Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nik23

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nik23

  1. To bez znaczenia.
  2. Nic sie niestanie zapali sie tylko check engine
  3. To jak sam robiłeś to przestaw na 180. I bedziesz miał porównanie, w jakim przedziale masz synchro?
  4. Wyjmij i wyczyść egr. Ale on nie powoduje białego dymu i zapachu niespalonej ropy, to rzaczej coś z pd.
  5. Z Dpf silniki są takźe w pd i jak dla tamtego silnika jest to i temu niema prawa zaszkodzić.
  6. nik23 odpowiedział(a) na Bartollo temat w 1.9TDI
    Jeśli byś niemógł to bym ci tego nie podał.
  7. nik23 odpowiedział(a) na Bartollo temat w 1.9TDI
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/47585-b5-ajm-ustawianie-kata-synchronizacji-w-pd-fotostory/
  8. Po tych logach to bardziej czwartego bym sie czepiał, ale jest jeszcze w normie. 0,8 to niejest źle.
  9. Masz racje wtedy najprawdopodobniej filtr do wymiany.
  10. Poruszaj troche tą sztangą może puści na jakiś czas, jak nie to trzeba rwać turbo i czyścić geometrie Musi być juź znacznie zabrudzona że nie da się jej ruszać nawet na siłe.
  11. Logów 13 23 nierobi sie dynamicznie, tylko na postoju. Dlatego korekcje są dobre. Zrób je statycznie. 13 23 004 A dynamiczne jak chcesz zrobić to grup 003 008 010 011
  12. Jeżeli nie tajemnica to ile dałeś za silnik? Cały kompletny kupiłes?
  13. nik23 odpowiedział(a) na Folciu23 temat w 1.9TDI
    Jak poprawisz synchro to obadaj szczelnść węży podciśnienia, kruciec na vacum czy nie luźny, gruszke egr czy nie walnięta, i gruszke turbo, prace sztangi turbiny.
  14. Pompa vacum nie cieknie? Oleju nie ubywa albo co gorsza nie przybywa? Kiedy wymieniałeś filtr paliwa? Filtr powietrza czysty? Bipy na minus silnikowi brakuje paliwa.
  15. nik23 odpowiedział(a) na rysiu2006 temat w 1.9TDI
    Mało prawdopodobne.
  16. Jak będziesz zjeżdżać miał do polski to pokiwaj sztangą porządni w jej zakresie pracy powinno zmniejszyć występowanie problemu, i niezeszarpie ci auto nerwów do końca, na cuda nielicz.
  17. Czujnik połozenia pedału sprawdź i przekaźniki w ecu czy ie pośniedziałe styki
  18. nik23 odpowiedział(a) na rysiu2006 temat w 1.9TDI
    Dymić może od zużytych uszczelnień zaworowych, olej wtedy ścieka po zaworach do komory spalania i wypala. Sie przy odpaleniu stąd po starcie kłąb dymu.
  19. nik23 odpowiedział(a) na rysiu2006 temat w 1.9TDI
    Jak ci szyba paruje to filtr kabinowy wymień :-) Szukaj gdzie płyn ucieka. Niemasz mokro pod nogami?. Ale bez powodu też auto dymiło nie będzie. I też trzeba by poszukać powodu takiego stanu rzeczy. Kup sobie test na obecność spalin w płynie(CO2)
  20. nik23 odpowiedział(a) na rysiu2006 temat w 1.9TDI
    Jezeli ci ładuje kompresje do płynu to węże będą twardniały, zbiorniczek wyrównawczy będzie sie brudził. Jezeli ci płynu ubywa musi gdzieś on uciekać albo do komory spalania iść. Masz webasto albo inne postojowe dogrzewanie? Nagrzewnica nie cieknie?
  21. Sprawdż szczelność weży podciśnienia, gruszke turbiny i kruciec na vacu czy nie luźny.
  22. nik23 odpowiedział(a) na rysiu2006 temat w 1.9TDI
    Węze od płynu chłodniczego nie pęcznieją? Twardnieją? Jak litr płynu na 500 to kup sobie test na obecność co2 w płynie, albo jak wolisz daj mu porządnego buta od 0 do mniej więcej 150 cały czas z butem w podłodze, tylko ostrzegam to niebezpieczne dla silnika jezeli UPG padła, bo zagotuje i wywali
  23. jezeli klapa gasząca sie otwiera, kompresja w normie, to coś z elektroniką sterującą otwarciem cewki w pd. A jeszcze jedno gdy nie odpala zloguj 004 jaka wtedy synchro wałka.
  24. Łukasz mądrze pisze, po zerwaniu sie skosił. Jak odkrecałes wszystkie śruby były dobrze dokręcone? Pasek niebył za mocno napięty? Choć to niezmienia faktu že to wyłącznie wina kiepskiej jakości wałka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.