Treść opublikowana przez pyra111
-
Wpis w dowodzie rej.
Ale w pierwszej kolejnosci sprawdz przebieg jesli do firmy
-
Wpis w dowodzie rej.
Ja bym sie nie odważył kupić tak auta, odpuść chyba ze chcesz miec auto na raty
-
Podwyższenie zawieszenia Audi a4 b5 avant
te poprzednie zawieszenie to na 100% 1BA
-
Duże drgania silnika, filmik
to raczej nie poducha , któryś gar chyba kuleje
-
Opony 245/45/17
Tak
-
[ALL TDI PD] Buja na boki przy biegu jałowym
Potwierdzam u mnie jest tak samo jak u kolegów, trzeba przywyknąć do traktora, mimo to złego słowa nie można powiedzieć mocny silnik to i buja hehe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka ja też jestem z Płocka pochwal się sprzętem i popraw w profilu na A4 B6
-
[ALL TDI PD] Buja na boki przy biegu jałowym
na jałowym powyżej 2,5 tys obrotow tez buja czy juz ustepuje?
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
FIFA 15 i GTA V na przemian
-
Problem przy doborze sprężyny
nie ma
-
Środek do regeneracji tunelu środkowego
Sebastian taki Praktycznie nie zauważalna różnica od oryginału
-
Opadł tył
to zawieszenie 1ba wiec to ze tyl masz nisko a przod w powietrzu to normalka.U mnie wyglądało identycznie jak u Ciebie wrzuciłem amorki aby na przod 1bv + FK czerwone i wyglada tak tylu nie ruszalem ale i tak zmieniam na springi 1BE to dla mnie jest za nisko przód w realu niżej niz na foto
-
Kopci
wszystko masz dobrze o tej porze roku takie rzeczy wystepuja
-
Kopci
no to odpowiedziałeś sobie sam na pytanie
-
Kopci
na jaki kolor kopci? Przeciez kazde auto tak ma
-
Chyba nabroiłem..... nie działa licznik HELP
Aż zaobserwuje
-
łożysko koło przednie - wymiana
tak lozysko z piasta jeden element. Demontaż jest ciężki osobiscie sam bym sobie nie poradził bo to wszystko jest zasniedziałe i bardzo ciezko schodzi , nie trzeba demontować zwrotnicy. Odpuśc sobie wymiane daj do serwisu za 70zł Ci wymienią.
-
Wymiana sprężyn z 1BE na Eibach Sportline avant
Ja ostatnio jezdze po kolei i nawet juz znalazlem ogarniety warsztat u siebie, w wiekszosci te mechaniory wiedza tyle co ja a czasem mowie co maja robic Niech składa Ci to do kupy i jedz gdzie indziej, jak skreci wszystko dobrze to bedzie ok to akurat jest proste
-
Wymiana sprężyn z 1BE na Eibach Sportline avant
teraz sa takie majstry że geometrie ustawili mi do A6 a mam A4 na wulkazniacji jak zmienialem opony wpisali w paragon felge 17 a ja mam 18" daj spokoj jak sammeu czegos nie zrobisz to nikt lepiej nie zrobi, ja teraz patrze im na rece a jak mi zmieniali łozysko nie dokrecili sróby górej od wahaczy a juz zakladali kolo i dobrze ze to zauwazyłem SZKODA GADAĆ Dzisiaj jade wlasnie reklamowac ta geomterie niech oddaja kase bo nawet dobrze nie ustawili. Lepiej zmien tego mechanika i zabierz ta fure jedz gdzie indziej
-
Firma NEXEN proszę o opinię
Panowie zamówiłem nexeny n 8000 225/40/18 dam znać jak sie na tym jeździ za tydzien :-) Jeżdzę kilka dni i pierwsza różnica jaką odczułem to że opony są miekkie jeździ się przyjemniej, jak po sznurku narazie bez problemów, dla porówniania UNIROYALE przy tych to były kamienie . na chwile obecną moge polecić zobaczymy jak się spiszą w upalne dni pozdrawiam
-
Wymiana sprężyn z 1BE na Eibach Sportline avant
Według mnie napisy nie powinny być odwrotnie mozliwe ze sprezyna siedzi jak powinna tylko wlepili napisy odwrotnie. U mnie też było zabawy z wymianą sprezyn bo te sruby w 70% sie ukręcają a dodam ze polowa mechanikow nie chciala sie podjąć . u mnie wyciągali całą zwrotnice i wzieli za wymiane amorkow ze sprezynami az 250zł i powiedzieli że zawsze jak przyjezdza audi z aluminiowym zawieszeniem zawsze maja jakiś problem ze srubami ostatnio wiercili bo sie i ukrecila. Ale na szczescie mam juz wszystko odswiezone i teraz no problem.
-
Geometria B6 Problem
zdjecie wydruku http://iv.pl/images/93250764405638027986.jpg dodam ze zaplacilem za ustawienie przodu i tylu poglad
-
Kupno laptopa - jaką markę/serię wybrać dla jakości wykonania ?
Mi udało sie kupić nowego intel i5 8GB ram GTX660 za 1700zł
-
Geometria B6 Problem
Witam bylem na geometrii i powiedzial mechanik ze nie da sie ustawic kata pochylenia i innych rzeczy w B6 czy to prawda? Ustawił mi tylko zbieżność całkowitą przodu i tylu a reszta jest w wiekszosci na czerwono, jak to jest na prawde? Licze na pomoc bo bede reklamował jutro Wrzuce fotke za godzine
-
Jakie używane opony do 600zł?
Dzieki Panowie, ale już pisałem że kupiłem wiec po co ten spam? do zamkniecia