Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Waters

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Waters

  1. No właśnie zawsze mnie zastanawiało czy na Allego nie pojawią się oryginalne wahacze tylko te stare w których słabe były tuleje metalowo-gumowe i padały przed sforzniem.
  2. A u mnie wogóle nie tyka bo nie dochodzi do niego napięcie Sam zawór działa bo sprawdziłem go zasilaczem. Czy to normalne
  3. Waters odpowiedział(a) na legalny temat w Audi A4 B5
    U mnie też trochę gwiżdże, nawet sprawdziłem ciśnienie w cylindrach bo niektórzy mówili że to wydmuchana uszczelka ale wszystko jet ok.
  4. Ten "kwarc" to wg mnie czujnik kontaktronowy poziomu płynu w zbiorniczku chłodzącego silnik, powinien być włożony pod zbiorniczkiem. Ten zielony kontaktron powienien zwierać swoje styki w momencie kiedy przyłoży sie do niego magnes, taki magnes w postaci pływaka jest na dnie zbiorniczka.
  5. U mnie dysze mają po 2,1mm a mam 125 PS, mateogda ma racje masz chyba za małe średnice, trzeba je rozwiercić.
  6. A jak sprawdzić amory jak są wyjęte ze sprężyn, czy sa jakieś cechy charakterystyczne zużycia ???
  7. Cykl mieszany z klimą 12 l LPG. Śledząc ten wątek oraz inne wydaje mi się że jadną z najoszczędniejszych instalek jest BRC (chyba że posiadacze ściemniają :bicz3:). Też macie takie odczucia ???
  8. No właśnie czy kontrola amorów w stacji diagnostycznej na tym elektronicznym urządzeniu jest wiarygodna ?
  9. A o ile masz obniżone auto ???
  10. Waters odpowiedział(a) na maciekg temat w Audi A4 B5
    Zakładam KNECHTa OC 264 i jest dobry
  11. Z tego co mi wiadomo przepływające paliwo chłodzi całą listwę wtryskową nawe jak wtryski nie dostają napięcia czyli się nie otwierają, ale mogę się mylić
  12. Skoro ciekawość Cię męczy to u mnie BRC kosztuje 2900 a za KME dałem dokładnie 2250 z butlą w kole. O Stagu nic nie wiem.
  13. Mam w swoim aucie KME DIEGO od ponad miesiąca, zrobiłem już 3tys. km i jestem zadowolony. Nie dzieje się nic złego, jak zatankuje dobrego gazu to silnik chodzi jak na benzynie. Za instalke z butlą w kole dałem 2300 PLN, spalanie w cyklu mieszanym około 11,5 l LPG.
  14. A ja polecam Mobil 1 tylko kupiony w pewnym miejscu i z tego co zaobserwowałem z własnych doswiadczeń najlepiej w litrowych bańkach. Jak dolewałem olej między wymianami z litrowych baniek to cykanie zdarzało się sporadycznie a jak wymieniałem na tan w opakowaniu 4 litrowym to wracało od nowa. W moim przypadku kupienie oleju nawet w IC nie pomagało aż dopiero wyczaiłem taką dupną hurtownię i olej z niej rozwiązał problem. Mam nadzieję że na dłuższy czas
  15. Waters odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Ja też mam niewentylowane i jak się z kimś pościgam to aż skwierczy od gorąca.
  16. Pochwal się czym to odkręciłeś bo ja się już dwa razy przymierzałem do odkręcenia aż się klucz wygioł i nie dałem rady.
  17. Proponuje termostat Wahler, mam taki od 2 lat i wszystko jest ok. Kupiłem go w IC chyba za 86 PLN. Pnoć Wahler robi termostaty dla VW i Audi ale na bank tego nie wiadomo.
  18. Mój gazownik zakłada do 1.8T KME Diego i mówi że nie ma z tą instalką żadnych problemów.
  19. Czy to znaczy że do ADRa są dwa typy napinaczy ???
  20. Czy można przekłożyć zamontowaną instalke do innego auta
  21. Waters odpowiedział(a) na Wojtek75 temat w 1.8
    W książce Sam naprawiam samochód jest pokazany specjalny przyrząd do ustalania napinacza łańcucha rozrządu. Niewiecie czy da się bez tego przyrządu prawidłowo wymienić łańcuch i napinacz
  22. Hincó to co masz na swoich wahaczach to przynajmniej przypomina logo Lemfordera a to co jest u mnie to jest coś zupełnie innego. Mój rysunek jest naprawde dokładny.
  23. zrób zdjęcie proszę ? Nie mam aparatu ale wygląda to mniej więcej tak: :arrowr: Hincó Za 50 to można kupić łącznik Lemfordera w IC
  24. Jak podejdzie do kasy na stacji benzynowej
  25. Nie chce mi się dochodzić bo i tak było by to z moją szkodą, a auto stało by tygodniami na kołkach. Poprostu już więcej nie kupie wahaczy na Allego i już.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.