu.
  7. Jaki pokazuje na podstawie VINu kod skrzyni? Nie chodzi mi o wyposażenie, ale zazwyczaj jest podany. Sprawdź na tej stronie https://carinfo.kiev.ua/cars/vin/audi
  8. Tiptronic był w 3,0 BiTDI, reszta S tronic.
  9. george odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Color 3D MFA wymaga wymiany wyświetlacza w przeciwieństwie do VFIZ, ponadto jest droższy. Więcej wodotrysków uświadczysz w Color MFA 3D.
  10. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam alternator 150 A, rok temu wrzuciłem Vartę 74 Ah 750 A. Jak długo pożyje? Nie wiem... stoi pod chmurką i zwykle jak jeżdżę to strzały 100+ km. Wiosną/latem dochodzi więcej krótkich odcinków.
  11. Z Golfa 5/Jetty na Amerykę? To już nowszy sterownik i łatwiej zapewne sparować z B6. Jak już bawić się na grubo to jednak siódemeczka R fajna opcja. Stage 2+
  12. Golf 7 urósł do fajnych rozmiarów i tak eRka na stage 2 pojedzie po bułki i zawstydzi niejednego na światłach.
  13. Na tym polega różnorodność. Każdy ma inne potrzeby.
  14. george odpowiedział(a) na hitula temat w Audi A4 B6/B7
    Chciałbym mieć takie rozterki.
  15. Profil 60 zmniejsza asortyment i rzutuje na ceny.
  16. Chciałem typowy rozmiar.
  17. george odpowiedział(a) na hitula temat w Audi A4 B6/B7
    Jeżeli obecny setup satysfakcjonuje Cię, to nie ruszaj tematu. Zrobiłem wiele już przy aucie i cieszę się jazdą. Są drobne ubytki oleju, ale komora czysta i świeczki, kompresja wzorowa. Kiedyś będzie trzeba wyszarpać turbo. Niemniej na razie nie przejmuje się - pilnuję stan i tyle. Można zwariować, gdyby wszystkim przejmować się.
  18. @piotrsob1 . mam 1BV i na 205/55R16 jeszcze bywa twardo. Co do ceny to racja - bardzo dobre 16", to średnie 18". Na 16" wchodzi 320.
  19. george odpowiedział(a) na hitula temat w Audi A4 B6/B7
    Knujesz centralny IC i K04?
  20. Na 17" będzie większy komfort i opony są tańsze. 18" będzie wizualnie lepiej wypadać.
  21. Lepsze paliwa nie uczynią silnika mocniejszym, ale są czystsze co wpływa pozytywnie na układ wtryskowy.
  22. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak.
  23. george odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Która część Młodych Wilków będzie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.