Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grabson765

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grabson765

  1. pampuch1 i co udalo sie zarejestrowac auto ?
  2. dobrze sadzisz :>
  3. jak nie bedziesz jezdzic z obrotami ponizej 2tys tonie powinny sie zapiec... na rozgrzanym silniku jezdzij w przedziale 2-3 tys obrotow i bedzie ok
  4. Ja takze polecam kolege Marcina Fachowiec pierwsza klasa
  5. w takie mrozy, gdy jeszcze masz wlaczone ogrzewanie i krotkie odcinki takie spalanie jest normalne
  6. nie mozliwe chyba ze nie iwesz gdzie jest max na podzialce
  7. kolega piotrek98igo ma silnik AJM zobacz jego filmik w podpisie
  8. ale w sumie tez bym sie wystraszyl jakbym zobaczy 6tys na dieslowym obrotomierzu
  9. w a4 b6 tez nie trzeba chyba
  10. dolicz 14zl przesylka i wyjdzie 39 :gwizdanie: czyli taniej wychodzi w serwisie. 5l petrygo czy innego wynalazku kosztuje 50zl co najmniej a w serwisie 1.5l 37zl (czyli mamy 3l) wiec gdzie tu szukacie oszczednosci?
  11. nie mogles miec 6tys max moglo byc 5tys
  12. witam ja od 4 miesiacy jezdze na zawieszeniu firmy MG zalozylem caly komplet lacznie z koncowkami i lacznikami. przejechalem 15tys i cisza na przegladzie wszytsko sztywne. komplet kosztowal mnie 530zl + 50zl zbieznosc wachacze wymienilem bez problemu sam a drogi u nas chyba sa jedne z najgorszych w polsce
  13. ja tez wymianielm ten krociec kupilem jakis zamiennik za 12zl bo potrzebowalem na szybko i przy wymianie okazalo sie ze tam gdzie wchodzi czujnik temperatury jest gdzies o jeden milimetr wiekszy luz niz w oryginalnym, i po wlozeniu czyjnika poprostu z niego kapalo dalem jakas dodatkowa uszczelke pod ten czujnik i puki co wszytsko dziala tylko ze czasem czujnik temperatury wariuje ale przynajmniej juz nie cieknie :> ale polecam oryginal bo z tego co sie orintowalem kosztuje 50zl
  14. podniesie ale bez odciągnięcia pasa przedniego wentylatory Ci na to nie pozwolą dlatego najlepiej wymianiac ja razem z rozrzadem... skrzynie biegow tez dobrze by bylo poluzowac bo jesli podnosimy silnik o te 10cm to sila rzeczy skrzynia tez musi sie opuscic w dol. Mocno Ci cieknie z tej uszczelki?
  15. Zwłaszcza jazda po Antwerpii i Brukseli wymaga dobrych umiejętności i dużego refleksu z tym sie takze zgadzam tez mam duzo kolezanke kierowcow ale jakos cieazko mi wskazac zebym z ktoras pewnie sie czuj jadac jako pasazer
  16. ja tez mam do wymiany uszczelke pod miska ale bede z tym czekac az bede wymieniac rozrzad albo zawieszenie bo wtedy jest lepszy dostem a tak to sporo roboty
  17. a po co Ci rachunek?? mowisz ze sam sobie przywiozles i tyle
  18. nie bedzie pasowac.
  19. http://demotywatory.pl/512384/Translator
  20. ja wlasnie korzystam w takiego zestawu i jestem bardzo zadowolony
  21. kompresji to ja tu nie widze nigdzie korekcje wtryskow masz ok
  22. u mnie 90 stopni na zegarach lapie po przejchaniu 4-5km z tym ze ja zawsze wylanczam ogrzewnie rano

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.