Treść opublikowana przez Armi
-
Audi A4 w filmach
Zastanawialiście się kiedyś w jakich filmach wystąpiła "A4"? Tu jest odpowiedź: http://imcdb.org/vehicles_make-Audi_model-A4.html
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
WG to wiele wyjaśnia
-
[B5 AHU] Lampy led tył problem
Przecież jest gwarancja, to w czym problem?
-
[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
Czyli masz jedna z pierwszych wersji. Następne miały ładowarki które emitowały zakłócenia na CB. Dziwne, mam larka 35.7 i nie ma żadnych zakłóceń.
-
[ALL] Listwy LED , czyli tzw. pseudo lampy dzienne !!!!
Oglądałem ostatnio tvn turbo, program warsztat chyba. Gość z wadą wymowy pokazywał jak zamontować ledy, do golfa II Co prawda jego lampy miały homologację itd ale i tak
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące vin pod szybą
Policjantowi pewnie się z golfem albo innym autem. Gdzie żeby zobaczyć vin wystarczy popatrzeć w któryś z dolnych rogów szyby.
-
[ALL] Pokrowce szyte na miarę co o tym sądzicie
Wolałbym kupić nowe siedzenia, które wbrew pozorom nie są takie drogie niż bawić się w pokrowce. Nawet jakby moja a4 jeździła jako taksówka.
-
[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
Dokup jeszcze do niej kartę pamięci. A później prześlę Ci przepis na odblokowanie :gwizdanie:
-
[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
Podobają mi się Twoje aludekle Jakbyś potrzebował zapasowe to uderzaj do mnie, też mam takie ale na sprzedaż. Dobra tak na serio to czekam na mody :gwizdanie: _________________________________________________ A i zgadzam się z Rafalekx
-
Prośba o pomoc w wyborze nazwy WARSZTATU
Mi się podoba
-
[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
Larka 35.7 dostałem z neozarazą. Ale jestem zadowolony. Rozmiar wyświetlacza jest w sam raz, szybko wyszukuje satelity itd. Btw wiem jak go odblokować
-
[B5 AFN] Czyszczenie tapicerki
Vanish jest za słaby do niektórych plam. Za to Merida Tapis poradzi sobie ze wszystkim.
-
[B5 AFN] Zepsuty EGR czy ADR (n18)?
Dzięki za odpowiedź Niby przegazowywałem i próbowałem wielokrotnie ale spróbuję jeszcze raz.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uwaga OT Panowie, co powiecie o warsztacie BODEX z Nowej Wsi (http://www.autobodex.waw.pl/strona1.htm)? Szukam dobrego mechanika w Warszawie/okolicach bo przez tych partaczy w moich okolicach chyba osiwieję. Żeby nie zaśmiecać działu spotów Warszawskich, odpowiedź równie dobrze może być wątku http://www.a4-klub.pl/smf/czy_znacie_te_warsztaty_w_okolicach_wawy-t41418.0.html
-
[B5 AFN] Zepsuty EGR czy ADR (n18)?
chodzi mi o linki do zdjęć z logami Chyba http://www.vpx.pl/ padło. Poczekam jeszcze trochę i przeniosę wszystkie zdjęcia na inny serwer _________________________________________________ Spanky, jeśli wszystko jest ok. To skąd mogły się wziąć różnice (napisane na czerwono)? Stat 003 BS 003
-
SPOTY RADOMSKIE
Napisałem post pod pierwszym Twoim na eu. Potwierdziłem to co napisałeś i dodałem trochę od siebie. Post oczywiście zniknął a ja dostałem "przyjemną" wiadomość PW. Mogli mi dać ostrzeżenie ale skasować post tylko dlatego, że napisałem "pisanie, że na .pl dostaje się bany za .eu jest zwyczajnym kłamstwem". Komuś się to nie spodobało :gwizdanie:
-
Spoty LRY - odwołane
Robert, pamiętasz jak vagowaliśmy mojego parcha. Wychodziły dziwne rzeczy z EGR. Wczoraj coś mnie naszło i na spokojnie przejrzałem wszystkie logi. Teraz jestem pewien, że jest z nim problem. Albo z samym egrem albo z zaworem nim sterującym (n18). http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_zepsuty_egr_czy_adr_n18-t103256.0.html;msg1188808#msg1188808
-
[B5 AFN] Zepsuty EGR czy ADR (n18)?
