Treść opublikowana przez marcinoa4b5
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no z tymi już będzie na maxa, świetnie wygląda w tym złotym chromie, zrobi dobrą robotę do feli
-
Skrzypiące zawieszenie na nierównościach.
weź lapkę w ręce i sprawdzaj po kolei każdy wahacz, u mnie skrzypi dolny przedni, na tulei i na łączniku stabilizatora
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
jak coś to wiszą na olx w materiale https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b5-recaro-2001r-avant-CID5-IDlLe9g.html#d0dc2d1ac9
-
Spociki w Kielcach
No w sumie dobry pomysł
-
Spociki w Kielcach
Pany gdzie w ck znajdę kogoś kto Mi ogarnie (hot airem chyba) prze lutowanie gniazda mini usb w nawigacji?
-
Zamontowane złe tarcze? Dziwne zużycie klocka i hałas w czasie jazdy
patrząc po foto według Mnie założone za małe tarczepewnie pasują 280 i 288
-
SWAP 2.2T
Zobacz temat sagem-a wkładał do 80tki 2.2t aan, robił tez remont przed więc części raczej dostępne tu masz temat: http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=33&t=121896 temat tez do 80tki ale coś może zaciekawi http://sportaudi.pl/viewtopic.php?t=10122http://sportaudi.pl/viewtopic.php?t=10122
-
A4 B6 1.8T 150KM - Bierze 1200ml oleju na 1000k
+1
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
ale sprawdzałeś, że nie pasują do ciebie?
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
świetnie się prezentujepozdro
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
na jakimś kicie go masz tak? -40
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
tył jakby niżej siedział?
-
[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)
z jakim silnikiem kupiłeś 407?
-
Kapie olej z okolic filtra oleju 2.6 ! Pomóżcie :)
w podstawie filtra oleju jest oring http://allegro.pl/uszczelka-oring-chlodnicy-oleju-audi-a3-a4-a6-i6612497410.html zacznij od tego
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
No może i u mnie pokazuje więcej ale dziwne zachowanie w tym, że raz pokazuje bez zarzutu a za chwile gaszę auto odpalam znowu i jest B/D, wczoraj zaczęło Mi pokazywać prędkość 2 raz dopiero od kiedy założyłem moduł ale działało rano cały czas jak jechałem do pracy i po południu cały czas też było ok, lipa w tym, że jest takie niestabilne i zamiast pokazac dane to jest B/D. pisałem do qmatis to zero odzewu . kicaj a ty masz fabrycznego fis-a poliftowego czy zmieniałeś tez zegary?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
No tak tylko że ja mam bixa i by to nie było tak ze włączę długie i bix nie będzie swiecil pełna mocą tylko 30% czy jak ? U mnie też siedzi bixenon i nie przeszkadza to w niczym, odpalasz auto i przy 13,2V załącza się DRL, włączysz postojówki i drl gaśnie itd także nie martw się nic http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6012853732To też będzie ok ? Ty włączasz drogowe i h7 nie włącza się tylko sam bix ? Jak rozumiem po podłączeniu tego eliminuje się całkiem żarówkę h7 jako drogowa ? Jeśli już chcesz tyle zapłacić za moduł to szukaj z proeltec. Ja u siebie mam bixa i do tego dopały na długich. Odpalam auto zapalają się drl, włączę postjówki gaśnie drl, włącze mijania i później drogowe pali się bix z otwarta przesłoną i na 100% długie- A4 1.8T ANB Q
pięknie siądzie 8,5 z takim ET- [B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
No tak tylko że ja mam bixa i by to nie było tak ze włączę długie i bix nie będzie swiecil pełna mocą tylko 30% czy jak ? U mnie też siedzi bixenon i nie przeszkadza to w niczym, odpalasz auto i przy 13,2V załącza się DRL, włączysz postojówki i drl gaśnie itd także nie martw się nic- [B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
ja mam u siebie taki http://allegro.pl/drl-swiatla-dzienne-zamiast-dlugich-led-modul-i5194666906.html, podłączenie banalne jak się ma schemat. Śmiga bezproblemowo- S4 Silver Avant Track Day Car
foto nie smigają edit: odpalają jednak profi podejscie do tematu- Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
No to moze byc i za dwa tygodnie To wstępnie możemy się ugadac..Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka no może tak prędzej spasuje To zgadamy się bliżej terminu co i jak [emoji6]Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka panowie a ten weekend nie jesteście jednak chętni bo Mi się plany zmieniły i wolałbym w ta niedzielę bo plany się zmieniły i jednak teraz będę miał luźny czas na niedzielę?- [a4 b5] avant inny niż wszystkie
wystarczy dokładnie czytać -Koła z rs4 b7 19" 8,5j et 32 wystarczy?- [B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
No to moze byc i za dwa tygodnie To wstępnie możemy się ugadac..Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka no może tak prędzej spasuje - [B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"