Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. Tylko tye listwy to imitacja S4 a nie s-line. Listwy S4 to wydatek ok 1000zł. Malowanie na czarno nic mnie nie kosztowało bo malowałem sam.
  2. Może na ciemnych lakierach wygląda to lepiej ale na srebrnym tak bardzo średnio. Na wiosnę prysnę to w kolor i się zobaczy jak to będzie. Nie wiem może mam listwy robione na nocnej zmianie przed weekendem he he.Też się sugerowałem tym ,że inni byli zadowoleni i dla tego napisałem jak to u mnie wygląda by się ktoś nie przejechał.
  3. Tak na szybko z telefonu
  4. Chwilowo u mnie cały czas pada i auto całe brudne jak sie pogoda poprawi to zrobie zdjęcia.
  5. Ogólnie to ori wzmacniacz jest za słaby. Ja na próbę podłączyłem ori suba pod inny wzmacniacz. Ustawienie na 1/3 mocy i zrobiłem test. Powiem tak nawet nie przypuszczałem jak ten mały głosniczek może fajnie grac.Miałem tak około tygodnia i z głośnikiem nic się nie dział. Potem już wpadł głośnik 30cm w koło zapasowe i tak juz zostało.
  6. Ja tylko sonaxa jest wydajny i daje sobie radę.
  7. Tak z pianki pur. Kupione od sprzedawcy polecanego kilka postów wyżej.
  8. Od kilku dni mam takie listwy. U mnie przednie odstawały na środkach. Musiałem dodatkowo dać taśmę dwustronną. Na drzwiach kierowcy listwa była zbyt do przodu ale dało się to ogarnąć. Ogólnie za te kasę listyw są ok. Lecz jak ktoś jest mega pedantyczny to radzę odpuścić bo nie będzie zadowolony.
  9. Gregorski3 odpowiedział(a) na gajwer temat w 1.9TDI
    Ja do swojego od ponad roku dolewam olej do 2T.Obecnie dolewam Orlen Platinium 2T. Mixol się do tego nie nadaje ze względu na temp zapłonu ilość sadzy itp (duzo tego na necie mozna poczytać). U mnie po dwóch bakach korekcje na pompkach zaczęły się poprawiać i na tę chwile są w okolicach zera. Negatywnych skutków na chwilę obecną nie ma. Silnik też troszkę ciszej pracuje. Nikogo nie namawiam ale ja stosuję i będę stosować.
  10. Ja też mam AVF i u mnie jest kod J0R czyli 80ah i taki własnie kupiłem 3 dni temu. Kupiłem właśnie Varte Blue Dynamic.
  11. Tak jak kolega wyżej napisał rurka do aku. Ja taka mam u siebie podpiętą.
  12. Te głośniki chyba mają 70W RMS wiec samo radio to za mało. Wzmacniacz jest konieczny.
  13. Numer przekazałem ojciec sie na pewno odezwie dzięki
  14. Koledzy czy ktos z Was z okolicy Rotterdamu ma vaga i miałby chwilę by sprawdzic błędy w A3 mojego ojca ?? Auto z dołu nie jedzie straszny muł rusza dopiero powyżej 2500 obr.
  15. Tak czy siak musisz kolego wyjąć radio i sprawdzić czy jak się nie myle wtyczka,która wchodzi w czerwone gniazdko jest rozłączalna. Bo jak jest w całości (ja tak miałem) to bedzie potrzebne takie cos http://allegro.pl/adapter-zlacze-iso-20-pin-na-3x-mini-iso-audi-vw-i5096999707.html
  16. Niestety d*py nie urywa. Co do Mad Maxa spodziewałem się czegoś lepszego. Jak macie trochę wolnego czasu to mozna obczaić serial Daredevil od Marvela. Obecnie jest jeden sezon i 13 odcinków. Fajnie sie ogląda choć czasem trochę przeginają.
  17. Podepniesz cany to i podświetlenie będzie.
  18. Ja kupiłem w ASO Skody bo mam blisko. Nie mieli na miejscu ale była na drugi dzień. Powiedziałem,że chce kołek mocujący filtr powietrza do nadkola. Koszt kilka PLN.
  19. Koledzy czy któryś z Was montował imitacje samopoziomowania do A4 B6 ?? Mam taki moduł i mam problem gdzie zamontowac trzeci kabelek od sterowania. Wiadomo masa do tego plus od świateł mijania i to nieszczesne sterowanie. W wiązce od regulatora wysokości lamp mam 5 kabli brąz, szaro żółty,szaro fioletowy i dwa szaro niebieskie. Jak u siebie podłączaliście taki moduł ????
  20. Ciężko czy ja wiem http://allegro.pl/pompa-vacum-paliwa-wakumpompa-vw-tdi-038145209n-i5315134522.html http://allegro.pl/pompa-wtryskowa-vacum-038145209n-1-4-tdi-bms-i5584936557.html http://allegro.pl/pompa-vacum-038145209n-skoda-octavia-1-9tdi-74kw-i5545120945.html http://allegro.pl/vacum-pompa-vw-seat-skoda-audi-1-9-tdi-038145209n-i5574094020.html
  21. Kolego poszukaj trochę bo idzie kupić bez problemu w okolicach 100zł. Te z podanych aukcji są zdecydowanie za drogie. Szukaj z numerem 209N. Do siebie tez właśnie N montowałem i jest ok a za pompę dałem mniej jak 100zł.
  22. Moim zdaniem nie jest to idealny zestaw. Głosnik ma 300 RMS a wzmak tylko 180 RMS. Miałem kiedyś głosnik Pioneera i potrzebował dużej mocy by fajnie grał. Tu masz zestaw http://allegro.pl/powerbass-s-124x-crunch-gtx2400-400w-rms-pilot-i5305126721.html Gdzie głośnik ma 300 RMS a wzmacniacz 400RMS. Masz lekki zapas mocy i mozna lepiej wyregulowac. Głośnik basowy Powerbass miałem w poprzednim aucie i spisywał się rewelacyjnie.
  23. Ale ja tego nie neguje.Kata juz dawno nie mam a EGR mam zaslepiony i odłączony programowo. A klapa gasząca rzecz gustu jest sporo aut co jej nie ma i też nic im się nie dzieje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.