Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. Ja mam podobnie. Wynika to z tego,że im bardziej aku naładowany tym ładowanie się zmniejsza do jakiegoś określonego minimum.
  2. Do diesla też coś takiego będziesz robic ??
  3. Jak dobrze widziałem na fotkach to jest opisane na oponie AUSSENSEITE czyli na zewnątrz.
  4. Jest cały temat o poduszkach silnika. Poszukaj i poczytaj to będziesz wiedział co i jak.Ogólnie lepiej szukać ori uzywek.
  5. Ja kupiłem uzywke z literką N. Wizualnie widać,że ma grubszy dekiel przez co nie wystepuje problem cieknięcia. Ja szukałem pompę po numerze i chyba z jakiegoś VW kupiłem za 50zł. Już około pół roku mam ją na aucie i jest ok.
  6. Są zestawy naprawcze ale ja odradzam. Wydałem na niego kupę kasy a i tak nie pomogło i musiałem kupić inną pompę.
  7. Ja nic nie zaklepywałem sama poxilina wystarczyła. Już kilka lat tak jeździ u ojca w A3.
  8. Jeżeli kluczyk będzie się sam często rozkodowywać to będziesz musiał szukać innego. Teraz wystarczy ten rozkodowany klucz włóżyć do stacyjki dać na zapłon i nacisnąć na kluczyku przez 2 sek zamykanie a potem przez 2 sek otwieranie i kluczyk powinien działać . W każdym razie u mnie to pomagało i kluczyk spokojnie otwierał centralny. Tyle,że u mnie kluczyk potrafił w ciągu tygodnia 2 nawet 3 razy się rozkodowywać. Jeżeli moim sposobem nie zakodujesz kluczyka to trzeba to będzie zrobić vagiem bo nie masz 2 kluczyka.
  9. Miałem u siebie tak samo. Kluczyk sam się rozkodowywał. Wyczytałem,że problemem jest umierająca elektronika kluczyka. Obecnie mam inny kluczyk z B7 i nie mam juz takich problemów. Od ponad pół roku nowy kluczyk nie rozkodował się ani razu.
  10. Trzeba vaga podpiąć lub zdjąć boczek i sprawdzić. Mój sterownik ma numer 8E1959801B Twój powinien mieć taki sam numer tylko kwestia literki na końcu bo są różne B,H,F. Dla tego warto to sprawdzić wzrokowo.
  11. Tylko cały czas się zastanawiam czy brać ori używkę czy nowy zamiennik. Któryś z tych http://allegro.pl/zamek-drzwi-audi-a4-b6-2001-2005-przod-lewy-i5159020983.html http://allegro.pl/audi-a4-b6-01-04-zamek-drzwi-lewy-przod-przedni-i5806371087.html I czy będzie pasował zamiennie z moim 4B1837015G ??
  12. Tak wiem ,żę to są angielskie części i sie nie nadają ale dzięki za info
  13. Koledzy możecie zerknąć na mój problem. Opisany w innym temacie ale kilka razy go aktualizowałem i nikt tam nie zagląda. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/337741-zamek-centralny-nie-otwiera-jednych-drzwi/page-1#entry4651971
  14. Koledzy mam ten sam problem. Kable są ok. Mam błąd modułu J386 czyli tego przy silniczku od szyby. Był on wyjęty poprawione luty ale zamek i tak nie smiga. I tu mam pytanie bo chce wymienic ten moduł. Mój ma numer 8E1959801B na allegro moduły mają różne koncówki literowe wiecie czy one są zamienne ?? Czy 801H będzie pasować ?? Znalazłem tez 8E0 i 8E2... czym to sie różni wie ktoś może ?? Hej kolego rozwiązałeś problemy z zamkiem. Ja dziś podmieniłem sterownik drzwi ten przy silniczku od szyb i zero poprawy. I cały czas mam błąd 01811 o złym napięciu na sterowniku. Czy ten drugi sterownik tez uszkodzony ?? Wszystko działa szyby,lusterka,oświetlenie kabiny itp tylko nie ten nieszczesny zamek. Luty w zamku poprawione. Ma ktoś jakieś sugestie ?? Dzis sprawdzałem ponownie błędy i jest tylko jeden 01559. Wygląda na to,że jednak zamek będzie do wymiany ?? Mam taki numer zamka 4B1837015G muszę kupić identyczny ?? Na allegro są też nowe zamki zamienniki w cenie do 100zł nada się to do czegoś ??
  15. Masz moze w ofercie taki przegub Metelli 15-0551 ??
  16. To z aukcji to nie to. Moduł jest razem z silniczkiem do podnoszenai szyby. Jak ściągniesz tapicerke to od razu go widac. Zdjęcie poglądowe. http://images45.fotosik.pl/1423/4801c94bc0a2171fgen.jpg
  17. Dałeś nową uszczelkę na zaworku filtra lub czy jej nie uszkodziłeś ??
  18. Czy podmieniałeś sterownik na dokładnie taki sam znaczy ten sam numer i literka ?? Czy literka może być inna ?? I czy z b7 też podejdzie ??
  19. Jak nie jak tak
  20. Nic dodać nic ująć. Ostatnio tak u siebie robiłem dokładnie tak jak w opisie kolegi i nic nie cieknie.
  21. Dziękuje za radę ale pozostaję przy tym co jest.DPFa nie mam.
  22. A jak całe auto folią oklejone to tez miesiąc tylko wytrzyma?? I co w deszczu czy śniegu nie wolno wtedy jeździć ?? Koledzy głupoty piszecie. Jest folia i folia jak się kupi dobrej jakości to nie ma problemu. Jedynie trzeba mieć dobre zdolności manualne.
  23. Ja też mam te listwy z Cetus z Łodzi i po samych fotkach widać,że moje dużo się różnią od Twoich,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.