Treść opublikowana przez george
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Wkład finansowy często potrafi być niewidoczny. Niemniej ważne, żeby iść do przodu.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Całość od B7 z 288, osłon szukaj od Exeo. Do ośki są trudne do znalezienia, ewentualnie od angola B7. Jarzmo od S4 B6/B7, zacisk może być od S4 lub VW T5 pod tarczę 294 mm, tarcza od S4 300 wentylowana. Tak, taki zestaw, dokładniej mówiąc 320/302 jest C6, ale tam jest elektryczny ręczny, stąd zaciski nie pasują na tył.
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
AVF Q w dobrym stanie i wyposażeniu to ciężki temat. To nie kwestia gotówki, a dostępności. Alpin 5 podobno jest dedykowana na śnieg, Alpin 6 szerszy wachlarz zastosowań. Jakby nie patrzeć ulice nie są notoryczne ośnieżone (drugą zimę śmigam). Widzę, że kolor Avus Silver oraz S line Plus tak jak i u mnie. Będę śledził wątek, powodzenia!
-
A4 B6 AVANT-unio by KoJ@K "projekt niski budżet" wszystko po taniości / reanimacja trupa ;)
Tak sobie wmawiaj.
-
Żywotność żarnika D2S Osram Xenarc
Przy takiej barwie w deszczu/śniegu zawsze będzie słaba widoczność. Twoje palniki mają w przybliżeniu połowę żywotności za sobą (analogicznie w mieście będzie więcej godzin świecenia). Jakaś lepsza soczewka, polerka kloszy i nowe odbłyśniki zrobią swoje.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To, że tarcza jest wymieniana jest oczywiste z klockami. Mechanik w pierwszej chwili myślał, że klocki od 312, które miałem przypasują, a skończyło się na nowych klockach pod ten zacisk. W zestawie były stare na przymiarkę i różniły się od tych z 312. Tyle ode mnie w temacie.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Klocki od 288/312 mm nie pasują do zacisku pod 320 mm. Tarcze powinny podejść, ale @Dev @rs dziadek @Gibons niech potwierdzą lub zaprzeczą. Patrząc na wymiary są zbliżone. Od C6 mają już inne odsadzenie i wysokość.
-
Black Avant S-line Plus Quattro Engine Porsche Macan 3.0 V6 S Diesel
Pocisk!
-
A4 b6 1.8t
Wiszący silnik na zderzaku to zmora B6/B7.
-
A4 B6 AVANT-unio by KoJ@K "projekt niski budżet" wszystko po taniości / reanimacja trupa ;)
Powodzenia i będę obserwował.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
BlAcK ArRoW | 3.0 TDI V6 245kM | S-line | S-tronic | Quattro | Brakes 356/330 | Limousine by Grem
Ponad 500 Nm robi swoje.
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Na 1BA jeszcze lepiej byłoby.
-
Swapy skrzynie kompresory i inne pierdoły w S4
Te od dizla wytrzyma większe obciążenia. Mam na 6. biegu 3000 obr/min przy 117 km/h, dlatego rzadko kiedy przekraczam 120 km/h, jest zwyczajnie głośno. GJW i dyfer pasujący do tego daje ~140 km/h, ale za dużo zabawy w wymianę kompletu.. Czy wał pasuje na długość do dyfra i skrzyni z TDI?
-
Bixenon, ori, depo czy tyc, a może inne ?
@KoJ@K pomoże złożyć coś fajnego.
-
BlAcK ArRoW | 3.0 TDI V6 245kM | S-line | S-tronic | Quattro | Brakes 356/330 | Limousine by Grem
Diabeł nie taki straszny jak go malują.
-
BlAcK ArRoW | 3.0 TDI V6 245kM | S-line | S-tronic | Quattro | Brakes 356/330 | Limousine by Grem
Wyższa sprawność silnika daje o sobie znać. Na krótkich odcinkach 1,8 T wyjdzie korzystnie w całokształcie paliwo + utrzymanie. Przy kręceniu się wokół komina 9+ jest realne w 3,0 TDI i zwłaszcza C6, które jest ciężkie. Z ostatniego tankowania wyszło 9,4 l /100 km w tym trochę miasta, reszta krajówka z licznymi zabudowaniami (maksymalna prędkość to 120 km/h na S6 i S7).
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Wydaje mi się, że problem tyłu będącego niżej tkwi w ubitych sprężynach przez lata, u Ciebie jest jeszcze LPG. Podkładki i sprężyny o wyższej kategorii wagowej rozwiązałyby sprawę. Dokładki od B5 to tylko usuwanie symptomów, a nie przyczyn.
-
[BEX] Dolphin Gray | E4J | 320/288mm | 222HP/335Nm | TIP+DP | 380cc | Ulter Φ90 | CLH | Auto_Gauges | 18"_RS4 | by R4xx
Ładnie działasz!
-
Sanki tył quattro swap B7 do B6
Tak.
-
Kupno regenerowanej maglownicy do A4 B7
Ravenol również podaje taką specyfikację. Jakieś 6,5 kkm temu zrobiłem płukankę i wymianę na Ravenol SSF.
-
Audiczka b7 1.8t quattro - 244Km - 359Nm by Misieqq7
K03s?
-
Regeneracja lamp czy zamiennik
Powtórzę się... sprawne używki, nowe odbłyśniki, soczewka i przeróbka na bihalogen. Odpuść sobie kombinację z hidami.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jakie ET felgi? Jest szansa na 312 mm, 288 mm ma inne jarzmo, ale gorzej z tarczą... Mam na wlepce 15" dot. ciśnienia w oponach, zaciski 312 mm. W S6 C4 stalówki z ET 40 wchodzi na zacisk 312 mm.