Treść opublikowana przez DivaynEays
-
1.8t bex quattro po programie na 215KM
002+033, 003+020 i 115+118 to takie podstawowe w 1.8T i tak jak kolega wyzej radzi - kasuj bledy przed logami NAWET JAK ICH NIE MA!
-
Czy wejdzie ? 8,5j 18" jakie ET, jaka opona ? A4B7
Jak nie chcesz naciagu to 245/40 lub 245/35. A dystansu 20mm najlepiej
-
1.8t bex quattro po programie na 215KM
no z kresek to ciezko cos stwierdzic, logi zrobic jak kolega wyzej napisal. Jedyne co widac to, ze cos sie dzieje miedzy 2700 a 3000 obrotow.
-
Chiptuning Audi A4 B7 2.0 TFSI 200KM
Przede wszystkim diagnostyka, silnik i osprzet powinien byc wstanie bdb jezeli planuje sie jakies modyfikacje, jezeli cos nie do konca dziala jak powinno to najpierw wyeliminowac problemy i dopiero myslec o modach. Co do dolotu, wymianiac nie koniecznie, ale warto w tfsi czyszczenie zrobic (nagar - konsekwencja bezposredniego wtrysku).
-
Logi 1.8t
Dokladnie jak wyzej, nie jest zle, turbo troche przeladowuje no i na 2 cylindrach delikatne problemy z zaplonem ale bez tragedii.
-
Zegary temp oleju, egt, boost
w kratki nawiewu (sa kratki z otworami na zegary) ewentualnie zrobic cos takiego. Inna opcja to miedzy licznik a kierownice zaczepic. Chociaz ja osobiscie wole VFIZ lub ten rosyjski odpowiednik (ktory moim zdaniem jest lepsza opcja) a cenowo wychodzi tak samo (o ile nie taniej) niz te 3 zegary (mozesz wyswietlic w zasadzie wszystko w jednym miejscu, i nie trzeba pakowac 10 zegarow zeby to obserwowac)
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
Turbo ogarnie, wtryski nie. Szukaj wtryskow z saaba 2.3T (ok 150-200 zl za komplet razem z listwa wtryskowa).
-
a4 b6 1.8t logi
To jest BFB? jezeli tak no to przeplyw zanizony, turbo lekko przeladowuje + problemy z mieszanka. Sprawdz czy nie ma lewego powietrza na poczatku
-
Audi 1,8t BEX turbo późno wstaje logi do analizy
na jałowym biegu sprawdzales czy kiedy to cisnienie? no najlepiej jak bys sprawdzil i na jalowym i pod pelnym obciazeniem co pokazuje manometr. Patrzac po nowych logach to zaczynaja sie cyrki z zaplonem kiedy turbo zacznie ladowac juz konkretnie czyli pewnie paliwa mu braknie
-
Audi 1,8t BEX turbo późno wstaje logi do analizy
Do sprawdzenia n75 i wezyki od niego. Jak sprawne to turbo do diagnostyki (grucha i WG). Turbo wstaje okej gorzej wlasnie z wspomnianym wyzej przeladowaniem i uboga mieszanka, takze sprawdz cisnienie paliwa na listwie
-
1.8T BEX Tuning Mechaniczny
Co do instalacji to kwestia o dokładne dane szczególnie wtryskiwaczy i reduktora, żeby można było stwierdzić czy i ile da rade obrobić. Co do modów no to ograniczać Cię może tylko zasobność Twojego portfela, także na początku musisz sprecyzować w jaką moc celujesz?
-
Błąd 16683,poproszę o ocenę logów.
instalacja instalacja, ale regulacja na pewno
-
1.8T BFB po modach - logi do oceny
Ogolnie w miare okej jest, choc wynik nie powala, ale obstawiam, ze to ze wzgledu na seryjny IC. W waskim przedziale turbo Ci lekko przeladowuje no i masz cofki zaplonu ale to zapewne przez 95. Jezeli mapa byla robiona na 98 to nie jezdzij na 95 bo szkoda motoru
-
1.8T ANB - Raz wgniata w fotel, a raz nie. [LOGI]
turbo non stop przeladowuje, przeplywu praktycznie nie ma, cofa zaplony no i wyglada na brak komunikacji z sonda. Najpierw szukaj dziury w dolocie bo gdzies Ci powietrze spierdziela, ewentualnie przeplywka padnieta i pokazuje cyrki. Kolejna sprawa to n75, wezyki od n75 i reszty podcisnien i DV do sprawdzenia i sprawdz czy wiazka od sondy cala.
-
Montaż downpipe a4 b6 1.8t
ja u siebie normalnie rozkrecilem kata, co prawda na kontre trzeba bylo dac, ale szlo
-
A4 b7 1.8t bfb bierze olej, nie kopci
TIP przedewszystkim i najlepiej do tego zdemontowac intercooler + wszystkie weze od niego, sprawdzic jak z tym olejem tam no i oczywiscie wyczyscic benzyna ekstrakcyjna( tylko dobrze wysuszyc bo ogniem bedzie strzelac po odpaleniu xD ). A co do oleju to proponuje zalac Ravenol VST 5w40 (np zamowic z oryginalneoleje.pl) jest znacznie lepszy od motula (motul to polsyntetyk mimo wszystko, a ravenol to prawdziwy syntetyk na bazie PAO + najnowsza partia z lutego ma juz wolfram, bor itp) a cena w zasadzie taka jak za motul.
-
Co to jest?
zaworek evapu, odpowietrza zbiornik paliwa.
-
A4 b7 1.8t bfb bierze olej, nie kopci
zajrzyj do dolotu, jak tam sytuacja wyglada.
-
Utrata 10KM, porównanie Logów 1.8T bfb +mod
turbinka Ci dosyc dlugo wstaje + na benzynie lecisz na ubogo non stop (na lpg duzo lepiej to sie prezentuje)
-
Katalizator a4 b6 2.0 ALT
jak na moje to dobity
-
1.8T BFB logi do oceny
cofa Ci zaplon w zasadzie we wszystkich partiach obrotow + mieszanka (glownie od 3 tys RPM) jest na ubogo stad ubytki w mocy. Turbo dziala jak najbardziej prawidlowo, wstaje tak jak powinno i pompuje tak jak powinno (poza lekkim przeladowaniem w waskiej partii obrotow). Zacznij od sprawdzenia ukladu paliwowego (cisnienie na listwie wtryskowej, pompka czy podaje tyle ile powinna i wymienic filtr paliwa profilaktycznie na Mann lub najlepiej Ori)
-
1.8t BEX prośba o analizę logów turbo pompuje za mało
Logi wygladaja w porzadku, takze lepiej wymien ta cewke i swiece na taka sama jak masz reszte i powinno pomoc
-
1.8T 150km logi do oceny
no jest jeszcze gorzej
-
Błąd 16683,poproszę o ocenę logów.
Tak jak wyzej, doladownie nie osiaga zadanego poziomu, sprawdz szczelnosc dolotu, IC itp + DV przebadaj czy jest sprawne.
-
Jak się przygotować do wizyty w BRK TUNING.
nie widac, bo max moc ma przy 5 tys RPM, potem softem po prostu wycieli gore