Sprawdzałem sprawność osprzętu silnika wg http://www.a4-klub.pl/smf/diagnostyka_vag/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html Przepływomierz,termostat ok, kierownice w turbo się troszkę zapiekają. Doszedłem do testu EGR: 1. Analiza grupy 003 w próbie statycznej Wartości pozycji 2 i 3 powinny utrzymywać się w granicach 200 jednostek [dla obu pozycji]. U mnie 290 dla 2 i 520 dla 3 pozycji. Pozycja 4 – wysterowanie zaworu - winna utrzymywać się w granicach 40%. U mnie 4,8% 2. Analiza grupy 003 w próbie statycznej Basic Settings Pozycja 3. W przypadku trybu OFF, winna być ona wysoka [400 i więcej] u mnie ponad 500 z kolei w trybie ON, winna być wyraźnie mniejsza – zbliżona do poz. 2 i 3 z próby statycznej zwykłej [ok. 180]. U mnie +/- 250. Pozycja 4 określa wysterowanie zaworu EGR: U mnie EGR OFF 0% a EGR ON 99,6% (nie otwiera się do końca?) Testy przeprowadzałem kilka razy, nie mam zaślepionego EGR. Vag nie wywala żadnego błędu związanego z EGR. Pełne logi tutaj: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_prosze_o_analize_logow-t95713.0.html _________________________________________________ Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi co się dzieje? Co z tym zrobić (zaślepiać EGR, zostawić tak jak jest?)
-
[ALL B6] zmiana kół z 18" na 15" - czy możliwe że fura niżej siedzi ?
Kurczę a ja po przesiadce z 205/50/17 na 195/65/15 mam wrażenie, że auto nie stoi już jak "na palcach".
-
[B5 AFN] Czyszczenie tapicerki
Używam środka firmy Merida i jestem bardzo zadowolony. http://www.merida.com.pl/catalogue.phtml?cat_category_id=799&action=cat_product_show&cat_category_id=799&cat_product_id=3092 Jakiś czas temu wyczyściliśmy razem z dziewczyną tapicerkę 13letniego samochodu, który nigdy nie miał pranych ani czyszczonych siedzeń.
-
[ALL] Barwa żarników xenonowych
Na forum pojawia się wiele wątków w stylu: jaki barwę żarników wybrać. Odpowiedzi są zwykle takie: mam 6000k i sobie chwalę, ktoś inny pisze 12k to szpan a najlepsze są 4300k itd itp. Znalazłem w internecie następujące zdjęcie: Myślę, że podklejenie go w dziale elektrycznym ułatwi wielu osobom wybór żarników, głównie dlatego, że pokazuje różnicę w barwach przekrojowo od 4300k do 12000k.
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
Do b6 to pasuje nawet bardziej niż do b5
-
[B5 AFN] Czy te opony będą pasować ?
A nie lepiej wziąć 205/50? Cieńsza opona a profil trochę wyższy.
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Może OT ale dziś w programie uwaga pirat złapali gościa właśnie z floridą na dachu. _________________________________________________ Mnie osobiście, krótko-antenowcy wkurzają. Jadą tacy na trasie i tylko jak dróżka tam, jak dróżka tam. A wystarczy chwilę posłuchać. O przepraszam, przecież oni nie słyszą bo mają za krótkie anteny. Ja mam długą, zasięg na radiu na maxa a regulator szumów do połowy i jest elegancko. Polecałbym trochę dłuższą antenę bo to się opłaca pod względem praktycznym, pod wizualnym trochę mniej ale co kto lubi.
-
[ALL B5] Radio AUDI Gamma Bluetooth - tego też jeszcze nie było!!! :D
Czyli dokładny opis i zdjęcia oraz wątek w dziale warsztat, będzie? August, jestem pod wrażeniem